Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Wakacje z Piłką 2014 - dzień 8.
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup 2005

Plan turnieju
 Soccer CUP rocznik 2005

Ropczyce 08 luty 2015

Lp.

Grupa A

Lp.

Grupa B

1

Soccer  Ropczyce I

1

Dziecięca Akademia Piłkarska Dębica

2

Soccer Ropczyce II

2

Igloopol Dębica

3

Activ Pro Wiśniowa

3

Beniaminek Krosno

4

Czarnovia Czarna

4

MULKS Pustynia

Plan gier

Lp

Grupa

Godzina

Mecz

Wynik

1

A

9.00

Soccer I – Soccer II

5-1

2

A

9.17

AP Wiśniowa – Czarnovia

1-3

3

B

9.34

DAP Dębica – Igloopol

5-0

4

B

9.51

Pustynia - Beniaminek

1-6

5

A

10.10

Soccer I – AP Wiśniowa

6-0

6

A

10.17

Czarnovia - Soccer II

1-3

7

B

10.34

DAP Dębica – Beniaminek

3-1

8

B

10.51

Igloopol - Pustynia

4-2

9

A

11.10

Soccer – Czarnovia

6-0

10

B

11.27

AP Wiśniowa – Soccer II

2-2

11

A

11.34

DAP Dębica – Pustynia

5-2

12

B

11.51

Beniaminek – Igloopol

4-0

13

4A-3B

12.08

AP Wiśniowa - Igloopol

0-6

14

4B-3A

12.25

Pustynia - Czarnovia

5-2

15

1A-2B

12.42

Soccer I - Beniaminek

3-4

16

1B-2A

13.00

DAP - Soccer II

2-0

17

Mecz o 7 miejsce

13.17

AP Wiśniowa - Czarnovia

3-3, k. 2-1

18

Mecz o 5 miejsce

13.34

Igloopol - Pustynia

 

19

Mecz o 3 miejsce

13.55

Soccer I - Socer II

6-0

20

Finał

14.15

DAP - Beniaminek

 

4-1


Końcowa klasyfikacja:

1. DAP Dębica

2. Beniaminek Krosno

3. Soccer I Ropczyce

4. Soccer II Ropczyce

5. Igloopol Dębica

6. MULKS Pustynia

7. AP Aktiv Pro Wiśniowa

8. Czarnovia

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia-Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

22

12-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia - Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14