Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Victoria Ocieka - Czarnovia II; 22.05.2016
Ładowanie...

Logowanie

Soccer Cup III 2002

SOCCER CUP - III EDYCJA

ROPCZYCE, 16.02.2014

ROCZNIK 2002

 

GRUPA A

GRUPA B

SOCCER ROPCZYCE

SOCCER ROPCZYCE 2003

LECHIA SĘDZISZÓW MŁP.

DAP DĘBICA

STAL MIELEC II

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA CZARNA

STAL MIELEC I

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

8.30

B

SOCCER 2003 - DAP

0-7

8.47

A

SOCCER - LECHIA

2-1

9.04

B

IGLOOPOL - STAL I

6-0

9.21

A

CZARNOVIA - STAL II

1-1

10.00

B

DAP - IGLOOPOL

0-0

10.17

A

SOCCER - STAL II

1-0

10.35

B

SOCCER 2003 - IGLOOPOL

0-2

10.52

A

LECHIA - STAL II

1-0

11.09

B

DAP - STAL I

5-0

11.26

A

SOCCER - CZARNOVIA

0-1

11.43

B

SOCCER 2003 - STAL I

3-1

12.00

A

LECHIA - CZARNOVIA

1-4

12.17

B4 – A3

STAL I - LECHIA 0-4

12.34

A4B3

STAL II - SOCCER 2003 5-0

12.51

A1B2

CZARNOVIA - IGLOOPOL 1-0

13.18

A2B1

SOCCER - DAP 3-0

13.35

o 7 m.

SOCCER 2003 - STAL I 2-1

13.52

o 5 m.

LECHIA - STAL II 3-0

14.09

o 3 m.

IGLOOPOL - DAP 2-1

14.27

FINAŁ

CZARNOVIA - SOCCER

1-1, k. 3-1

 KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. SOCCER ROPCZYCE

3. IGLOOPOL DĘBICA

4. DAP DĘBICA

5. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

6. STAL II MIELEC

7. SOCCER 2003 ROPCZYCE

8. STAL I MIELEC

CZARNOVIA: PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), SZOT PRZEMYSŁAW, BOREK KAMIL (3 BRAMKI), TOCZYŃSKI SZYMON (1), KRAWCZYK MATEUSZ, WRZOS FILIP, CYBORAN FILIP, PETELA JAKUB (2), KUSEK KONRAD, WARŻAŁA SZYMON, PĘKALA MICHAŁ (1), KNYCH DAWID (1). TRENER - WULKOWICZ MAREK.

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

01-2020

sobota

26

01-2020

niedziela

27

01-2020

pon.

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:30 - Czarnovia 2011-14

28

01-2020

wtorek

17:15 - Czarnovia 2010

29

01-2020

środa

17:30 - Czarnovia 2011-14

30

01-2020

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

31

01-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16