Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Borowiec Straszęcin - Czarnovia; 14.10.2017
Ładowanie...

Logowanie

TAP Tarnów Cup 2001

I TURNIEJ ROCZNICOWY TAP TARNÓW

ROCZNIK 2001

02.03.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

TAP TARNÓW - UNIA TARNÓW

2-1

9.18

GKS GROMNIK - DREAM TEAM

1-0

9.35

CZARNOVIA - UNIA TARNÓW

1-6

9.53

MOSiR TUCHÓW - LUKS SKRZYSZÓW

1-0

10.10

TAP TARNÓW - GKS GROMNIK

2-2

10.28

LUKS SZKRZYSZÓW - DREAM TEAM

5-1

10.45

CZARNOVIA - MOSiR TUCHÓW

0-3

11.03

GKS GROMNIK - UNIA TARNÓW

1-5

11.20

CZARNOVIA - TAP TARNÓW

0-3

11.38

MOSiR TUCHÓW - DREAM TEAM

3-2

11.55

CZARNOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

0-0

12.13

MOSiR TUCHÓW - GKS GROMNIK

1-0

12.30

TAP TARNÓW - DREAM TEAM

4-1

12.48

LUKS SKRZYSZÓW - UNIA TARNÓW

0-6

13.05

GKS GROMNIK - CZARNOVIA

0-2

13.23

LUKS SKRZYSZÓW - TAP TARNÓW

0-1

13.40

DREAM TEAM - CZARNOVIA

1-2

13.58

MOSiR TUCHÓW - UNIA TARNÓW

0-2

14.15

LUKS SKRZYSZÓW - GKS GROMNIK

2-1

14.33

TAP TARNÓW - MOSiR TUCHÓW

2-0

14.50

DREAM TEAM - UNIA TARNÓW

0-6

NIEOFICJALNA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. TAP TARNÓW

2. UNIA TARNÓW

3. MOSiR TUCHÓW

4. LUKS SKRZYSZÓW

5. CZARNOVIA CZARNA

6. GKS GROMNIK

7. DREAM TEAM (w zastępstwie za Wolanię W.Rz., która nie stawiła się na turniej...)

CZARNOVIA: PRZEMYSŁAW SZOT, PRZEMYSŁAW PYRKOWSKI, SZYMON TOCZYŃSKI, SZYMON WARŻAŁA, DAWID KARA, DAWID KNYCH, MATEUSZ KRAWCZYK, WOJCIECH TRYBA, KAMIL BOREK, JAKUB PETELA, FILIP WRZOS, FILIP CYBORAN, GABRIEL CHMIEL, MICHAŁ PĘKALA.

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia-Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

22

12-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia - Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14