Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia OldBoy's - 16. Tczewski Batalion Saperów; 28.06.2015
Ładowanie...

Logowanie

Stal Mielec - ORLIK 2002

 

Stal I

Igloopol I

Czarnovia

Stal II

Stal III

Igloopol II

PKT

bramki

MIEJSCE

Stal I Mielec

X

5-2

7-0

7-3

7-2

9-0

15

35-7

I

Igloopol I

2-5

X

2-0

3-2

5-0

3-1

12

15-8

II

CZARNOVIA

0-7

0-2

X

2-1

5-1

2-0

9

9-11

III

Stal II Mielec

3-7

2-3

1-2

X

4-2

11-0

6

21-14

IV

Stal III Mielec

2-7

0-5

1-5

2-4

X

4-0

6

9-21

V

Igloopol II

0-9

1-3

0-2

0-11

0-4

X

0

1-29

VI

Czarnovia: Petela Jakub (1 bramka), Toczyński Szymon, Krawczyk Mateusz (2 bramki), Cyboran Filip (1 bramka), Kusek Konrad, Labak Patryk, Chrabąszcz Filip (1 bramka), Pyrkowski Przemysław, Borek Kamil, Pękala Michał (3 bramki), Socha Michał (1 bramka), Waśko Kamil, Chmiel Gabriel. Trener: Pych Jakub.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków