Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

VI Memoriał Wiesława Bielatowicza 2014 - rocznik 1995
Ładowanie...

Logowanie

UBBH Cup 2004

HARMONOGRAM TURNIEJU „UBBH CUP ” – ROCZNIK 2004

ŻYRAKÓW , 15. LISTOPADA 2015

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS WOJAK WOJASZÓWKA

CZARNOVIA CZARNA

KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

SOCCER ROPCZYCE

FA RZESZÓW

 

GODZINA

DRUŻYNY

09:00

STRASZĘCIN – KOLBUSZOWIANKA 0-1

09:20

WOJAK – SOCCER 3-1

09:40

CZARNOVIA – FA RZESZÓW 1-0

10:00

STRASZĘCIN – SOCCER 0-1

10:20

WOJAK – FA RZESZÓW 2-1

10:40

CZARNOVIA – KOLBUSZOWIANKA 0-1

11:00

STRASZĘCIN – FA RZESZÓW 0-3

11:20

CZARNOVIA – SOCCER 2-0

11:40

WOJAK – KOLBUSZOWIANKA 1-1

12:00

STRASZĘCIN – CZARNOVIA 1-2

12:20

SOCCER – KOLBUSZOWIANKA 0-7

12:40

WOJAK – CZARNOVIA 2-1

13:00

FA RZESZÓW – SOCCER 0-1

13:20

WOJAK – STRASZĘCIN 2-0

13:40

FA RZESZÓW – KOLBUSZOWIANKA 0-4

 
1. KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa
2. UKS Wojak Wojaszówka
3. CZARNOVIA CZARNA
4. Soccer Ropczyce
5. Football Academy Rzeszów
6. Szkółka Piłkarska Straszęcin

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-08

17:00 - Czarnovia 2009-10 - SPARING (obecność obowiązkowa, czarne koszulki ADIDAS)

17:15 - Czarnovia 2011-14

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

18

07-2020

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa