Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 5.
Ładowanie...

Logowanie

ASP Wisłoka Cup 2004

TURNIEJ HALOWY  O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI SPORTU

CHŁOPCY ROCZNIK 2004 i młodsi

14.02.2015 - DĘBICA

 

GRUPA  A

 

GRUPA  B

1.

WISŁOKA DĘBICA

5.

SOCCER ROPCZYCE

2.

RZEMIEŚLNIK PILZNO

6.

AP MIELEC

3.

CHEMIK PUSTKÓW

7.

CZARNOVIA

4.

SP STRASZĘCIN

8.

MKS DĘBICA

 

Godz. 9.00            mecz 1-2               WISŁOKA – RZEMIEŚLNIK 0-2

Godz. 9.15            mecz 5-6               SOCCER – AP MIELEC 0-0

Godz. 9.30            mecz 3-4               CHEMIK – SP STRASZĘCIN 1-2

Godz.9.45        mecz 7-8         CZARNOVIA – MKS DĘBICA 1-0

Godz. 10.00          mecz 1-4               WISŁOKA – SP STRASZĘCIN 5-2

Godz. 10.15          mecz 5-8               SOCCER – MKS DĘBICA 5-0

Godz. 10.30          mecz 2-3               RZEMIEŚLNIK – CHEMIK 2-0

Godz10.45       mecz 6-7        AP MIELEC – CZARNOVIA 2-0

Godz. 11.00          mecz 1-3               WISŁOKA – CHEMIK 3-0

Godz. 11.15      mecz 5-7         SOCCER – CZARNOVIA 2-0

Godz. 11.30          mecz 2-4               RZEMIEŚLNIK – SP STRASZĘCIN 1-1

Godz. 11.45          mecz 6-8               AP MIELEC – MKS DĘBICA 1-0

 

MECZE FINAŁOWE

Godz. 11.50   mecz A4-B3           CHEMIK - CZARNOVIA 0-1

Godz. 12.10      mecz A3-B4                  SP STRASZĘCIN - MKS DĘBICA 2-1

Godz. 12.30      mecz A1-B2                 RZEMIEŚLNIK - AP MIELEC 1-1, k. 3-1

Godz. 12.50      mecz  A2-B2                WISŁOKA - SOCCER 1-2

Godz. 13.10      mecz o 7-8 miejsce   MKS DĘBICA - CHEMIK 4-0

Godz. 13.30 mecz o 5-6 miejsce CZARNOVIA - SP STRASZĘCIN 3-1

Godz. 13.50      mecz o 3-4 miejsce      AP MIELEC - WISŁOKA 3-2

Godz. 14.10      mecz o 1-2 miejsce      SOCCER - RZEMIEŚLNIK 1-1, k. 2-0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. SOCCER ROPCZYCE

2. RZEMIEŚLNIK PILZNO

3. AP PN MOSiR MIELEC

4. ASP WISŁOKA DĘBICA

5. CZARNOVIA CZARNA

6. SP STRASZĘCIN

7. MKS DĘBICA

8. CHEMIK PUSTKÓW

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków