Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Sparingi Młodej Czarnovii (Brzostowianka, MULKS Pustynia)
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2002

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 16.02.2014

ROCZNIK 2002

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER ROPCZYCE

SOCCER ROPCZYCE 2003

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

DAP DĘBICA

STAL MIELEC II

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA CZARNA

STAL MIELEC I

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

8.30

B

SOCCER 2003 - DAP

0-7

8.47

A

SOCCER - LECHIA

2-1

9.04

B

IGLOOPOL - STAL I

6-0

9.21

A

CZARNOVIA - STAL II

1-1

10.00

B

DAP - IGLOOPOL

0-0

10.17

A

SOCCER - STAL II

1-0

10.35

B

SOCCER 2003 - IGLOOPOL

0-2

10.52

A

LECHIA - STAL II

1-0

11.09

B

DAP - STAL I

5-0

11.26

A

SOCCER - CZARNOVIA

0-1

11.43

B

SOCCER 2003 - STAL I

3-1

12.00

A

LECHIA - CZARNOVIA

1-4

12.17

B4 – A3

STAL I - LECHIA 0-4

12.34

A4B3

STAL II - SOCCER 2003 5-0

12.51

A1B2

CZARNOVIA - IGLOOPOL 1-0

13.18

A2B1

SOCCER - DAP 3-0

13.35

o 7 m.

SOCCER 2003 - STAL I 2-1

13.52

o 5 m.

LECHIA - STAL II 3-0

14.09

o 3 m.

IGLOOPOL - DAP 2-1

14.27

FINAŁ

CZARNOVIA - SOCCER

1-1, k. 3-1

 KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. SOCCER ROPCZYCE

3. IGLOOPOL DĘBICA

4. DAP DĘBICA

5. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

6. STAL II MIELEC

7. SOCCER 2003 ROPCZYCE

8. STAL I MIELEC

CZARNOVIA: PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), SZOT PRZEMYSŁAW, BOREK KAMIL (3 BRAMKI), TOCZYŃSKI SZYMON (1), KRAWCZYK MATEUSZ, WRZOS FILIP, CYBORAN FILIP, PETELA JAKUB (2), KUSEK KONRAD, WARŻAŁA SZYMON, PĘKALA MICHAŁ (1), KNYCH DAWID (1). TRENER - WULKOWICZ MAREK.

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna   LKS Zasów-Mokre
2019-03-23, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 8:30)

15:30 - Czarnovia - Zasów-Mokre

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

17:00 - HALA - pierwszy trening dla roczników 2011, 2012, 2013 i młodszych

28

03-2019

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarnovia Czarna - LKS Zasów - Mokre
Dragon Korzeniów - Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka - Team Przecław
Borowiec Straszęcin - Orły Borowa
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
LKS Pustków - LKS Stasiówka