Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Lechia; 16.04.2016
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Ropczyce Cup 2002

Turniej Mini Piłki Nożnej Halowej

"Dzień Rodziny na Sportowo"

Ropczyce 19.01.2013

Rocznik 2002

I Faza Turnieju

Grupa A

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

1. Soccer Ropczyce

X

2-0

7-0

6

9-0

A 1.

2. Stal Mielec

0-2

X

1-0

3

1-2

A 2.

3. Chemik Pustków

0-7

0-1

X

0

0-8

A 3.

 

Grupa B

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

1. DAP Dębica

X

1-1

0-1

1

1-2

B 3.

2. Czarnovia Czarna

1-1

X

1-0

4

2-1

B 1.

3. Brzozovia Brzozów

1-0

0-1

X

3

1-1

B 2.

 

Grupa C

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

1. Lechia Sędziszów

X

0-1

0-2

0

0-3

C 3.

2. LKS Głowaczowa

1-0

X

0-2

3

1-2

C 2.

3. Ziomki Rzeszów

2-0

2-0

X

6

4-0

C 1.

 

MECZE W GRUPACH

Nr meczu

Godzina

Grupa

Drużyna

Drużyna

Wynik

1.

8.30

A

SOCCER

CHEMIK

7-0

2.

8.47

B

DAP

CZARNOVIA

1-1

3.

9.04

C

LECHIA

GŁOWACZOWA

0-1

4.

9.21

A

CHEMIK

STAL M.

0-1

9.40 - UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

5.

9.50

B

BRZOZOVIA

CZARNOVIA

0-1

6.

10.17

C

ZIOMKI

LECHIA

2-0

7.

10.35

A

SOCCER

STAL M.

2-0

8.

10.52

B

BRZOZOVIA

DAP

1-0

9.

11.09

C

ZIOMKI

GŁOWACZOWA

2-0

 

MECZE O MIEJSCA

10.

11.26

A3 - CHEMIK

B3 - DAP

0-2

11.

11.43

A2 - STAL MIELEC

B2 - BRZOZOVIA

0-0

12.

12.00

A1 - SOCCER

B1 - CZARNOVIA

3-1

13.

12.17

A3 - CHEMIK

C3 - LECHIA

1-2

14.

12.34

A2 - STAL MIELEC

C2 - GŁOWACZOWA

0-5

15.

12.51

A1 - SOCCER

C1 - ZIOMKI

2-0

16.

13.08

B3 - DAP

C3 - LECHIA

0-0

17.

13.25

B2 - BRZOZOVIA

C2 - GŁOWACZOWA

0-0

18.

13.42

B1 - CZARNOVIA

C1 - ZIOMKI

0-4

 

Najlepszy strzelec:

Najlepszy bramkarz:

Najlepszy zawodnik:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

GRUPA 1-3

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

A1 - SOCCER

6

5-1

I.

B1 - CZARNOVIA

0

1-7

III.

C1 - ZIOMKI

3

4-2

II.

 

GRUPA 4-6

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

A2 - STAL MIELEC

1

0-5

VI.

B2 - BRZOZOVIA

2

0-0

V.

C2 - LKS GŁOWACZOWA

4

5-0

IV.

 

GRUPA 7-9

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

A3 - CHEMIK

0

1-4

IX.

B3 - DAP DĘBICA

4

2-0

VII.

C3 - LECHIA

4

2-1

VIII.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. SOCCER ROPCZYCE

2. ZIOMKI RZESZÓW

3. CZARNOVIA CZARNA

4. LKS GŁOWACZOWA

5. BRZOZOVIA BRZOZÓW

6. STAL MIELEC

7. DAP DĘBICA

8. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

9. CHEMIK PUSTKÓW

SKŁAD CZARNOVII: JAKUB PETELA, MATEUSZ KRAWCZYK (1 BRAMKA), KAMIL BOREK, PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (1), PĘKALA MICHAŁ (1), TOCZYŃSKI SZYMON, CYBORAN FILIP. TRENER: PYCH JAKUB.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski