Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

MKS Kolbuszowa - Czarnovia (trampkarz młodszy); 09.09.2014
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2004

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 01.03.2014

ROCZNIK 2004

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER I ROPCZYCE

SOCCER II ROPCZYCE

CZARNOVIA CZARNA

DAP DĘBICA

KKS KOLBUSZOWIANKA

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

IGLOOPOL DĘBICA

EKOBALL SANOK

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

B

SOCCER II - DAP

0-3

9.16

A

SOCCER I - CZARNOVIA

5-1

9.42

A

KOLBUSZOWIANKA - IGLOOPOL

1-2

9.58

B

LECHIA - EKOBALL

0-6

10.14

A

SOCCER I - KOLBUSZOWIANKA

1-2

10.30

B

SOCCER II - LECHIA

2-0

10.46

A

CZARNOVIA - IGLOOPOL

0-2

11.02

B

DAP - EKOBALL

2-0

11.18

A

SOCCER I - IGLOOPOL

3-1

11.34

B

SOCCER II - EKOBALL

0-0

11.50

A

KOLBUSZOWIANKA - CZARNOVIA

5-0

12.06

B

DAP - LECHIA

3-0

12.22

4A3B

CZARNOVIA - SOCCER II 0-3

12.38

4B3A

LECHIA - IGLOOPOL 0-5

12.52

1A2B

SOCCER I - EKOBALL 0-0, k. 3-1

13.08

1B2A

DAP - KOLBUSZOWIANKA 1-2

13.24

o 7 m.

LECHIA - CZARNOVIA 3-1

13.40

o 5 m.

IGLOOPOL - SOCCER II 3-0

14.56

o 3 m.

EKOBALL - DAP 0-0, k. 5-4

15.15

FINAŁ

SOCCER I - KOLBUSZOWIANKA 3-1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. SOCCER I ROPCZYCE

2. KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

3. EKOBALL SANOK

4. DAP DĘBICA

5. IGLOOPOL DĘBICA

6. SOCCER II ROPCZYCE

7. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

8. CZARNOVIA CZARNA

CZARNOVIA: SKOWRONEK BARTOSZ, WANTUCH JAKUB, KARA SEBASTIAN, RZEPKA MATEUSZ, BOREK BARTOSZ, WULKOWICZ IGOR, KUTRZUBA OLIWIER, SMAGACZ DAWID, KOLAK JAKUB, DUROŁEK DANIEL, BRYGOŁA GABRIEL, STACHOWICZ JAKUB, TOMALA HUBERT.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaKamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna   Kamieniarz Golemki
2020-04-11, 00:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

07

04-2020

wtorek

08

04-2020

środa

09

04-2020

czwartek

10

04-2020

piątek

11

04-2020

sobota

12

04-2020

niedziela

13

04-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa