Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - MKS Dębica (trampkarz młodszy); 19.05.2015
Ładowanie...

Logowanie

Stal Mielec - ORLIK 2002

 

Stal I

Igloopol I

Czarnovia

Stal II

Stal III

Igloopol II

PKT

bramki

MIEJSCE

Stal I Mielec

X

5-2

7-0

7-3

7-2

9-0

15

35-7

I

Igloopol I

2-5

X

2-0

3-2

5-0

3-1

12

15-8

II

CZARNOVIA

0-7

0-2

X

2-1

5-1

2-0

9

9-11

III

Stal II Mielec

3-7

2-3

1-2

X

4-2

11-0

6

21-14

IV

Stal III Mielec

2-7

0-5

1-5

2-4

X

4-0

6

9-21

V

Igloopol II

0-9

1-3

0-2

0-11

0-4

X

0

1-29

VI

Czarnovia: Petela Jakub (1 bramka), Toczyński Szymon, Krawczyk Mateusz (2 bramki), Cyboran Filip (1 bramka), Kusek Konrad, Labak Patryk, Chrabąszcz Filip (1 bramka), Pyrkowski Przemysław, Borek Kamil, Pękala Michał (3 bramki), Socha Michał (1 bramka), Waśko Kamil, Chmiel Gabriel. Trener: Pych Jakub.

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2021-03-13, 15:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału kibiców)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

08

03-2021

pon.

17:00 - Czarnovia 2011-14

09

03-2021

wtorek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

10

03-2021

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

11

03-2021

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

12

03-2021

piątek

13

03-2021

sobota

15:00 - Czarnovia - Sparta Chorzelów (mecz bez udziału kibiców)

14

03-2021

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń 4:2 Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
LKS Głowaczowa - Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski - Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki - Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Atut Podborze - LKS Wiewiórka
Czarni Trześń - Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska - Stal III Mielec
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Olchovia Olchowa