Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Wilga Widełka; 25.05.2016
Ładowanie...

Logowanie

Grunwald Festiwal 2002

FESTIWAL PIŁKARSKI, KIELNAROWA 23.02.2014

Harmonogram zawodów

Mecz nr

Boisko

Godzina

Zespoły

1

A

9:00

SP Grunwald I Budziwój – SP Grunwald II Budziwój

2

B

9:00

Junior Łańcut – GAF Głogów Młp.

3

A

9:12

Czarnovia Czarna – Czarnovia II Czarna

4

B

9:12

MOSiR Brzozów – Stal Rzeszów

5

A

9:24

Football Academy Jarosław – Chemik Pustków

6

B

9:24

Wilczki Lesko – GAF Głogów Młp.

7

A

9:36

SP Grunwald I Budziwój – Czarnovia II Czarna

8

B

9:36

Junior Łańcut – Stal Rzeszów

9

A

9:48

SP Grunwald II Budziwój – GAF Głogów Młp.

10

B

9:48

Football Academy Jarosław – Wilczki Lesko

11

A

10:00

Borek Kraków – MOSiR Brzozów

12

B

10:00

Czarnovia Czarna – Chemik Pustków

13

A

10:12

SP Grunwald I Budziwój – Stal Rzeszów

14

B

10:12

Borek Kraków – Czarnovia II Czarna

15

A

10:24

SP Grunwald II Budziwój – Football Academy Jarosław

16

B

10:24

Wilczki Lesko – MOSiR Brzozów

17

A

10:36

Chemik Pustków - Junior Łańcut

18

B

10:36

Borek Kraków – Czarnovia Czarna

19

A

10:48

SP Grunwald I Budziwój – GAF Głogów Młp

20

B

10:48

Chemik Pustków – MOSiR Brzozów

21

A

11:00

SP Grunwald II Budziwój – Wilczki Lesko

22

B

11:00

Stal Rzeszów – Czarnovia Czarna

23

A

11:12

Czarnovia II Czarna – Junior Łańcut

24

B

11:12

Borek Kraków – Football Academy Jarosław

25

A

11:24

SP Grunwald I Budziwój – Chemik Pustków

26

B

11:24

GAF Głogów Młp – Stal Rzeszów

27

A

11:36

SP Grunwald II Budziwój – Czarnovia II Czarna

28

B

11:36

Junior Łańcut – Borek Kraków

29

A

11:48

Czarnovia Czarna – Wilczki Lesko

30

B

11:48

MOSiR Brzozów – Football Academy Jarosław

31

A

12:00

SP Grunwald I Budziwój – Junior Łańcut

32

B

12:00

GAF Głogów Młp – Czarnovia Czarna

33

A

12:12

SP Grunwald II Budziwój – Borek Kraków

34

B

12:12

Chemik Pustków – Wilczki Lesko

35

A

12:24

Stal Rzeszów – Football Academy Jarosław

36

B

12:24

Czarnovia II Czarna – MOSiR Brzozów

37

A

12:36

SP Grunwald I Budziwój – Wilczki Lesko

38

B

12:36

GAF Głogów Młp – Borek Kraków

39

A

12:48

SP Grunwald II Budziwój – Stal Rzeszów

40

B

12:48

Junior Łańcut – Football Academy Jarosław

41

A

13:00

Czarnovia II Czarna – Chemik Pustków

42

B

13:00

Czarnovia Czarna – MOSiR Brzozów

43

A

13:12

SP Grunwald I Budziwój – Football Academy Jarosław

44

B

13:12

Wilczki Lesko – Borek Kraków

45

A

13:24

SP Grunwald II Budziwój – Czarnovia Czarna

46

B

13:24

Chemik Pustków – Stal Rzeszów

47

A

13:36

GAF Głogów Młp – Czarnovia II Czarna

48

B

13:36

MOSiR Brzozów – Junior Łańcut

49

A

13:48

SP Grunwald I Budziwój – Czarnovia Czarna

50

B

13:48

Wilczki Lesko – Stal Rzeszów

51

A

14:00

SP Grunwald II Budziwój – Junior Łańcut

52

B

14:00

MOSiR Brzozów – GAF Głogów Młp

53

A

14:12

Football Academy Jarosław – Czarnovia II Czarna

54

B

14:12

Borek Kraków – Chemik Pustków

55

A

14:24

SP Grunwald I Budziwój – MOSiR Brzozów

56

B

14:24

Junior Łańcut – Czarnovia Czarna

57

A

14:36

SP Grunwald II Budziwój – Chemik Pustków

58

B

14:36

Stal Rzeszów – Borek Kraków

59

A

14:48

Czarnovia II Czarna – Wilczki Lesko

60

B

14:48

GAF Głogów Młp – Football Academy Jarosław

61

A

15:00

SP Grunwald I Budziwój – Borek Kraków

62

B

15:00

Wilczki Lesko – Junior Łańcut

63

A

15:12

SP Grunwald II Budziwój – MOSiR Brzozów

64

B

15:12

Football Academy Jarosław – Czarnovia Czarna

65

A

15:24

Chemik Pustków – GAF Głogów Młp

66

B

15:24

Stal Rzeszów – Czarnovia II Czarna

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35