Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Team Cup 2019 - rocznik 2010; 01.05.2019
Ładowanie...

Logowanie

Regamet Cup 2001

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2001

CZARNA, 4. STYCZEŃ 2014

 

GRUPA A

GRUPA B

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

TAP TARNÓW

AP PN MOSiR MIELEC

IGLOOPOL DĘBICA

GLINIK GORLICE

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

SP STRASZĘCIN – CZARNOVIA I

1-1

9.13

A

TAP TARNÓW – IGLOOPOL

1-6

9.26

B

FA WOJNICZ – CZARNOVIA II

0-0

9.39

B

AP PN MOSiR MIELEC – GLINIK

0-1

9.52

A

SP STRASZĘCIN – TAP TARNÓW

2-2

10.05

A

CZARNOVIA I – IGLOOPOL

1-4

10.18

B

FA WOJNICZ – AP PN MOSiR MIELEC

1-1

10.31

B

CZARNOVIA II – GLINIK

1-1

10.44

A

SP STRASZĘCIN – IGLOOPOL

0-5

10.57

A

CZARNOVIA I – TAP TARNÓW

2-1

11.10

B

FA WOJNICZ – GLINIK

1-1

11.23

B

CZARNOVIA II – AP PN MOSiR MIELEC

3-1

11.36

4A3B

TAP TARNÓW - FA WOJNICZ

0-1

11.49

3A4B

SP STRASZĘCIN - AP PN MOSiR MIELEC

2-3

12.02

1A2B

IGLOOPOL - GLINIK

2-1

12.15

2A1B

CZARNOVIA I - CZARNOVIA II

1-0

12.30

o 7 m.

TAP TARNÓW - SP STRASZĘCIN

5-0

12.45

o 5 m.

AP PN MOSiR MIELEC - FA WOJNICZ

1-0

13.00

o 3 m.

CZARNOVIA II - GLINIK

0-0, k.2-1

13.15

FINAŁ

IGLOOPOL - CZARNOVIA I

3-0


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ TURNIEJU "REGAMET CUP" - ROCZNIK 2001:

1. IGLOOPOL DĘBICA

2. CZARNOVIA I

3. CZARNOVIA II

4. GLINIK GORLICE

5. AP PN MOSiR MIELEC

6. FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ

7. TAP TARNÓW

8. SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: BARTŁOMIEJ CIEPIELA - IGLOOPOL DĘBICA

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: DAWID BANIA - GLINIK GORLICE

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: MATEUSZ KRAWCZYK - CZARNOVIA II

IGLOOPOL DĘBICA: KOSIŃSKI KRYSTIAN, HANIK RADOSŁAW, CYRAN ŁUKASZ, CIEPIELA BARTŁOMIEJ, KUCHARSKI FILIP, KOWALCZYK FILIP, SIEDLECKI JAKUB, DĄBROWSKI KACPER, SUSZ KACPER, MROZOWSKI JAKUB, GRUDZIŃSKI MICHAŁ, KITRYS SEBASTIAN. TRENER - ROMAN ZBOCH.

CZARNOVIA I: TOMALA KONRAD, PĘKALA MICHAŁ, ZIĘBA DAWID, CHMIEL GABRIEL, WARŻAŁA SZYMON, RÓŻYCKI KRZYSZTOF, KARA DAWID, CHRABĄSZCZ FILIP. TRENER - MAREK WULKOWICZ.

CZARNOVIA II: SZOT PRZEMYSŁAW, KNYCH DAWID, TRYBA WOJCIECH, WRZOS FILIP, BOREK KAMIL, KRAWCZYK MATEUSZ, LABAK PATRYK, TOCZYŃSKI SZYMON. TRENER - STANISŁAW CURYŁO.

GLINIK GORLICE: BANIA DAWID, RAFALSKI JAKUB, PROKOP ADRIAN, PIECHNIK KACPER, ŁUKASIK JAKUB, GÓRATOWSKI PATRYK, MITUŚ TOMASZ, DEDA EMANUEL, ZIAJA JAKUB, LABUT BARTOSZ, KICWAK KACPER, HAJDUK KAMIL, PIECHNIK BARTOSZ, KUSIAK DOMINIK, STĘPIEŃ NORBERT, ZIELEŃ MICHAŁ, GAWRYŁA ERYK, KLUK DAWID, BARAN MIŁOSZ, TUBEK ALAN. TRENER - ŁUKASZ BRZEZIAŃSKI.

AKADEMIA PIŁKARSKA "PIŁKARSKIE NADZIEJE" MOSiR MIELEC: WRÓBEL MIKOŁAJ, WRÓBEL DOMINIK, BIK KRYSTIAN, SZWAKOP ALEK, DEREŃ FILIP, CZOP BARTOSZ, CICHOŃ DOMINIK, CICHOŃ DAWID, KILIAN RADOSŁAW. TRENER - KRYSTIAN ROLLE.

FOOTBALL ACADEMY WOJNICZ: CHUDOBA ERYK, KOZDRÓJ FILIP, GAJDUR FILIP, ZDEB PATRYK, GOSTEK JAKUB, JANAS BARTŁOMIEJ, KĘDZIOR BARTŁOMIEJ, MIGOŃ MATEUSZ. TRENER - ŁUKASZ KUSION.

TAP TARNÓW: ZAJĄC DAWID, JAKUBOWSKI JAN, BILIŃSKI DAWID, BRZOZOWSKI JAKUB, KUBACKI DAMIAN, SABAT SZCZEPAN, SULOWSKI BRUNO, GRZYBOWSKI JAKUB, KWARCIŃSKI KRYSTIAN, SONDEJ WIKTOR, SYPEK MIKOŁAJ, ZIAJA KACPER. TRENER - KRZYSZTOF PALEJ.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN: GIERMATA TOMASZ, FIJAŁEK ADRIAN, GĄSIOR SEBASTIAN, DROBOT TOMASZ, BOREK DANIEL, MOZGOWIEC ADRIAN, MARĆ MICHAŁ, SYGUŁA MICHAŁ, WALKOWICZ KUBA. TRENER - MATEUSZ PYSKATY.

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa