Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 5.
Ładowanie...

Logowanie

Chemik Pustków Cup 2002

CHEMIK PUSTKÓW CUP 2002

PUSTKÓW OSIEDLE, 16. LUTY 2013

 


 

Soccer

Lechia

Czarnovia

Rzemieślnik

Chemik II

Chemik I

PKT

bramki

MIEJSCE

Soccer

X

3-1

2-1

4-1

5-0

5-1

15

19-4

I

Lechia

1-3

X

2-1

3-2

3-3

2-0

10

11-9

II

Czarnovia

1-2

1-2

X

3-2

1-0

2-0

9

8-6

III

Rzemieślnik

1-4

2-3

2-3

X

3-1

1-0

6

9-11

IV

Chemik II

0-5

3-3

0-1

1-3

X

0-0

2

4-12

V

Chemik I

0-5

3-3

0-2

0-1

0-0

X

1

3-11

VI

Czarnovia: Petela Jakub, Cyboran Filip, Krawczyk Mateusz, Pękala Michał, Socha Michał, Borek Kamil, Pyrkowski Przemysław, Kara Dawid, Warżała Szymon, Toczyński Szymon, Labak Patryk.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków