Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Sparing Czarnovia - Stal Łańcut r. 2007; 18.01.2017
Ładowanie...

Logowanie

Grunwald Festiwal 2002

FESTIWAL PIŁKARSKI, KIELNAROWA 23.02.2014

Harmonogram zawodów

Mecz nr

Boisko

Godzina

Zespoły

1

A

9:00

SP Grunwald I Budziwój – SP Grunwald II Budziwój

2

B

9:00

Junior Łańcut – GAF Głogów Młp.

3

A

9:12

Czarnovia Czarna – Czarnovia II Czarna

4

B

9:12

MOSiR Brzozów – Stal Rzeszów

5

A

9:24

Football Academy Jarosław – Chemik Pustków

6

B

9:24

Wilczki Lesko – GAF Głogów Młp.

7

A

9:36

SP Grunwald I Budziwój – Czarnovia II Czarna

8

B

9:36

Junior Łańcut – Stal Rzeszów

9

A

9:48

SP Grunwald II Budziwój – GAF Głogów Młp.

10

B

9:48

Football Academy Jarosław – Wilczki Lesko

11

A

10:00

Borek Kraków – MOSiR Brzozów

12

B

10:00

Czarnovia Czarna – Chemik Pustków

13

A

10:12

SP Grunwald I Budziwój – Stal Rzeszów

14

B

10:12

Borek Kraków – Czarnovia II Czarna

15

A

10:24

SP Grunwald II Budziwój – Football Academy Jarosław

16

B

10:24

Wilczki Lesko – MOSiR Brzozów

17

A

10:36

Chemik Pustków - Junior Łańcut

18

B

10:36

Borek Kraków – Czarnovia Czarna

19

A

10:48

SP Grunwald I Budziwój – GAF Głogów Młp

20

B

10:48

Chemik Pustków – MOSiR Brzozów

21

A

11:00

SP Grunwald II Budziwój – Wilczki Lesko

22

B

11:00

Stal Rzeszów – Czarnovia Czarna

23

A

11:12

Czarnovia II Czarna – Junior Łańcut

24

B

11:12

Borek Kraków – Football Academy Jarosław

25

A

11:24

SP Grunwald I Budziwój – Chemik Pustków

26

B

11:24

GAF Głogów Młp – Stal Rzeszów

27

A

11:36

SP Grunwald II Budziwój – Czarnovia II Czarna

28

B

11:36

Junior Łańcut – Borek Kraków

29

A

11:48

Czarnovia Czarna – Wilczki Lesko

30

B

11:48

MOSiR Brzozów – Football Academy Jarosław

31

A

12:00

SP Grunwald I Budziwój – Junior Łańcut

32

B

12:00

GAF Głogów Młp – Czarnovia Czarna

33

A

12:12

SP Grunwald II Budziwój – Borek Kraków

34

B

12:12

Chemik Pustków – Wilczki Lesko

35

A

12:24

Stal Rzeszów – Football Academy Jarosław

36

B

12:24

Czarnovia II Czarna – MOSiR Brzozów

37

A

12:36

SP Grunwald I Budziwój – Wilczki Lesko

38

B

12:36

GAF Głogów Młp – Borek Kraków

39

A

12:48

SP Grunwald II Budziwój – Stal Rzeszów

40

B

12:48

Junior Łańcut – Football Academy Jarosław

41

A

13:00

Czarnovia II Czarna – Chemik Pustków

42

B

13:00

Czarnovia Czarna – MOSiR Brzozów

43

A

13:12

SP Grunwald I Budziwój – Football Academy Jarosław

44

B

13:12

Wilczki Lesko – Borek Kraków

45

A

13:24

SP Grunwald II Budziwój – Czarnovia Czarna

46

B

13:24

Chemik Pustków – Stal Rzeszów

47

A

13:36

GAF Głogów Młp – Czarnovia II Czarna

48

B

13:36

MOSiR Brzozów – Junior Łańcut

49

A

13:48

SP Grunwald I Budziwój – Czarnovia Czarna

50

B

13:48

Wilczki Lesko – Stal Rzeszów

51

A

14:00

SP Grunwald II Budziwój – Junior Łańcut

52

B

14:00

MOSiR Brzozów – GAF Głogów Młp

53

A

14:12

Football Academy Jarosław – Czarnovia II Czarna

54

B

14:12

Borek Kraków – Chemik Pustków

55

A

14:24

SP Grunwald I Budziwój – MOSiR Brzozów

56

B

14:24

Junior Łańcut – Czarnovia Czarna

57

A

14:36

SP Grunwald II Budziwój – Chemik Pustków

58

B

14:36

Stal Rzeszów – Borek Kraków

59

A

14:48

Czarnovia II Czarna – Wilczki Lesko

60

B

14:48

GAF Głogów Młp – Football Academy Jarosław

61

A

15:00

SP Grunwald I Budziwój – Borek Kraków

62

B

15:00

Wilczki Lesko – Junior Łańcut

63

A

15:12

SP Grunwald II Budziwój – MOSiR Brzozów

64

B

15:12

Football Academy Jarosław – Czarnovia Czarna

65

A

15:24

Chemik Pustków – GAF Głogów Młp

66

B

15:24

Stal Rzeszów – Czarnovia II Czarna

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne