Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia OldBoy's - 16. Tczewski Batalion Saperów; 28.06.2015
Ładowanie...

Logowanie

TAP Tarnów Cup 2001

I TURNIEJ ROCZNICOWY TAP TARNÓW

ROCZNIK 2001

02.03.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

TAP TARNÓW - UNIA TARNÓW

2-1

9.18

GKS GROMNIK - DREAM TEAM

1-0

9.35

CZARNOVIA - UNIA TARNÓW

1-6

9.53

MOSiR TUCHÓW - LUKS SKRZYSZÓW

1-0

10.10

TAP TARNÓW - GKS GROMNIK

2-2

10.28

LUKS SZKRZYSZÓW - DREAM TEAM

5-1

10.45

CZARNOVIA - MOSiR TUCHÓW

0-3

11.03

GKS GROMNIK - UNIA TARNÓW

1-5

11.20

CZARNOVIA - TAP TARNÓW

0-3

11.38

MOSiR TUCHÓW - DREAM TEAM

3-2

11.55

CZARNOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

0-0

12.13

MOSiR TUCHÓW - GKS GROMNIK

1-0

12.30

TAP TARNÓW - DREAM TEAM

4-1

12.48

LUKS SKRZYSZÓW - UNIA TARNÓW

0-6

13.05

GKS GROMNIK - CZARNOVIA

0-2

13.23

LUKS SKRZYSZÓW - TAP TARNÓW

0-1

13.40

DREAM TEAM - CZARNOVIA

1-2

13.58

MOSiR TUCHÓW - UNIA TARNÓW

0-2

14.15

LUKS SKRZYSZÓW - GKS GROMNIK

2-1

14.33

TAP TARNÓW - MOSiR TUCHÓW

2-0

14.50

DREAM TEAM - UNIA TARNÓW

0-6

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. TAP TARNÓW

2. UNIA TARNÓW

3. MOSiR TUCHÓW

4. LUKS SKRZYSZÓW

5. CZARNOVIA CZARNA

6. GKS GROMNIK

7. DREAM TEAM (w zastępstwie za Wolanię W.Rz., która nie stawiła się na turniej...)

CZARNOVIA: PRZEMYSŁAW SZOT, PRZEMYSŁAW PYRKOWSKI, SZYMON TOCZYŃSKI, SZYMON WARŻAŁA, DAWID KARA, DAWID KNYCH, MATEUSZ KRAWCZYK, WOJCIECH TRYBA, KAMIL BOREK, JAKUB PETELA, FILIP WRZOS, FILIP CYBORAN, GABRIEL CHMIEL, MICHAŁ PĘKALA.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków