Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Kamieniarz; 26.09.2020
Ładowanie...

Logowanie

TAP Tarnów Cup 2002

I TURNIEJ ROCZNICOWY TAP TARNÓW

ROCZNIK 2002

16.03.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

TAP I TARNÓW - TAP II TARNÓW

4-0

9.18

UNIA I TARNÓW - UNIA II TARNÓW

0-3

9.35

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK PILZNO

1-1

9.53

B&T TRZCIANA - TAP I

0-1

10.10

TAP II - UNIA II

0-5

10.28

CZARNOVIA - UNIA I

1-1

10.45

B&T TRZCIANA - RZEMIEŚLNIK

1-2

11.03

TAP I - UNIA II

1-1

11.20

CZARNOVIA - TAP II

1-0

11.38

B&T TRZCIAN - UNIA I

4-0

11.55

CZARNOVIA – TAP I

0-0

12.13

TAP II - RZEMIEŚLNIK

0-1

12.30

B&T TRZCIANA - UNIA II

2-0

12.48

TAP I - RZEMIEŚLNIK

0-0

13.05

CZARNOVIA - UNIA II

0-0

13.23

TAP II - UNIA I

1-1

13.40

B&T TRZCIANA - CZARNOVIA

1-0

13.58

UNIA I - RZEMIEŚLNIK

0-0

14.15

B&T TRZCIAN - TAP II

5-1

14.33

TAP I  - UNIA I

3-0

14.50

UNIA II - RZEMIEŚLNIK

2-0

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. TAP I TARNÓW

2. SZKÓŁKA PIŁKARSKA BABRAL&TABAK TRZCIANA

3. UNIA II TARNÓW

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. CZARNOVIA CZARNA

6. UNIA I TARNÓW

7. TAP II TARNÓW

CZARNOVIA: PRZEMYSŁAW PYRKOWSKI, SZYMON TOCZYŃSKI, SZYMON WARŻAŁA, DAWID KARA, DAWID KNYCH, MATEUSZ KRAWCZYK, KAMIL BOREK, JAKUB PETELA, FILIP WRZOS, FILIP CYBORAN, KUSEK KONRAD, MICHAŁ PĘKALA.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

28

11-2020

sobota

29

11-2020

niedziela

30

11-2020

pon.

01

12-2020

wtorek

02

12-2020

środa

03

12-2020

czwartek

04

12-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18