Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

DAP Winter Cup
Ładowanie...

Logowanie

REGAMET CUP 2002

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2002

CZARNA, 15. GRUDZIEŃ 2012

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CHEMIK PUSTKÓW

WISŁOKA DĘBICA

RZEMIEŚLNIK PILZNO

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

LKS GŁOWACZOWA

DAP DĘBICA

FOOTBALL WOJNICZ

SOCCER ROPCZYCE

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

CHEMIK – CZARNOVIA I

0-1

9.15

B

WISŁOKA – CZARNOVIA II

0-1

9.30

C

RZEMIEŚLNIK – LKS GŁOWACZOWA

1-4

9.45

A

CHEMIK – DAP DĘBICA

0-1

10.00

B

WISŁOKA – FOOTBALL WOJNICZ

1-2

10.15

C

RZEMIEŚLNIK – SOCCER

0-6

10.30

A

CZARNOVIA I – DAP DĘBICA

3-1

10.45

B

CZARNOVIA II – FOOTBALL WOJNICZ

0-6

11.00

C

LKS GŁOWACZOWA – SOCCER

2-4

11.15

A3B3

CHEMIK - WISŁOKA

1-0

11.30

A2B2

DAP - CZARNOVIA II

1-1

11.45

A1B1

CZARNOVIA I - FOOTBALL WOJNICZ

1-1

12.00

A3C3

CHEMIK - RZEMIEŚLNIK

2-1

12.15

A2C2

DAP - LKS GŁOWACZOWA

0-3

12.30

A1C1

CZARNOVIA I - SOCCER

0-5

12.45

B3C3

WISŁOKA - RZEMIEŚLNIK

1-7

13.00

B2C2

CZARNOVIA II - LKS GŁOWACZOWA

2-7

13.15

B1C1

FOOTBALL - WOJNICZ - SOCCER

2-1

13.30

 

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. SZKÓŁKA PIŁKARSKA FOOTBALL WOJNICZ

2. SOCCER ROPCZYCE

3. CZARNOVIA I

4. LKS GŁOWACZOWA

5. DAP DĘBICA

6. CZARNOVIA II

7. CHEMIK PUSTKÓW

8. RZEMIEŚLNIK PILZNO

9. WISŁOKA DĘBICA

NASZE MECZE W TURNIEJU:

CHEMIK - CZARNOVIA I 0-1 (PYRKOWSKI)

WISŁOKA - CZARNOVIA II 0-1 (KUTRZUBA)

CZARNOVIA I - DAP 3-1 (BOREK, KRAWCZYK, PYRKOWSKI)

CZARNOVIA II - FOOTBALL WOJNICZ 0-6

DAP - CZARNOVIA II 1-1 (LABAK)

CZARNOVIA I - FOOTBALL WOJNICZ 1-1 (KRAWCZYK)

CZARNOVIA I -SOCCER ROPCZYCE 0-5

CZARNOVIA II - LKS GŁOWACZOWA 2-7 (WAŚKO, KUTRZUBA)

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: ROBERT ŚWIERAD - SOCCER ROCZYCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: JAKUB PETELA - CZARNOVIA I

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: MATEUSZ STAŃCZYK - LKS GŁOWACZOWA - 9 BRAMEK

 

FOOTBALL WOJNICZ - NARKOWICZ PATRYK, CHUDOBA ERYK, GAJDUR KACPER, GAJDUR FILIP, KOZDRÓJ FILIP, ZDEB PATRYK, ŚMISTEK WOJCIECH, SUMARA DAWID. TRENER - KUSION ŁUKASZ.

SOCCER ROPCZYCE - STEC TOMASZ, PAŚKO JAKUB, ZIAJOR MACIEJ, POSŁUSZNY JAKUB, ŚWIERAD ROBERT, DZIURA HUBERT, PRZYSTASZ KACPER, CHMEL JAKUB. TRENER - RÓG GRZEGORZ.

CZARNOVIA I - PETELA JAKUB, TOCZYŃSKI SZYMON, PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW, KRAWCZYK MATEUSZ, BOREK KAMIL, CHMIEL GABRIEL, PĘKALA MICHAŁ, TRYBA WOJCIECH, KUSEK KONRAD. TRENER - WULKOWICZ MAREK.

LKS GŁOWACZOWA - NICOŚ TOMAS, SZATKO SEBASTIAN, KOZIARA WIKTOR, STAŃCZYK MATEUSZ, WOLAK JAKUB, CZERWIEC MATEUSZ, KUTRZUBA ŁUKASZ. TRENER - ŻAROWSKI DAWID.

DAP DĘBICA - HOSAJA KAMIL, ROGOWSKI KACPER, KNYCH DAWID, CIĘŻKOWSKI JAKUB, KUBICZAK MAX, SZOT PRZEMYSŁAW, DUDZIAK JAKUB, MASTEJ KRZYSZTOF, KWIATKOWSKI MATEUSZ, DYBOWSKI ERYK, GARDZIEL TOMASZ, LODARSKI WIKTOR. TRENER - NYLEC ANDRZEJ.

CZARNOVIA II - RÓŻYCKI KRZYSZTOF, ŁĄCZAK IGNACY, SZKODZIŃSKI BARTOSZ, WAŚKO KAMIL, KUTRZUBA OLIWIER, CHRABĄSZCZ FILIP, WARŻAŁA SZYMON, KARA DAWID, LABAK PATRYK. TRENER - WULKOWICZ MAREK.

CHEMIK PUSTKÓW - MACIUBA MICHAŁ, SZYFNER BARTŁOMIEJ, MAZUR PATRYK I, MAZUR PATRYK II, RUTKA ARTUR, NOWAK BARTOSZ, CUKLA PAWEŁ, GOŁĘBIEWSKI PIOTR, BARSZCZ FILIP, LASEK SZYMON, ŻAK BARTŁOMIEJ, OSTAFIN MICHAŁ, STRĘK MICHAŁ. TRENER - CILAK ROBERT.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - PIEKARCZYK PATRYK, PĘKALA KACPER, CICHOWSKI SEBASTIAN, MIGAŁA DAWID, CICHOWSKI FILIP, PIETRUSZKA PATRYK, BOŻEK MATEUSZ, FALASZ MARIUSZ, AUGUSTYN KUBA, TOMASIK KONRAD, RYNKAR MIŁOSZ, BRYG PATRYK. TRENER - POPIELA DANIEL.

WISŁOKA DĘBICA - PANIEC IGOR, ADAMCZYK BARTOSZ, BUCH JAKUB, PYZIA ADRIAN, PRZYBYŁO MAKSYMILIAN, RADWAŃSKI JAKUB, KACPRZYK DOMINIK, GĄGAŁA MICHAŁ. TRENER - SZEWCZYK BOGDAN.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa