Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Pierwszy trening seniorów; 18.01.2017
Ładowanie...

Logowanie

MULKS Pustynia Cup 2005

MULKS PUSTYNIA CUP – ROCZNIK 2005

PUSTYNIA –HALA PRZY HOTELU POLONEZ. 27.01.2013

 

9.30     MULKS PUSTYNIA – CZARNOVIA 0-2 (Stachowicz, Wulkowicz)

9.45     IGLOOPOL DĘBICA – SOCCER ROPCZYCE 1-1

10.00   MOSiR MIELEC – SMS MIELEC 1-0

10.15   MULKS PUSTYNIA – IGLOOPOL DĘBICA 2-1

10.30   SOCCER ROPCZYCE – SMS MIELEC 1-0

10.45   CZARNOVIA – MOSiR MIELEC 0-4

11.00   MULKS PUSTYNIA – SOCCER ROPCZYCE 2-0

11.15   IGLOOPOL DĘBICA – MOSiR MIELEC 1-0

11.30   CZARNOVIA – SMS MIELEC 1-2 (Kara)

11.45   MULKS PUSTYNIA – MOSiR MIELEC 0-0

12.00   CZARNOVIA – SOCCER ROPCZYCE 0-1

12.15   IGLOOPOL – SMS MIELEC 0-1

12.30   SOCCER ROPCZYCE – MOSiR MIELEC 4-3

12.45   MULKS PUSTYNIA – SMS MIELEC 0-3

13.00   CZARNOVIA – IGLOOPOL DĘBICA 0-1

13.20  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. SOCCER ROPCZYCE          5    10     7-6

2. SMS MIELEC                      5     9      6-3

3. MULKS PUSTYNIA            5     7      4-6

4. IGLOOPOL DĘBICA            5     7      4-4

5. MOSiR MIELEC                   5     7      8-5

6. CZARNOVIA CZARNA        5     3      3-8

 

SKŁAD CZARNOVII: SKOWRONEK BARTOSZ (br), RZEPKA MATEUSZ, TOMALA HUBERT, STACHOWICZ JAKUB (1 bramka), WULKOWICZ IGOR (1 bramka), RAK SZYMON, SMAGACZ DAWID, CYBOROŃ SZYMON, KARA SEBASTIAN (1 bramka), MAZUR PATRYK. TRENER: WULKOWICZ MAREK.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

28

11-2020

sobota

29

11-2020

niedziela

30

11-2020

pon.

01

12-2020

wtorek

02

12-2020

środa

03

12-2020

czwartek

04

12-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18