Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Żyraków - Czarnovia; 28.10.2018
Ładowanie...

Logowanie

REGAMET CUP 2001

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” - ROCZNIK 2001

CZARNA, 8. GRUDZIEŃ 2012

 

GRUPA A

GRUPA B

LUKS SKRZYSZÓW

SP FOOTBALL WOJNICZ

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

DĄBROVIA DĄBROWA TARN.

TAP TARNÓW

LKS GŁOWACZOWA

ORLIK TEAM ST. JASTRZĄBKA

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

LUKS SKRZYSZÓW – CZARNOVIA I

0 - 0

9.13

A

DĄBROVIA – LKS GŁOWACZOWA

2 - 2

9.26

B

FOOTBALL WOJNICZ – CZARNOVIA II

3 - 0

9.39

B

TAP TARNÓW – ORLIK TEAM

3 - 0

9.52

A

LUKS SKRZYSZÓW – DĄBROVIA

0 - 4

10.05

A

CZARNOVIA I – LKS GŁOWACZOWA

0 - 2

10.18

B

FOOTBALL WOJNICZ – TAP TARNÓW

1 - 0

10.31

B

CZARNOVIA II – ORLIK TEAM

0 - 1

10.44

A

LUKS SKRZYSZÓW – LKS GŁOWACZOWA

0 - 3

10.57

A

CZARNOVIA I – DĄBROVIA

1 - 7

11.10

B

FOOTBALL WOJNICZ – ORLIK TEAM

1 - 0

11.23

B

CZARNOVIA II – TAP TARNÓW

0 - 8

11.36

4A3B

CZARNOVIA I - ORLIK TEAM

0 - 1

11.49

3A4B

LUKS SKRZYSZÓW - CZARNOVIA II

5 - 1

12.02

1A2B

DĄBROVIA - TAP TARNÓW

1 - 0

12.15

2A1B

LKS GŁOWACZOWA - FOOTBALL WOJNICZ

7 - 0

12.30

o 7 m.

CZARNOVIA I - CZARNOVIA II

2 - 1

12.45

o 5 m.

ORLIK TEAM - LUKS SKRZYSZÓW

0 - 2

13.00

o 3 m.

TAP TARNÓW - FOOTBALL WOJNICZ

4 - 0

13.15

FINAŁ

DĄBROVIA - LKS GŁOWACZOWA

2 - 3

KOLEJNOŚĆ TURNIEJU "REGAMET CUP" - ROCZNIK 2001

1. LKS GŁOWACZOWA

2. DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA

3. TAP TARNÓW

4. SP FOOTBALL WOJNICZ

5. LUKS SKRZYSZÓW

6. ORLIK TEAM STARA JASTRZĄBKA

7. CZARNOVIA I

8. CZARNOVIA II

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: PUZON MICHAŁ - LKS GŁOWACZOWA

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: NARKOWICZ PATRYK - SP FOOTBALL WOJNICZ

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: PANEK SZYMON - DĄBROVIA DĄBROWA TARN.

LKS GŁOWACZOWA - KOZIARA KACPER, STAŃCZYK MATEUSZ, MRÓZ ALBERT, MAJKA MARCEL, KNYCH KAMIL, NIZIOŁEK JAKUB, PUZON MICHAŁ. TRENER - ŻAROWSKI DAWID.

DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA - PYZIK DAMIAN, FLOREK PRZEMYSŁAW, LIZAK DAWID, PIĘKOŚ HUBERT, CELAK ARKADIUSZ, LEŻOŃ JERZY, PANEK SZYMON, PANEK KACPER, SIUDUT SZYMON, ŁAPA HUBERT, KOGUT PATRYK, WÓJCIK JAKUB. TRENER - LESZEK PIETREK.

TAP TARNÓW - KWARCIŃSKI KRYSTIAN, KWAPNIEWSKI WIKTOR, LUSZOWIECKI MACIEJ, LOŚ ADRIAN, MRÓZ WIKTOR, PILARSKI KAMIL, SULOWSKI BRUNO, SYPEK MIKOŁAJ, ZIAJA KACPER, KUBACKI DAMIAN, SONDEJ WIKTOR, KUMOREK MARCIN. TRENER - MIŚTAK MATEUSZ.

FOOTBALL WOJNICZ - NARKOWICZ PATRYK, SZCZEPKA JAKUB, GOSTEK JAKUB, KOZDRÓJ FILIP, GAJDUR KACPER, GAJDUR FILIP, KĘDZIOR BARTŁOMIEJ, MIGOŃ MATEUSZ, CHUDOBA ERYK. TRENER - KUSION ŁUKASZ.

LUKS SKRZYSZÓW - MIŚ MICHAŁ, BUDZIK JAKUB, MĄCIOR KACPER, MONDEL SEBASTIAN, WIERZBICKI DAWID, HANUSIAK GABRIEL. TRENER - ŻABA PAWEŁ.

ORLIK TEAM STARA JASTRZĄBKA - PIĘKOŚ JAKUB, WILCZYŃSKI PATRYK, BRZESKI KAROL, SZYMASZEK SEBASTIAN, ŻMUDA KONRAD, MROZOWSKI JAKUB, JACHYM WIKTOR, ŚWIĄTEK KRZYSZTOF. TRENER - PUPEK GRZEGORZ.

CZARNOVIA I - RÓŻYCKI KRZYSZTOF, PĘKALA MICHAŁ, ERAZMUS JAKUB, KARA DAWID, WARŻAŁA SZYMON, KORUS ŁUKASZ, ZIĘBA DAWID, PODGÓRSKI PAWEŁ, CHMIEL GABRIEL. TRENER - WULKOWICZ MAREK.

CZARNOVIA II - WRZOS FILIP, RÓŻYCKI MAREK, SOCHA MICHAŁ, PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW, TOCZYŃSKI SZYMON, CYBORAN FILIP, KRAWCZYK MATEUSZ, KUSEK KONRAD, PETELA JAKUB. TRENER - WULKOWICZ MAREK.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa