Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Orły
Ładowanie...

Logowanie

MULKS Pustynia Cup 2005

MULKS PUSTYNIA CUP – ROCZNIK 2005

PUSTYNIA –HALA PRZY HOTELU POLONEZ. 27.01.2013

 

9.30     MULKS PUSTYNIA – CZARNOVIA 0-2 (Stachowicz, Wulkowicz)

9.45     IGLOOPOL DĘBICA – SOCCER ROPCZYCE 1-1

10.00   MOSiR MIELEC – SMS MIELEC 1-0

10.15   MULKS PUSTYNIA – IGLOOPOL DĘBICA 2-1

10.30   SOCCER ROPCZYCE – SMS MIELEC 1-0

10.45   CZARNOVIA – MOSiR MIELEC 0-4

11.00   MULKS PUSTYNIA – SOCCER ROPCZYCE 2-0

11.15   IGLOOPOL DĘBICA – MOSiR MIELEC 1-0

11.30   CZARNOVIA – SMS MIELEC 1-2 (Kara)

11.45   MULKS PUSTYNIA – MOSiR MIELEC 0-0

12.00   CZARNOVIA – SOCCER ROPCZYCE 0-1

12.15   IGLOOPOL – SMS MIELEC 0-1

12.30   SOCCER ROPCZYCE – MOSiR MIELEC 4-3

12.45   MULKS PUSTYNIA – SMS MIELEC 0-3

13.00   CZARNOVIA – IGLOOPOL DĘBICA 0-1

13.20  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD

 

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. SOCCER ROPCZYCE          5    10     7-6

2. SMS MIELEC                      5     9      6-3

3. MULKS PUSTYNIA            5     7      4-6

4. IGLOOPOL DĘBICA            5     7      4-4

5. MOSiR MIELEC                   5     7      8-5

6. CZARNOVIA CZARNA        5     3      3-8

 

SKŁAD CZARNOVII: SKOWRONEK BARTOSZ (br), RZEPKA MATEUSZ, TOMALA HUBERT, STACHOWICZ JAKUB (1 bramka), WULKOWICZ IGOR (1 bramka), RAK SZYMON, SMAGACZ DAWID, CYBOROŃ SZYMON, KARA SEBASTIAN (1 bramka), MAZUR PATRYK. TRENER: WULKOWICZ MAREK.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08

17:00 - Czarnovia 2009-11

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 8:30)

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14