Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 5.
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Ropczyce Cup 2002

Turniej Mini Piłki Nożnej Halowej

"Dzień Rodziny na Sportowo"

Ropczyce 19.01.2013

Rocznik 2002

I Faza Turnieju

Grupa A

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

1. Soccer Ropczyce

X

2-0

7-0

6

9-0

A 1.

2. Stal Mielec

0-2

X

1-0

3

1-2

A 2.

3. Chemik Pustków

0-7

0-1

X

0

0-8

A 3.

 

Grupa B

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

1. DAP Dębica

X

1-1

0-1

1

1-2

B 3.

2. Czarnovia Czarna

1-1

X

1-0

4

2-1

B 1.

3. Brzozovia Brzozów

1-0

0-1

X

3

1-1

B 2.

 

Grupa C

1

2

3

punkty

bramki

miejsce

1. Lechia Sędziszów

X

0-1

0-2

0

0-3

C 3.

2. LKS Głowaczowa

1-0

X

0-2

3

1-2

C 2.

3. Ziomki Rzeszów

2-0

2-0

X

6

4-0

C 1.

 

MECZE W GRUPACH

Nr meczu

Godzina

Grupa

Drużyna

Drużyna

Wynik

1.

8.30

A

SOCCER

CHEMIK

7-0

2.

8.47

B

DAP

CZARNOVIA

1-1

3.

9.04

C

LECHIA

GŁOWACZOWA

0-1

4.

9.21

A

CHEMIK

STAL M.

0-1

9.40 - UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

5.

9.50

B

BRZOZOVIA

CZARNOVIA

0-1

6.

10.17

C

ZIOMKI

LECHIA

2-0

7.

10.35

A

SOCCER

STAL M.

2-0

8.

10.52

B

BRZOZOVIA

DAP

1-0

9.

11.09

C

ZIOMKI

GŁOWACZOWA

2-0

 

MECZE O MIEJSCA

10.

11.26

A3 - CHEMIK

B3 - DAP

0-2

11.

11.43

A2 - STAL MIELEC

B2 - BRZOZOVIA

0-0

12.

12.00

A1 - SOCCER

B1 - CZARNOVIA

3-1

13.

12.17

A3 - CHEMIK

C3 - LECHIA

1-2

14.

12.34

A2 - STAL MIELEC

C2 - GŁOWACZOWA

0-5

15.

12.51

A1 - SOCCER

C1 - ZIOMKI

2-0

16.

13.08

B3 - DAP

C3 - LECHIA

0-0

17.

13.25

B2 - BRZOZOVIA

C2 - GŁOWACZOWA

0-0

18.

13.42

B1 - CZARNOVIA

C1 - ZIOMKI

0-4

 

Najlepszy strzelec:

Najlepszy bramkarz:

Najlepszy zawodnik:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

GRUPA 1-3

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

A1 - SOCCER

6

5-1

I.

B1 - CZARNOVIA

0

1-7

III.

C1 - ZIOMKI

3

4-2

II.

 

GRUPA 4-6

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

A2 - STAL MIELEC

1

0-5

VI.

B2 - BRZOZOVIA

2

0-0

V.

C2 - LKS GŁOWACZOWA

4

5-0

IV.

 

GRUPA 7-9

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

A3 - CHEMIK

0

1-4

IX.

B3 - DAP DĘBICA

4

2-0

VII.

C3 - LECHIA

4

2-1

VIII.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. SOCCER ROPCZYCE

2. ZIOMKI RZESZÓW

3. CZARNOVIA CZARNA

4. LKS GŁOWACZOWA

5. BRZOZOVIA BRZOZÓW

6. STAL MIELEC

7. DAP DĘBICA

8. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

9. CHEMIK PUSTKÓW

SKŁAD CZARNOVII: JAKUB PETELA, MATEUSZ KRAWCZYK (1 BRAMKA), KAMIL BOREK, PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (1), PĘKALA MICHAŁ (1), TOCZYŃSKI SZYMON, CYBORAN FILIP. TRENER: PYCH JAKUB.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków