Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Korona Góra Ropczycka - Czarnovia II; 16.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Skrzyszów Cup 2001

SKRZYSZÓW CUP - ROCZNIK 2001

26.01.2014

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

8.45

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA – LUKS II SKRZYSZÓW

3-0

9.00

LUKS I SKRZYSZÓW – TAP TARNÓW

2-1

9.15

WOLANIA – POGORIA POGÓRSKA WOLA

4-0

9.30

TAP TARNÓW – LUKS II

4-0

9.45

CZARNOVIA – LUKS I

1-1

10.00

TARNOWIEC – WOLANIA

0-2

10.15

POGORIA – TAP TARNÓW

0-2

10.30

CZARNOVIA – LUKS II

4-1

10.45

LUKS I – WOLANIA

0-1

11.00

TARNOWIEC – POGORIA

1-1

11.15

CZARNOVIA – TAP TARNÓW

1-1

11.45

LUKS I – TARNOWIEC

0-0

12.00

CZARNOVIA – POGORIA

2-0

12.15

TARNOWIEC – LUKS II

2-0

12.30

WOLANIA – TAP TARNÓW

2-1

12.45

LUKS I – POGORIA

3-0

13.00

CZARNOVIA – TARNOWIEC

2-0

13.15

LUKS I – LUKS II

3-0

13.30

CZARNOVIA – WOLANIA

3-2

13.45

TARNOWIEC – TAP TARNÓW

0-4

14.00

POGORIA – LUKS II

6-2

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

WOLANIA

6

15

14-4

2

CZARNOVIA

6

14

13-5

3

LUKS I

6

11

9-3

4

TAP TARNÓW

6

10

13-5

5

TARNOWIEC

6

5

3-9

6

POGORIA

6

4

7-14

7

LUKS II

6

0

3-22

CZARNOVIA: Pyrkowski Przemysław (1 bramka), Szot Przemysław, Toczyński Szymon, Borek Kamil, Krawczyk Mateusz (4), Knych Dawid (3), Kusek Konrad, Stańczyk Mateusz (4), Petela Jakub (1).

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski