Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

ASP Wisłoka Cup 2002; 07.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

PBS Igloopol Cup 2002

Harmonogram turnieju PBS IgloopolCup 2012/2013  -  09.12.2012 r.

Rocznik 2002

I Faza turnieju

Nr meczu

godzina

grupa

drużyna

drużyna

wynik

1

8.30

A

1.Igloopol I Dębica

2.Czarnovia

1:0

2

8.45

B

1.Igloopol II Dębica

2.Czarni Jasło

0:1

3

9.00

C

1.DAP Dębica

2.Tarnovia

0:0

4

9.15

A

3.Orlik Ulanów

4.Stal Stalowa Wola

2:0

5

9.30

B

3.Krakus Nowa Huta

4.LKS Głowaczowa

3:1

6

9.45

C

3.UKS 6 Jasło

4.Soccer Ropczyce

1:0

7

10.00

A

1.Igloopol I Dębica

3.Orlik Ulanów

1:1

8

10.15

A

2.Czarnovia

4.Stal Stalowa Wola

0:1

9

10.30

B

1.Igloopol II Dębica

3.Krakus Nowa Huta

1:0

10

10.45

B

2.Czarni Jasło

4.LKS Głowaczowa

0:1

11

11.00

C

1.DAP Dębica

3.UKS 6 Jasło

0:1

12

11.15

C

2.Tarnovia Tarnów

4.Soccer Ropczyce

1:1

13

11.30

A

1.Igloopol I Dębica

4.Stal Stalowa Wola

0:0

14

11.45

A

2.Czarnovia

3.Orlik Ulanów

0:0

15

12.00

B

1.Igloopol II Dębica

4.LKS Głowaczowa

0:1

16

12.15

B

2.Czarni Jasło

3.Krakus Nowa Huta

0:0

17

12.30

C

1.DAP Dębica

4.Soccer Ropczyce

2:3

18

12.45

C

2.Tarnovia Tarnów

3.UKS 6Jasło

1:0

PÓŁFINAŁY

19

13.00

Półfinał

ORLIK ULANÓW

KRAKUS NOWA HUTA

1:0

20

13.15

Półfinał

LKS GŁOWACZOWA

TARNOVIA

2:0

21

13.30

Półfinał

UKS 6 JASŁO

IGLOOPOL I

2:0

FINAŁY

22

13.45

4

CZARNOVIA

IGLOOPOL II

1:1

23

14.00

3

STAL STALOWA WOLA

CZARNI JASŁO

2:1

24

14.15

2

KRAKUS NOWA HUTA

TARNOVIA

0:1

25

14.30

1

ORLIK ULANÓW

LKS GŁOWACZOWA

0:1

26

14.45

4

CZARNOVIA

DAP DĘBICA

0:2

27

15.00

3

STAL STALOWA WOLA

SOCCER ROPCZYCE

2:3

28

15.15

2

KRAKUS NOWA HUTA

IGLOOPOL I

0:3

29

15.30

1

ORLIK ULANÓW

UKS 6 JASŁO

0:4

30

15.45

4

IGLOOPOL II

DAP DĘBICA

0:0

31

16.00

3

CZARNI JASŁO

SOCCER ROPCZYCE

2:2

32

16.15

2

TARNOVIA

IGLOOPOL I

1:1

33

16.30

1

LKS GŁOWACZOWA

UKS 6 JASŁO

0:0

 

WYNIKI PBS IGLOOPOL CUP - ROCZNIK 2002

Grupa 1-3

1

2

punkty

bramki

miejsce

1. UKS 6 JASŁO

4-0

0-0

4

4-0

I

2. LKS GŁOWACZOWA

1-0

0-0

4

1-0

II

3. ORLIK ULANÓW

0-1

0-4

0

0-5

III

Grupa 4-6

1

2

punkty

bramki

miejsce

1. IGLOOPOL I

3-0

1-1

4

4-1

IV

2. TARNOVIA TARNÓW

1-0

1-1

4

2-1

V

3. KRAKUS NOWA HUTA

0-1

0-3

0

0-4

VI

Grupa 7-9

1

2

punkty

bramki

miejsce

1. SOCCER ROPCZYCE

3-2

2-2

4

5-4

VII

2. STAL STALOWA WOLA

2-1

2-3

3

4-4

VIII

3. CZARNI JASŁO

1-2

2-2

1

3-4

IX

Grupa 10-12

1

2

punkty

bramki

miejsce

1. DAP DĘBICA

2-0

0-0

4

2-0

X

2. IGLOOPOL II

1-1

0-0

2

1-1

XI

3. CZARNOVIA

1-1

0-2

1

1-3

XII

 

     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W PBS IGLOOPOL CUP WYSTĄPILIŚMY W SKŁADZIE: PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW, KRAWCZYK MATEUSZ, PĘKALA MICHAŁ, KUSEK KONRAD, CYBORAN FILIP, SOCHA MICHAŁ, BOREK KAMIL, CHMIEL GABRIEL, PETELA JAKUB, WARŻAŁA SZYMON, TOCZYŃSKI SZYMON.

DWA PIERWSZE GRUPOWE, PECHOWO PRZEGRANE PO 0-1 MECZE Z IGLOOPOLEM I (IV MIEJSCE W TURNIEJU) I STALĄ STALOWA WOLA (VIII MIEJSCE W TURNIEJU) I NAJLEPSZY NASZ W CAŁYM TURNIEJU MECZ Z 3. DRUŻYNĄ W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI - ORLIKIEM ULANÓW I POZOSTAJE NAM WALKA O POZYCJE 10-12... TU NA POCZĄTEK PO BRAMCE MATEUSZA KRAWCZYKA PROWADZIMY DŁUGO Z IGLOOPOLEM II, LECZ NIESTETY TRACIMY BRAMKĘ NA 1-1 NA 30 SEKUND PRZED KOŃCEM SPOTKANIA... TROCHĘ PODŁAMANI TYM WYNIKIEM ULEGAMY W OSTATNIM POJEDYNKU DZIECIĘCEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ (DAP) 0-2 I PO ICH REMISIE Z IGLOOPOLEM II W OSTATNIM SPOTKANIU 0-0 ZOSTAJEMY SKLASYFIKOWANI NA 12. POZYCJI.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów