Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 5.
Ładowanie...

Logowanie

Unia Tarnów Cup 2004

Wyniki naszej drużyny:

Czarnovia - Unia Tarnów B 1-0 (bramka Oliwier Kutrzuba)

Czarnovia - Unia Tarnów A 0-2

Czarnovia - LUKS Skrzyszów 1-2 (bramka Oliwier Kutrzuba)

Czarnovia - Jutrzenka Giebułtów 1-3 (bramka Oliwier Kutrzuba)

Czarnovia - Szkółka Piłkarska Babral & Tabak Trzciana 0-2

Czarnovia - Krakus Nowa Huta 0-5

Czarnovia - Igloopol Dębica 0-4

Skład: Michoń Bartłomiej (br), Skowronek Bartosz (br), Wantuch Jakub (br), Smagacz Dawid, Kutrzuba Oliwier, Wulkowicz Igor, Kara Sebastian, Knych Paweł, Poproch Krystian, Brygoła Gabriel, Rzepka Mateusz, Durołek Daniel, Kolak Jakub, Borek Bartosz. Trener: Curyło Stanisław.

Kolejność turnieju:

1. Igloopol Dębica - 19 pkt.

2. Krakus Nowa Huta - 16 pkt.

3. LUKS Skrzyszów - 15 pkt.

4. Unia tarnów A - 15 pkt.

5. Jutrzenka Giebułtów - 5 pkt.

6. Unia Tarnów B - 4 pkt.

7. Babral & Tabak Szk.Piłk. Trzciana - 4 pkt.

8. Czarnovia Czarna

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków