Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Korona Góra Ropczycka - Czarnovia II; 16.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

MOSiR Mielec Cup 2003

HARMONOGRAM TURNIEJU NOWOROCZNEGO

o Puchar Prezydenta Mielca – ROCZNIK 2003

MIELEC, 26 STYCZEŃ 2013

 

GRUPA A

GRUPA B

MOSiR MIELEC Żółci

MOSiR MIELEC Szarzy

CZARNOVIA CZARNA

IGLOOPOL DĘBICA

VICTORIA CZERMIN

UKS 6 JASŁO

GRUNWALD PADEW

DAF RZESZÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

VICTORIA CZERMIN-GRUNWALD PADEW

1-0

9.15

A

MOSiR MIELEC Żółci - CZARNOVIA

6-0

9.30

B

MOSiR MIELEC Szarzy -  IGLOOPOL DĘBICA

0-3

9.45

B

UKS 6 JASŁO -  DAF RZESZÓW

2-0

10.00

A

MOSiR MIELEC Żółci - GRUNWALD PADEW

4-0

10.15

A

VICTORIA CZERMIN - CZARNOVIA

0-0

10.30

B

MOSiR MIELEC Szarzy - UKS 6 JASŁO

0-1

10.45

B

IGLOOPOL DĘBICA -  DAF RZESZÓW

1-0

11.00

A

MOSiR MIELEC Żółci -  VICTORIA CZERMIN

1-0

11.15

A

CZARNOVIA - GRUNWALD PADEW

0-2

11.30

B

MOSiR MIELEC Szarzy -  DAF RZESZÓW

0-0

11.45

B

IGLOOPOL DĘBICA -  UKS 6 JASŁO

1-0

12.10

4A3B

CZARNOVIA - DAF RZESZÓW

1-1, k. 3-2

12.30

3A4B

GRUNWALD PADEW - MOSiR Szarzy

2-0

12.50

1A2B

MOSiR MIELEC Żółci - UKS 6 JASŁO

0-2

13.10

2A1B

VICTORIA CZERMIN - IGLOOPOL

0-2

13.30

o 7 m.

MOSiR MIELEC Szarzy - DAF RZESZÓW

0-0, k. 2-1

13.50

o 5 m.

GRUNWALD PADE - CZARNOVIA

2-2, k. 2-1

14.10

o 3 m.

MOSiR MIELEC Żółci - VICTORIA

3-1

14.30

FINAŁ

IGLOOPOL DĘBICA - UKS 6 JASŁO

1-0

CZARNOVIA: WAŚKO ADRIAN (bramkarz), WAŚKO KAMIL, KOLAK MICHAŁ, ŁĄCZAK IGNACY, KUTRZUBA OLIWIER (1 bramka), KNYCH PAWEŁ, KOLAK JAKUB, KIZIOR JAKUB, LIPŃSKI SZYMON, LABAK PATRYK (2 bramki), MIKOSZ OSKAR. TRENER: CURYŁO STANISŁAW.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. IGLOOPOL DĘBICA

2. UKS 6 JASŁO

3. MOSiR MIELEC Żółci

4. VICTORIA CZERMIN

5. GRUNWALD PADEW NARODOWA

6. CZARNOVIA CZARNA

7. MOSiR MIELEC Szarzy

8. DAF RZESZÓW

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski