Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Turniej charytatywny w Pilźnie - rocznik 2012; 01.03.2020
Ładowanie...

Logowanie

UBBH Cup 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU „UBBH CUP ” – ROCZNIK 2004

ŻYRAKÓW , 15. LISTOPADA 2015

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS WOJAK WOJASZÓWKA

CZARNOVIA CZARNA

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

SOCCER ROPCZYCE

FA RZESZÓW

 

GODZINA

DRUŻYNY

09:00

STRASZĘCIN – KOLBUSZOWIANKA 0-1

09:20

WOJAK – SOCCER 3-1

09:40

CZARNOVIA – FA RZESZÓW 1-0

10:00

STRASZĘCIN – SOCCER 0-1

10:20

WOJAK – FA RZESZÓW 2-1

10:40

CZARNOVIA – KOLBUSZOWIANKA 0-1

11:00

STRASZĘCIN – FA RZESZÓW 0-3

11:20

CZARNOVIA – SOCCER 2-0

11:40

WOJAK – KOLBUSZOWIANKA 1-1

12:00

STRASZĘCIN – CZARNOVIA 1-2

12:20

SOCCER – KOLBUSZOWIANKA 0-7

12:40

WOJAK – CZARNOVIA 2-1

13:00

FA RZESZÓW – SOCCER 0-1

13:20

WOJAK – STRASZĘCIN 2-0

13:40

FA RZESZÓW – KOLBUSZOWIANKA 0-4

 
1. KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa
2. UKS Wojak Wojaszówka
3. CZARNOVIA CZARNA
4. Soccer Ropczyce
5. Football Academy Rzeszów
6. Szkółka Piłkarska Straszęcin

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2021-03-13, 15:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

03-2021

sobota

07

03-2021

niedziela

08

03-2021

pon.

09

03-2021

wtorek

10

03-2021

środa

11

03-2021

czwartek

12

03-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń 4:2 Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
LKS Głowaczowa - Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski - Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki - Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Atut Podborze - LKS Wiewiórka
Czarni Trześń - Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska - Stal III Mielec
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Olchovia Olchowa