Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Radomyślanka; 15.05
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2002

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 16.02.2014

ROCZNIK 2002

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER ROPCZYCE

SOCCER ROPCZYCE 2003

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

DAP DĘBICA

STAL MIELEC II

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA CZARNA

STAL MIELEC I

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

8.30

B

SOCCER 2003 - DAP

0-7

8.47

A

SOCCER - LECHIA

2-1

9.04

B

IGLOOPOL - STAL I

6-0

9.21

A

CZARNOVIA - STAL II

1-1

10.00

B

DAP - IGLOOPOL

0-0

10.17

A

SOCCER - STAL II

1-0

10.35

B

SOCCER 2003 - IGLOOPOL

0-2

10.52

A

LECHIA - STAL II

1-0

11.09

B

DAP - STAL I

5-0

11.26

A

SOCCER - CZARNOVIA

0-1

11.43

B

SOCCER 2003 - STAL I

3-1

12.00

A

LECHIA - CZARNOVIA

1-4

12.17

B4 – A3

STAL I - LECHIA 0-4

12.34

A4B3

STAL II - SOCCER 2003 5-0

12.51

A1B2

CZARNOVIA - IGLOOPOL 1-0

13.18

A2B1

SOCCER - DAP 3-0

13.35

o 7 m.

SOCCER 2003 - STAL I 2-1

13.52

o 5 m.

LECHIA - STAL II 3-0

14.09

o 3 m.

IGLOOPOL - DAP 2-1

14.27

FINAŁ

CZARNOVIA - SOCCER

1-1, k. 3-1

 KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. SOCCER ROPCZYCE

3. IGLOOPOL DĘBICA

4. DAP DĘBICA

5. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

6. STAL II MIELEC

7. SOCCER 2003 ROPCZYCE

8. STAL I MIELEC

CZARNOVIA: PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), SZOT PRZEMYSŁAW, BOREK KAMIL (3 BRAMKI), TOCZYŃSKI SZYMON (1), KRAWCZYK MATEUSZ, WRZOS FILIP, CYBORAN FILIP, PETELA JAKUB (2), KUSEK KONRAD, WARŻAŁA SZYMON, PĘKALA MICHAŁ (1), KNYCH DAWID (1). TRENER - WULKOWICZ MAREK.

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35