Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Kamieniarz; 1.03.2014
Ładowanie...

Logowanie

Stal Mielec - ORLIK 2002

 

Stal I

Igloopol I

Czarnovia

Stal II

Stal III

Igloopol II

PKT

bramki

MIEJSCE

Stal I Mielec

X

5-2

7-0

7-3

7-2

9-0

15

35-7

I

Igloopol I

2-5

X

2-0

3-2

5-0

3-1

12

15-8

II

CZARNOVIA

0-7

0-2

X

2-1

5-1

2-0

9

9-11

III

Stal II Mielec

3-7

2-3

1-2

X

4-2

11-0

6

21-14

IV

Stal III Mielec

2-7

0-5

1-5

2-4

X

4-0

6

9-21

V

Igloopol II

0-9

1-3

0-2

0-11

0-4

X

0

1-29

VI

Czarnovia: Petela Jakub (1 bramka), Toczyński Szymon, Krawczyk Mateusz (2 bramki), Cyboran Filip (1 bramka), Kusek Konrad, Labak Patryk, Chrabąszcz Filip (1 bramka), Pyrkowski Przemysław, Borek Kamil, Pękala Michał (3 bramki), Socha Michał (1 bramka), Waśko Kamil, Chmiel Gabriel. Trener: Pych Jakub.

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków