Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

TAP Tarnów Cup (r. 2005); 17.11.2013
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2002

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 16.02.2014

ROCZNIK 2002

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER ROPCZYCE

SOCCER ROPCZYCE 2003

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

DAP DĘBICA

STAL MIELEC II

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA CZARNA

STAL MIELEC I

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

8.30

B

SOCCER 2003 - DAP

0-7

8.47

A

SOCCER - LECHIA

2-1

9.04

B

IGLOOPOL - STAL I

6-0

9.21

A

CZARNOVIA - STAL II

1-1

10.00

B

DAP - IGLOOPOL

0-0

10.17

A

SOCCER - STAL II

1-0

10.35

B

SOCCER 2003 - IGLOOPOL

0-2

10.52

A

LECHIA - STAL II

1-0

11.09

B

DAP - STAL I

5-0

11.26

A

SOCCER - CZARNOVIA

0-1

11.43

B

SOCCER 2003 - STAL I

3-1

12.00

A

LECHIA - CZARNOVIA

1-4

12.17

B4 – A3

STAL I - LECHIA 0-4

12.34

A4B3

STAL II - SOCCER 2003 5-0

12.51

A1B2

CZARNOVIA - IGLOOPOL 1-0

13.18

A2B1

SOCCER - DAP 3-0

13.35

o 7 m.

SOCCER 2003 - STAL I 2-1

13.52

o 5 m.

LECHIA - STAL II 3-0

14.09

o 3 m.

IGLOOPOL - DAP 2-1

14.27

FINAŁ

CZARNOVIA - SOCCER

1-1, k. 3-1

 KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. SOCCER ROPCZYCE

3. IGLOOPOL DĘBICA

4. DAP DĘBICA

5. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

6. STAL II MIELEC

7. SOCCER 2003 ROPCZYCE

8. STAL I MIELEC

CZARNOVIA: PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), SZOT PRZEMYSŁAW, BOREK KAMIL (3 BRAMKI), TOCZYŃSKI SZYMON (1), KRAWCZYK MATEUSZ, WRZOS FILIP, CYBORAN FILIP, PETELA JAKUB (2), KUSEK KONRAD, WARŻAŁA SZYMON, PĘKALA MICHAŁ (1), KNYCH DAWID (1). TRENER - WULKOWICZ MAREK.

 

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

LKS GłowaczowaCzarnovia Czarna
LKS Głowaczowa   Czarnovia Czarna
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaBorowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
2018-05-19, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

05-2018

pon.

17:00 - Czarnovia - Soccer Ropczyce (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 16:00)

Czarnovia 2009-11 - trening ODWOŁANY!

19:00 - Czarnovia 2004-05 - SPARING (obecność OBOWIĄZKOWA!)

19:00 - Czarnovia 2001-02 - SPARING

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

17:00 - LKS Głowaczowa - Czarnovia

27

05-2018

niedziela

Piłkarskie Perełki - rocznik 2009 (12:00-14:00)

II Piłkarski Rodzic Cup - Tarnów

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
LKS Żyraków 2:3 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 1:0 Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów 0:6 LKS Głowaczowa
LKS Zasów - Mokre pauza
Wisłoka II Dębica 1:0 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 2:0 LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Stasiówka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Głowaczowa - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
Dragon Korzeniów - Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - LKS Stasiówka