Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Bobry Bobrowa - Czarnovia II; 21.09.2014
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2004

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 01.03.2014

ROCZNIK 2004

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER I ROPCZYCE

SOCCER II ROPCZYCE

CZARNOVIA CZARNA

DAP DĘBICA

KKS KOLBUSZOWIANKA

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

IGLOOPOL DĘBICA

EKOBALL SANOK

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

B

SOCCER II - DAP

0-3

9.16

A

SOCCER I - CZARNOVIA

5-1

9.42

A

KOLBUSZOWIANKA - IGLOOPOL

1-2

9.58

B

LECHIA - EKOBALL

0-6

10.14

A

SOCCER I - KOLBUSZOWIANKA

1-2

10.30

B

SOCCER II - LECHIA

2-0

10.46

A

CZARNOVIA - IGLOOPOL

0-2

11.02

B

DAP - EKOBALL

2-0

11.18

A

SOCCER I - IGLOOPOL

3-1

11.34

B

SOCCER II - EKOBALL

0-0

11.50

A

KOLBUSZOWIANKA - CZARNOVIA

5-0

12.06

B

DAP - LECHIA

3-0

12.22

4A3B

CZARNOVIA - SOCCER II 0-3

12.38

4B3A

LECHIA - IGLOOPOL 0-5

12.52

1A2B

SOCCER I - EKOBALL 0-0, k. 3-1

13.08

1B2A

DAP - KOLBUSZOWIANKA 1-2

13.24

o 7 m.

LECHIA - CZARNOVIA 3-1

13.40

o 5 m.

IGLOOPOL - SOCCER II 3-0

14.56

o 3 m.

EKOBALL - DAP 0-0, k. 5-4

15.15

FINAŁ

SOCCER I - KOLBUSZOWIANKA 3-1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. SOCCER I ROPCZYCE

2. KKS KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA

3. EKOBALL SANOK

4. DAP DĘBICA

5. IGLOOPOL DĘBICA

6. SOCCER II ROPCZYCE

7. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

8. CZARNOVIA CZARNA

CZARNOVIA: SKOWRONEK BARTOSZ, WANTUCH JAKUB, KARA SEBASTIAN, RZEPKA MATEUSZ, BOREK BARTOSZ, WULKOWICZ IGOR, KUTRZUBA OLIWIER, SMAGACZ DAWID, KOLAK JAKUB, DUROŁEK DANIEL, BRYGOŁA GABRIEL, STACHOWICZ JAKUB, TOMALA HUBERT.

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14