Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z Piłką 2014 - dzień 2.
Ładowanie...

Logowanie

Skrzyszów Cup 2002

Harmonogram meczów turnieju U-2002

o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów (21.02.2015)

 

1) 9.00 - A: PogoriaIskra 0-4

2) 9.16 - B: SzynwałdLUKS Skrzyszów II 2-0

3) 9.32 - A: WolaniaLUKS Skrzyszów I 1-0

4) 9.48 - B: Łękawica – Czarnovia 2-4

5) 10.04 - A: PogoriaWolania 1-1

6) 10.20 - B: ŁękawicaLUKS Skrzyszów II 3-2

7) 10.36 - A: IskraLUKS Skrzyszów I 3-0

8) 10.52 - B: Szynwałd – Czarnovia 2-4

9) 11.08 - A: IskraWolania 0-1

10) 11.24 - B: Czarnovia – LUKS Skrzyszów II 3-0

11) 11.40 - A: Pogoria –  LUKS Skrzyszów I 1-1

12) 11.56 - B: SzynwałdŁękawica 2-2

13) 12.12: 3A…Pogoria…. – 4B…LUKS II…… 1-0

14) 12.28: 4A…LUKS I…. – 3B…KS Łękawica…. 3-0

15) 12.44: 1A…Wolania…. – 2B…LKS Szynwałd……. 2-1

16) 13.00: 2A…Iskra…. – 1B…CZARNOVIA…. 0-2

17) 13.16: o VII m.: przeg. 3A/4B…LUKS II….. – przeg. 4A/3B…Łękawica… 1-3

18) 13.32: o V m.: zwyc. 3A/4B…Pogoria… – zwyc. 4A/3B…LUKS I…. 1-1, k. 3-2

19) 13.48: o III m.: przeg. 1A/2B...Szynwałd…. – przeg. 2A/1B..Iskra… 2-2, k. 0-1

20) 14.04: FINAŁ: zwyc. 1A/2B..Wolania… – zwyc. 2A/1B..CZARNOVIA… 0-0, k. 2-1

ok. 14.30: uroczyste zakończenie i rozdanie nagród

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

2. CZARNOVIA

3. ISKRA TARNÓW

4. LKS SZYNWAŁD

5. POGORIA POGÓRSKA WOLA

6. LUKS SKRZYSZÓW I

7. KS ŁĘKAWICA

8. LUKS SKRZYSZÓW I

CZARNOVIA: SZOT, TOCZYŃSKI, SOCHA, PETELA (2 bramki), KUSEK (3), CYBORAN, KRAWCZYK (6), BOREK (2).

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

28

11-2020

sobota

29

11-2020

niedziela

30

11-2020

pon.

01

12-2020

wtorek

02

12-2020

środa

03

12-2020

czwartek

04

12-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18