Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

III Turniej "FifaCup" o Puchar Prezesa LKS Czarnovia Czarna
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2004

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 01.03.2014

ROCZNIK 2004

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER I ROPCZYCE

SOCCER II ROPCZYCE

CZARNOVIA CZARNA

DAP DĘBICA

KKS KOLBUSZOWIANKA

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

IGLOOPOL DĘBICA

EKOBALL SANOK

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

B

SOCCER II - DAP

0-3

9.16

A

SOCCER I - CZARNOVIA

5-1

9.42

A

KOLBUSZOWIANKA - IGLOOPOL

1-2

9.58

B

LECHIA - EKOBALL

0-6

10.14

A

SOCCER I - KOLBUSZOWIANKA

1-2

10.30

B

SOCCER II - LECHIA

2-0

10.46

A

CZARNOVIA - IGLOOPOL

0-2

11.02

B

DAP - EKOBALL

2-0

11.18

A

SOCCER I - IGLOOPOL

3-1

11.34

B

SOCCER II - EKOBALL

0-0

11.50

A

KOLBUSZOWIANKA - CZARNOVIA

5-0

12.06

B

DAP - LECHIA

3-0

12.22

4A3B

CZARNOVIA - SOCCER II 0-3

12.38

4B3A

LECHIA - IGLOOPOL 0-5

12.52

1A2B

SOCCER I - EKOBALL 0-0, k. 3-1

13.08

1B2A

DAP - KOLBUSZOWIANKA 1-2

13.24

o 7 m.

LECHIA - CZARNOVIA 3-1

13.40

o 5 m.

IGLOOPOL - SOCCER II 3-0

14.56

o 3 m.

EKOBALL - DAP 0-0, k. 5-4

15.15

FINAŁ

SOCCER I - KOLBUSZOWIANKA 3-1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. SOCCER I ROPCZYCE

2. KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

3. EKOBALL SANOK

4. DAP DĘBICA

5. IGLOOPOL DĘBICA

6. SOCCER II ROPCZYCE

7. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

8. CZARNOVIA CZARNA

CZARNOVIA: SKOWRONEK BARTOSZ, WANTUCH JAKUB, KARA SEBASTIAN, RZEPKA MATEUSZ, BOREK BARTOSZ, WULKOWICZ IGOR, KUTRZUBA OLIWIER, SMAGACZ DAWID, KOLAK JAKUB, DUROŁEK DANIEL, BRYGOŁA GABRIEL, STACHOWICZ JAKUB, TOMALA HUBERT.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Wisłoka II DębicaCzarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
2021-11-21, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

25

01-2022

wtorek

UWAGA! ZMIANA GODZIN!

17:15 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

26

01-2022

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

27

01-2022

czwartek

UWAGA! ZMIANA GODZIN!

17:15 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

28

01-2022

piątek

29

01-2022

sobota

30

01-2022

niedziela

31

01-2022

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Korona Majdan Królewski 2:3 Chemik Pustków
LKS Głowaczowa 5:2 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 1:1 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 1:0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:1 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 1:3 Sparta Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 4:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Wolica Piaskowa pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20