Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Borowiec Straszęcin - Czarnovia; 14.10.2017
Ładowanie...

Logowanie

ASP Wisłoka Cup 2002

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2002 o Puchar Krzysztofa Lipczyńskiego - radnego powiatu dębickiego

 

GRUPA  A

 

GRUPA  B

1.

ASP KS WISŁOKA DĘBICA I

6.

ASP KS WISŁOKA DĘBICA II

2.

MKS DĘBICA

7.

RZEMIEŚLNIK PILZNO

3.

CZARNOVIA CZARNA

8.

LECHIA SĘDZISZÓW

4.

SIARKA TARNOBRZEG

9.

RESOVIA RZESZÓW

5.

POGOŃ LEŻAJSK

10.

CHEMIK PUSTKÓW

 

Godz. 9.00         ASP KS WISŁOKA DĘBICA I – MKS DĘBICA 3-0

Godz. 9.15          ASP KS WISŁOKA DĘBICA II – RZEMIEŚLNIK PILZNO 0-1

Godz. 9.30          CZARNOVIA CZARNA – SIARKA TARNOBRZEG 0-1

Godz.9.45           LECHIA SĘDZISZÓW – RESOVIA RZESZÓW 0-2

Godz. 10.00        WISŁOKA I – POGOŃ LEŻAJSK 0-1

Godz. 10.15        WISŁOKA II – CHEMIK PUSTKÓW 0-0

Godz. 10.30          MKS DĘBICA – CZARNOVIA 0-1 (Krawczyk)

Godz10.45            RZEMIEŚLNIK PILZNO – LECHIA 0-1

Godz. 11.00          SIARKA TARNOBRZEG – POGOŃ0-2

Godz. 11.15          RESOVIA – CHEMIK3-0

Godz. 11.30          WISŁOKA I – CZARNOVIA 1-0

Godz. 11.45          WISŁOKA II – LECHIA 1-1

Godz.  12.00          MKS DĘBICA – SIARKA 0-2

Godz. 12.15           RZEMIEŚLNIK - RESOVIA 1-0

Godz. 12.30           CZARNOVIA – POGOŃ 1-4 (Toczyński)

Godz. 12.45           LECHIA – CHEMIK 2-0

Godz. 13.00           WISŁOKA I – SIARKA 1-0

Godz. 13.15           WISŁOKA II – RESOVIA 0-1

Godz. 13.30           MKS DĘBICA – POGOŃ 0-3

Godz. 13.45           RZEMIEŚLNIK – CHEMIK 1-0

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE


Godz.14.00 nr.1 – 4A – 3B CZARNOVIA - LECHIA 3-2 (Knych 2, Toczyński)

Godz. 14.20 nr.2 – 3A – 4B SIARKA - WISŁOKA II 0-1

Godz. 14.40 nr.3 – 2A – 1B WISŁOKA I - RZEMIEŚLNIK 2-1

Godz. 15.00 nr.4 – 1A – 2B POGOŃ - RESOVIA 1-1, k. RESOVIA

 

MECZE FINAŁOWE

Godz. 15.20  Mecz o IX – X  miejsce CHEMIK - MKS

Godz. 15.40  Mecz o VII - VIII miejsce SIARKA - LECHIA 0-1

Godz. 16.00  Mecz o V -VI miejsce CZARNOVIA - WISŁOKA II 3-0

(Toczyński, Borek, Krawczyk)

Godz. 16.20  Mecz o III - IV miejsce RZEMIEŚLNIK - POGOŃ

Godz. 16.40  Mecz o I – II miejsce WISŁOKA I - RESOVIA 1-1, k. RESOVIA

Godz. 17:05 – zakończenie Turnieju oraz wręczenie nagród

Końcowa klasyfikacja:

1. RESOVIA

2. WISŁOKA I

3.

4.

5. CZARNOVIA

6. WISŁOKA II

7. LECHIA

8. SIARKA

9.

10.

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków