Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Piknik sportowy
Ładowanie...

Logowanie

TAP Tarnów Cup 2002

I TURNIEJ ROCZNICOWY TAP TARNÓW

ROCZNIK 2002

16.03.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

TAP I TARNÓW - TAP II TARNÓW

4-0

9.18

UNIA I TARNÓW - UNIA II TARNÓW

0-3

9.35

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK PILZNO

1-1

9.53

B&T TRZCIANA - TAP I

0-1

10.10

TAP II - UNIA II

0-5

10.28

CZARNOVIA - UNIA I

1-1

10.45

B&T TRZCIANA - RZEMIEŚLNIK

1-2

11.03

TAP I - UNIA II

1-1

11.20

CZARNOVIA - TAP II

1-0

11.38

B&T TRZCIAN - UNIA I

4-0

11.55

CZARNOVIA – TAP I

0-0

12.13

TAP II - RZEMIEŚLNIK

0-1

12.30

B&T TRZCIANA - UNIA II

2-0

12.48

TAP I - RZEMIEŚLNIK

0-0

13.05

CZARNOVIA - UNIA II

0-0

13.23

TAP II - UNIA I

1-1

13.40

B&T TRZCIANA - CZARNOVIA

1-0

13.58

UNIA I - RZEMIEŚLNIK

0-0

14.15

B&T TRZCIAN - TAP II

5-1

14.33

TAP I  - UNIA I

3-0

14.50

UNIA II - RZEMIEŚLNIK

2-0

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. TAP I TARNÓW

2. SZKÓŁKA PIŁKARSKA BABRAL&TABAK TRZCIANA

3. UNIA II TARNÓW

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. CZARNOVIA CZARNA

6. UNIA I TARNÓW

7. TAP II TARNÓW

CZARNOVIA: PRZEMYSŁAW PYRKOWSKI, SZYMON TOCZYŃSKI, SZYMON WARŻAŁA, DAWID KARA, DAWID KNYCH, MATEUSZ KRAWCZYK, KAMIL BOREK, JAKUB PETELA, FILIP WRZOS, FILIP CYBORAN, KUSEK KONRAD, MICHAŁ PĘKALA.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35