Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Tatry Cup 2018 - dzień 1; 24.06.2018
Ładowanie...

Logowanie

MULKS Pustynia Cup 2005

MULKS PUSTYNIA CUP – ROCZNIK 2005

PUSTYNIA –HALA PRZY HOTELU POLONEZ. 27.01.2013

 

9.30     MULKS PUSTYNIA – CZARNOVIA 0-2 (Stachowicz, Wulkowicz)

9.45     IGLOOPOL DĘBICA – SOCCER ROPCZYCE 1-1

10.00   MOSiR MIELEC – SMS MIELEC 1-0

10.15   MULKS PUSTYNIA – IGLOOPOL DĘBICA 2-1

10.30   SOCCER ROPCZYCE – SMS MIELEC 1-0

10.45   CZARNOVIA – MOSiR MIELEC 0-4

11.00   MULKS PUSTYNIA – SOCCER ROPCZYCE 2-0

11.15   IGLOOPOL DĘBICA – MOSiR MIELEC 1-0

11.30   CZARNOVIA – SMS MIELEC 1-2 (Kara)

11.45   MULKS PUSTYNIA – MOSiR MIELEC 0-0

12.00   CZARNOVIA – SOCCER ROPCZYCE 0-1

12.15   IGLOOPOL – SMS MIELEC 0-1

12.30   SOCCER ROPCZYCE – MOSiR MIELEC 4-3

12.45   MULKS PUSTYNIA – SMS MIELEC 0-3

13.00   CZARNOVIA – IGLOOPOL DĘBICA 0-1

13.20  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. SOCCER ROPCZYCE          5    10     7-6

2. SMS MIELEC                      5     9      6-3

3. MULKS PUSTYNIA            5     7      4-6

4. IGLOOPOL DĘBICA            5     7      4-4

5. MOSiR MIELEC                   5     7      8-5

6. CZARNOVIA CZARNA        5     3      3-8

 

SKŁAD CZARNOVII: SKOWRONEK BARTOSZ (br), RZEPKA MATEUSZ, TOMALA HUBERT, STACHOWICZ JAKUB (1 bramka), WULKOWICZ IGOR (1 bramka), RAK SZYMON, SMAGACZ DAWID, CYBOROŃ SZYMON, KARA SEBASTIAN (1 bramka), MAZUR PATRYK. TRENER: WULKOWICZ MAREK.

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Zasów-MokreCzarnovia Czarna
LKS Zasów-Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
2018-06-17, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

17:00 (NOWA godzina!) - Piłkarski Czwartek - wakacyjne spotkania z piłką dla roczników od 2004 do 2011.

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Zasów - Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka pauza
LKS Żyraków 1:2 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 1:0 LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica 3:2 Dragon Korzeniów
LKS Pustków 3:1 LKS Brzeźnica
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Nagoszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27