Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Wakacje z piłką 2015 - dzień 2.
Ładowanie...

Logowanie

Skrzyszów Cup 2001

SKRZYSZÓW CUP - ROCZNIK 2001

26.01.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

8.45

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA – LUKS II SKRZYSZÓW

3-0

9.00

LUKS I SKRZYSZÓW – TAP TARNÓW

2-1

9.15

WOLANIA – POGORIA POGÓRSKA WOLA

4-0

9.30

TAP TARNÓW – LUKS II

4-0

9.45

CZARNOVIA – LUKS I

1-1

10.00

TARNOWIEC – WOLANIA

0-2

10.15

POGORIA – TAP TARNÓW

0-2

10.30

CZARNOVIA – LUKS II

4-1

10.45

LUKS I – WOLANIA

0-1

11.00

TARNOWIEC – POGORIA

1-1

11.15

CZARNOVIA – TAP TARNÓW

1-1

11.45

LUKS I – TARNOWIEC

0-0

12.00

CZARNOVIA – POGORIA

2-0

12.15

TARNOWIEC – LUKS II

2-0

12.30

WOLANIA – TAP TARNÓW

2-1

12.45

LUKS I – POGORIA

3-0

13.00

CZARNOVIA – TARNOWIEC

2-0

13.15

LUKS I – LUKS II

3-0

13.30

CZARNOVIA – WOLANIA

3-2

13.45

TARNOWIEC – TAP TARNÓW

0-4

14.00

POGORIA – LUKS II

6-2

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

WOLANIA

6

15

14-4

2

CZARNOVIA

6

14

13-5

3

LUKS I

6

11

9-3

4

TAP TARNÓW

6

10

13-5

5

TARNOWIEC

6

5

3-9

6

POGORIA

6

4

7-14

7

LUKS II

6

0

3-22

CZARNOVIA: Pyrkowski Przemysław (1 bramka), Szot Przemysław, Toczyński Szymon, Borek Kamil, Krawczyk Mateusz (4), Knych Dawid (3), Kusek Konrad, Stańczyk Mateusz (4), Petela Jakub (1).

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

28

11-2020

sobota

29

11-2020

niedziela

30

11-2020

pon.

01

12-2020

wtorek

02

12-2020

środa

03

12-2020

czwartek

04

12-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18