Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Łęki Górne - Czarnovia; 27.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

ASP Wisłoka Cup 2002

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2002 o Puchar Krzysztofa Lipczyńskiego - radnego powiatu dębickiego

 

GRUPA  A

 

GRUPA  B

1.

ASP KS WISŁOKA DĘBICA I

6.

ASP KS WISŁOKA DĘBICA II

2.

MKS DĘBICA

7.

RZEMIEŚLNIK PILZNO

3.

CZARNOVIA CZARNA

8.

LECHIA SĘDZISZÓW

4.

SIARKA TARNOBRZEG

9.

RESOVIA RZESZÓW

5.

POGOŃ LEŻAJSK

10.

CHEMIK PUSTKÓW

 

Godz. 9.00         ASP KS WISŁOKA DĘBICA I – MKS DĘBICA 3-0

Godz. 9.15          ASP KS WISŁOKA DĘBICA II – RZEMIEŚLNIK PILZNO 0-1

Godz. 9.30          CZARNOVIA CZARNA – SIARKA TARNOBRZEG 0-1

Godz.9.45           LECHIA SĘDZISZÓW – RESOVIA RZESZÓW 0-2

Godz. 10.00        WISŁOKA I – POGOŃ LEŻAJSK 0-1

Godz. 10.15        WISŁOKA II – CHEMIK PUSTKÓW 0-0

Godz. 10.30          MKS DĘBICA – CZARNOVIA 0-1 (Krawczyk)

Godz10.45            RZEMIEŚLNIK PILZNO – LECHIA 0-1

Godz. 11.00          SIARKA TARNOBRZEG – POGOŃ0-2

Godz. 11.15          RESOVIA – CHEMIK3-0

Godz. 11.30          WISŁOKA I – CZARNOVIA 1-0

Godz. 11.45          WISŁOKA II – LECHIA 1-1

Godz.  12.00          MKS DĘBICA – SIARKA 0-2

Godz. 12.15           RZEMIEŚLNIK - RESOVIA 1-0

Godz. 12.30           CZARNOVIA – POGOŃ 1-4 (Toczyński)

Godz. 12.45           LECHIA – CHEMIK 2-0

Godz. 13.00           WISŁOKA I – SIARKA 1-0

Godz. 13.15           WISŁOKA II – RESOVIA 0-1

Godz. 13.30           MKS DĘBICA – POGOŃ 0-3

Godz. 13.45           RZEMIEŚLNIK – CHEMIK 1-0

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE


Godz.14.00 nr.1 – 4A – 3B CZARNOVIA - LECHIA 3-2 (Knych 2, Toczyński)

Godz. 14.20 nr.2 – 3A – 4B SIARKA - WISŁOKA II 0-1

Godz. 14.40 nr.3 – 2A – 1B WISŁOKA I - RZEMIEŚLNIK 2-1

Godz. 15.00 nr.4 – 1A – 2B POGOŃ - RESOVIA 1-1, k. RESOVIA

 

MECZE FINAŁOWE

Godz. 15.20  Mecz o IX – X  miejsce CHEMIK - MKS

Godz. 15.40  Mecz o VII - VIII miejsce SIARKA - LECHIA 0-1

Godz. 16.00  Mecz o V -VI miejsce CZARNOVIA - WISŁOKA II 3-0

(Toczyński, Borek, Krawczyk)

Godz. 16.20  Mecz o III - IV miejsce RZEMIEŚLNIK - POGOŃ

Godz. 16.40  Mecz o I – II miejsce WISŁOKA I - RESOVIA 1-1, k. RESOVIA

Godz. 17:05 – zakończenie Turnieju oraz wręczenie nagród

Końcowa klasyfikacja:

1. RESOVIA

2. WISŁOKA I

3.

4.

5. CZARNOVIA

6. WISŁOKA II

7. LECHIA

8. SIARKA

9.

10.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów