Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

EuroPilzno 2015 - rocznik 1996
Ładowanie...

Logowanie

UBBH Cup 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU „UBBH CUP ” – ROCZNIK 2004

ŻYRAKÓW , 15. LISTOPADA 2015

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS WOJAK WOJASZÓWKA

CZARNOVIA CZARNA

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

SOCCER ROPCZYCE

FA RZESZÓW

 

GODZINA

DRUŻYNY

09:00

STRASZĘCIN – KOLBUSZOWIANKA 0-1

09:20

WOJAK – SOCCER 3-1

09:40

CZARNOVIA – FA RZESZÓW 1-0

10:00

STRASZĘCIN – SOCCER 0-1

10:20

WOJAK – FA RZESZÓW 2-1

10:40

CZARNOVIA – KOLBUSZOWIANKA 0-1

11:00

STRASZĘCIN – FA RZESZÓW 0-3

11:20

CZARNOVIA – SOCCER 2-0

11:40

WOJAK – KOLBUSZOWIANKA 1-1

12:00

STRASZĘCIN – CZARNOVIA 1-2

12:20

SOCCER – KOLBUSZOWIANKA 0-7

12:40

WOJAK – CZARNOVIA 2-1

13:00

FA RZESZÓW – SOCCER 0-1

13:20

WOJAK – STRASZĘCIN 2-0

13:40

FA RZESZÓW – KOLBUSZOWIANKA 0-4

 
1. KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa
2. UKS Wojak Wojaszówka
3. CZARNOVIA CZARNA
4. Soccer Ropczyce
5. Football Academy Rzeszów
6. Szkółka Piłkarska Straszęcin

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków