Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Młoda Czarnovia - Orły Zielonka 2001
Ładowanie...

Logowanie

TAP Tarnów Cup 2001

I TURNIEJ ROCZNICOWY TAP TARNÓW

ROCZNIK 2001

02.03.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

TAP TARNÓW - UNIA TARNÓW

2-1

9.18

GKS GROMNIK - DREAM TEAM

1-0

9.35

CZARNOVIA - UNIA TARNÓW

1-6

9.53

MOSiR TUCHÓW - LUKS SKRZYSZÓW

1-0

10.10

TAP TARNÓW - GKS GROMNIK

2-2

10.28

LUKS SZKRZYSZÓW - DREAM TEAM

5-1

10.45

CZARNOVIA - MOSiR TUCHÓW

0-3

11.03

GKS GROMNIK - UNIA TARNÓW

1-5

11.20

CZARNOVIA - TAP TARNÓW

0-3

11.38

MOSiR TUCHÓW - DREAM TEAM

3-2

11.55

CZARNOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

0-0

12.13

MOSiR TUCHÓW - GKS GROMNIK

1-0

12.30

TAP TARNÓW - DREAM TEAM

4-1

12.48

LUKS SKRZYSZÓW - UNIA TARNÓW

0-6

13.05

GKS GROMNIK - CZARNOVIA

0-2

13.23

LUKS SKRZYSZÓW - TAP TARNÓW

0-1

13.40

DREAM TEAM - CZARNOVIA

1-2

13.58

MOSiR TUCHÓW - UNIA TARNÓW

0-2

14.15

LUKS SKRZYSZÓW - GKS GROMNIK

2-1

14.33

TAP TARNÓW - MOSiR TUCHÓW

2-0

14.50

DREAM TEAM - UNIA TARNÓW

0-6

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. TAP TARNÓW

2. UNIA TARNÓW

3. MOSiR TUCHÓW

4. LUKS SKRZYSZÓW

5. CZARNOVIA CZARNA

6. GKS GROMNIK

7. DREAM TEAM (w zastępstwie za Wolanię W.Rz., która nie stawiła się na turniej...)

CZARNOVIA: PRZEMYSŁAW SZOT, PRZEMYSŁAW PYRKOWSKI, SZYMON TOCZYŃSKI, SZYMON WARŻAŁA, DAWID KARA, DAWID KNYCH, MATEUSZ KRAWCZYK, WOJCIECH TRYBA, KAMIL BOREK, JAKUB PETELA, FILIP WRZOS, FILIP CYBORAN, GABRIEL CHMIEL, MICHAŁ PĘKALA.

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Zasów-MokreCzarnovia Czarna
LKS Zasów-Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
2018-06-17, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Zasów - Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka pauza
LKS Żyraków 1:2 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 1:0 LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica 3:2 Dragon Korzeniów
LKS Pustków 3:1 LKS Brzeźnica
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Nagoszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27