Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

PAPM Winter Cup 2018 - rocznik 2006; 10.03.2018
Ładowanie...

Logowanie

DAP Winter Cup 2004

           DAP WINTER CUP rocznik 2004

 

Grupa A                                    Grupa B

DAP  I  DĘBICA                                                                   DAP II DĘBICA

STAL MIELEC                                                                      IGLOOPOL DĘBICA

KORONA II KIELCE                                                         KORONA I KIELCE

CZARNOVIA CZARNA                                                    BENIAMINEK KROSNO

EKOBALL SANOK                                                              TARNOVIA TARNÓW

SOCCER ROPCZYCE                                               

Lp

GODZINA

ZESPOŁY

WYNIK

1

9.00

DAP I  – SOCCER

2-0

2

9.15

DAP II – IGLOOPOL

0-2

3

9.30

STAL MIELEC -  EKOBALL

1-3

4

9.45

KORONA I – BENIAMINEK

0-0

5

10.00

KORONA II – CZARNOVIA

4-0

6

10.15

DAP II – TARNOVIA

1-0

                               10.30 ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

7

10.45

DAP I – EKOBALL

0-4

8

11.00

IGLOOPOL – KORONA I

0-0

9

11.15

SOCCER - CZARNOVIA

3-0

10

11.30

KORONA I – TARNOVIA

4-0

11

11.45

STAL – KORONA II

0-1

12

12.00

DAP II  - KORONA I

0-6

13

12.15

DAP I – CZARNOVIA

7-2

14

12.30

IGLOOPOL – BENIAMINEK

1-1

15

12.45

EKOBALL – KORONA II

2-0

16

13.00

TARNOVIA  - BENIAMINEK

0-2

17

13.15

SOCCER - STAL

0-2

18

13.30

DAP I – KORONA II

0-2

19

13.45

DAP II – BENIAMINEK

0-0

20

14.00

CZARNOVIA - STAL

1-2

21

14.15

EKOBALL - SOCCER

2-0

22

14.30

TARNOVIA - IGLOOPOL 

0-1

23

14.45

DAP I  - STAL

2-2

24

15.00

KORONA II – SOCCER

1-1

25

15.15

CZARNOVIA - EKOBALL

0-4

25

15.30

MECZ O 9 MIEJSCE: Soccer - Tarnovia

0-0, k. 3-0

27

15.45

MECZ O 7 MIEJSCE: Stal Mielec - DAP II

1-1, k. 3-1

28

16.00

MECZ O 5 MIEJSCE: DAP I - Beniaminek

0-2

29

16.15

MECZ O 3 MIEJSCE: Korona II - Igloopol

1-0

30

16.30

FINAŁ: EKOBALL - KORONA I

0-1

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Korona I Kielce

2. Ekoball Sanok

3. Korona II Kielce

4. Igloopol Dębica

5. Baniaminek Krosno

6. DAP I Dębica

7. Stal Mielec

8. DAP II Dębica

9. Soccer Ropczyce

10. Tarnovia Tarnów

11. Czarnovia Czarna

Skład, w jakim dziś walczyliśmy: Skowronek Bartosz (br), Michoń Bartłomiej (br), Kara Sebastian, Knych Paweł, Kutrzuba Oliwier, Borek Bartosz, Kolak Jakub, Szkodziński Bartosz, Łączak Ignacy, Brygoła Gabriel, Poproch Krystian. Trener: Curyło Stanisław.

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin