Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Oldboys Czarnovia - Oldboys Lisia Góra; 19.06.2016
Ładowanie...

Logowanie

TAP Tarnów Cup 2002

I TURNIEJ ROCZNICOWY TAP TARNÓW

ROCZNIK 2002

16.03.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

TAP I TARNÓW - TAP II TARNÓW

4-0

9.18

UNIA I TARNÓW - UNIA II TARNÓW

0-3

9.35

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK PILZNO

1-1

9.53

B&T TRZCIANA - TAP I

0-1

10.10

TAP II - UNIA II

0-5

10.28

CZARNOVIA - UNIA I

1-1

10.45

B&T TRZCIANA - RZEMIEŚLNIK

1-2

11.03

TAP I - UNIA II

1-1

11.20

CZARNOVIA - TAP II

1-0

11.38

B&T TRZCIAN - UNIA I

4-0

11.55

CZARNOVIA – TAP I

0-0

12.13

TAP II - RZEMIEŚLNIK

0-1

12.30

B&T TRZCIANA - UNIA II

2-0

12.48

TAP I - RZEMIEŚLNIK

0-0

13.05

CZARNOVIA - UNIA II

0-0

13.23

TAP II - UNIA I

1-1

13.40

B&T TRZCIANA - CZARNOVIA

1-0

13.58

UNIA I - RZEMIEŚLNIK

0-0

14.15

B&T TRZCIAN - TAP II

5-1

14.33

TAP I  - UNIA I

3-0

14.50

UNIA II - RZEMIEŚLNIK

2-0

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. TAP I TARNÓW

2. SZKÓŁKA PIŁKARSKA BABRAL&TABAK TRZCIANA

3. UNIA II TARNÓW

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. CZARNOVIA CZARNA

6. UNIA I TARNÓW

7. TAP II TARNÓW

CZARNOVIA: PRZEMYSŁAW PYRKOWSKI, SZYMON TOCZYŃSKI, SZYMON WARŻAŁA, DAWID KARA, DAWID KNYCH, MATEUSZ KRAWCZYK, KAMIL BOREK, JAKUB PETELA, FILIP WRZOS, FILIP CYBORAN, KUSEK KONRAD, MICHAŁ PĘKALA.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna   LKS Zasów-Mokre
2019-03-23, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 8:30)

15:30 - Czarnovia - Zasów-Mokre

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

17:00 - HALA - pierwszy trening dla roczników 2011, 2012, 2013 i młodszych

28

03-2019

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarnovia Czarna - LKS Zasów - Mokre
Dragon Korzeniów - Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka - Team Przecław
Borowiec Straszęcin - Orły Borowa
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
LKS Pustków - LKS Stasiówka