Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Victoria Czermin; 02.06
Ładowanie...

Logowanie

MOSiR Mielec Cup 2003

HARMONOGRAM TURNIEJU NOWOROCZNEGO

o Puchar Prezydenta Mielca – ROCZNIK 2003

MIELEC, 26 STYCZEŃ 2013

 

GRUPA A

GRUPA B

MOSiR MIELEC Żółci

MOSiR MIELEC Szarzy

CZARNOVIA CZARNA

IGLOOPOL DĘBICA

VICTORIA CZERMIN

UKS 6 JASŁO

GRUNWALD PADEW

DAF RZESZÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

VICTORIA CZERMIN-GRUNWALD PADEW

1-0

9.15

A

MOSiR MIELEC Żółci - CZARNOVIA

6-0

9.30

B

MOSiR MIELEC Szarzy -  IGLOOPOL DĘBICA

0-3

9.45

B

UKS 6 JASŁO -  DAF RZESZÓW

2-0

10.00

A

MOSiR MIELEC Żółci - GRUNWALD PADEW

4-0

10.15

A

VICTORIA CZERMIN - CZARNOVIA

0-0

10.30

B

MOSiR MIELEC Szarzy - UKS 6 JASŁO

0-1

10.45

B

IGLOOPOL DĘBICA -  DAF RZESZÓW

1-0

11.00

A

MOSiR MIELEC Żółci -  VICTORIA CZERMIN

1-0

11.15

A

CZARNOVIA - GRUNWALD PADEW

0-2

11.30

B

MOSiR MIELEC Szarzy -  DAF RZESZÓW

0-0

11.45

B

IGLOOPOL DĘBICA -  UKS 6 JASŁO

1-0

12.10

4A3B

CZARNOVIA - DAF RZESZÓW

1-1, k. 3-2

12.30

3A4B

GRUNWALD PADEW - MOSiR Szarzy

2-0

12.50

1A2B

MOSiR MIELEC Żółci - UKS 6 JASŁO

0-2

13.10

2A1B

VICTORIA CZERMIN - IGLOOPOL

0-2

13.30

o 7 m.

MOSiR MIELEC Szarzy - DAF RZESZÓW

0-0, k. 2-1

13.50

o 5 m.

GRUNWALD PADE - CZARNOVIA

2-2, k. 2-1

14.10

o 3 m.

MOSiR MIELEC Żółci - VICTORIA

3-1

14.30

FINAŁ

IGLOOPOL DĘBICA - UKS 6 JASŁO

1-0

CZARNOVIA: WAŚKO ADRIAN (bramkarz), WAŚKO KAMIL, KOLAK MICHAŁ, ŁĄCZAK IGNACY, KUTRZUBA OLIWIER (1 bramka), KNYCH PAWEŁ, KOLAK JAKUB, KIZIOR JAKUB, LIPŃSKI SZYMON, LABAK PATRYK (2 bramki), MIKOSZ OSKAR. TRENER: CURYŁO STANISŁAW.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. IGLOOPOL DĘBICA

2. UKS 6 JASŁO

3. MOSiR MIELEC Żółci

4. VICTORIA CZERMIN

5. GRUNWALD PADEW NARODOWA

6. CZARNOVIA CZARNA

7. MOSiR MIELEC Szarzy

8. DAF RZESZÓW

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-08

17:00 - Czarnovia 2009-10 - SPARING (obecność obowiązkowa, czarne koszulki ADIDAS)

17:15 - Czarnovia 2011-14

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

18

07-2020

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa