Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

TAP Tarnów Cup (r. 2005); 17.11.2013
Ładowanie...

Logowanie

ASP Wisłoka Cup 2002

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2002 o Puchar Krzysztofa Lipczyńskiego - radnego powiatu dębickiego

 

GRUPA  A

 

GRUPA  B

1.

ASP KS WISŁOKA DĘBICA I

6.

ASP KS WISŁOKA DĘBICA II

2.

MKS DĘBICA

7.

RZEMIEŚLNIK PILZNO

3.

CZARNOVIA CZARNA

8.

LECHIA SĘDZISZÓW

4.

SIARKA TARNOBRZEG

9.

RESOVIA RZESZÓW

5.

POGOŃ LEŻAJSK

10.

CHEMIK PUSTKÓW

 

Godz. 9.00         ASP KS WISŁOKA DĘBICA I – MKS DĘBICA 3-0

Godz. 9.15          ASP KS WISŁOKA DĘBICA II – RZEMIEŚLNIK PILZNO 0-1

Godz. 9.30          CZARNOVIA CZARNA – SIARKA TARNOBRZEG 0-1

Godz.9.45           LECHIA SĘDZISZÓW – RESOVIA RZESZÓW 0-2

Godz. 10.00        WISŁOKA I – POGOŃ LEŻAJSK 0-1

Godz. 10.15        WISŁOKA II – CHEMIK PUSTKÓW 0-0

Godz. 10.30          MKS DĘBICA – CZARNOVIA 0-1 (Krawczyk)

Godz10.45            RZEMIEŚLNIK PILZNO – LECHIA 0-1

Godz. 11.00          SIARKA TARNOBRZEG – POGOŃ0-2

Godz. 11.15          RESOVIA – CHEMIK3-0

Godz. 11.30          WISŁOKA I – CZARNOVIA 1-0

Godz. 11.45          WISŁOKA II – LECHIA 1-1

Godz.  12.00          MKS DĘBICA – SIARKA 0-2

Godz. 12.15           RZEMIEŚLNIK - RESOVIA 1-0

Godz. 12.30           CZARNOVIA – POGOŃ 1-4 (Toczyński)

Godz. 12.45           LECHIA – CHEMIK 2-0

Godz. 13.00           WISŁOKA I – SIARKA 1-0

Godz. 13.15           WISŁOKA II – RESOVIA 0-1

Godz. 13.30           MKS DĘBICA – POGOŃ 0-3

Godz. 13.45           RZEMIEŚLNIK – CHEMIK 1-0

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE


Godz.14.00 nr.1 – 4A – 3B CZARNOVIA - LECHIA 3-2 (Knych 2, Toczyński)

Godz. 14.20 nr.2 – 3A – 4B SIARKA - WISŁOKA II 0-1

Godz. 14.40 nr.3 – 2A – 1B WISŁOKA I - RZEMIEŚLNIK 2-1

Godz. 15.00 nr.4 – 1A – 2B POGOŃ - RESOVIA 1-1, k. RESOVIA

 

MECZE FINAŁOWE

Godz. 15.20  Mecz o IX – X  miejsce CHEMIK - MKS

Godz. 15.40  Mecz o VII - VIII miejsce SIARKA - LECHIA 0-1

Godz. 16.00  Mecz o V -VI miejsce CZARNOVIA - WISŁOKA II 3-0

(Toczyński, Borek, Krawczyk)

Godz. 16.20  Mecz o III - IV miejsce RZEMIEŚLNIK - POGOŃ

Godz. 16.40  Mecz o I – II miejsce WISŁOKA I - RESOVIA 1-1, k. RESOVIA

Godz. 17:05 – zakończenie Turnieju oraz wręczenie nagród

Końcowa klasyfikacja:

1. RESOVIA

2. WISŁOKA I

3.

4.

5. CZARNOVIA

6. WISŁOKA II

7. LECHIA

8. SIARKA

9.

10.

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

LKS GłowaczowaCzarnovia Czarna
LKS Głowaczowa   Czarnovia Czarna
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaBorowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
2018-05-19, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

05-2018

pon.

17:00 - Czarnovia - Soccer Ropczyce (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 16:00)

Czarnovia 2009-11 - trening ODWOŁANY!

19:00 - Czarnovia 2004-05 - SPARING (obecność OBOWIĄZKOWA!)

19:00 - Czarnovia 2001-02 - SPARING

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

17:00 - LKS Głowaczowa - Czarnovia

27

05-2018

niedziela

Piłkarskie Perełki - rocznik 2009 (12:00-14:00)

II Piłkarski Rodzic Cup - Tarnów

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
LKS Żyraków 2:3 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów 0:6 LKS Głowaczowa
LKS Zasów - Mokre pauza
Wisłoka II Dębica 1:0 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 2:0 LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Stasiówka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Głowaczowa - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
Dragon Korzeniów - Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - LKS Stasiówka