Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Wakacje z Piłką 2014 - dzień 8.
Ładowanie...

Logowanie

Unia Tarnów Cup 2004

Wyniki naszej drużyny:

Czarnovia - Unia Tarnów B 1-0 (bramka Oliwier Kutrzuba)

Czarnovia - Unia Tarnów A 0-2

Czarnovia - LUKS Skrzyszów 1-2 (bramka Oliwier Kutrzuba)

Czarnovia - Jutrzenka Giebułtów 1-3 (bramka Oliwier Kutrzuba)

Czarnovia - Szkółka Piłkarska Babral & Tabak Trzciana 0-2

Czarnovia - Krakus Nowa Huta 0-5

Czarnovia - Igloopol Dębica 0-4

Skład: Michoń Bartłomiej (br), Skowronek Bartosz (br), Wantuch Jakub (br), Smagacz Dawid, Kutrzuba Oliwier, Wulkowicz Igor, Kara Sebastian, Knych Paweł, Poproch Krystian, Brygoła Gabriel, Rzepka Mateusz, Durołek Daniel, Kolak Jakub, Borek Bartosz. Trener: Curyło Stanisław.

Kolejność turnieju:

1. Igloopol Dębica - 19 pkt.

2. Krakus Nowa Huta - 16 pkt.

3. LUKS Skrzyszów - 15 pkt.

4. Unia tarnów A - 15 pkt.

5. Jutrzenka Giebułtów - 5 pkt.

6. Unia Tarnów B - 4 pkt.

7. Babral & Tabak Szk.Piłk. Trzciana - 4 pkt.

8. Czarnovia Czarna

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia-Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

22

12-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia - Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14