Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2015 - rocznik 1996
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2013 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2013
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 lutego 2012r.)

 

A

B

Rzemieślnik Pilzno I

Rzemieślnik Pilzno II

Czarnovia Czarna

MONIS Bielowy-Strzegocice

Brzostowianka Brzostek

Rudki (Ukraina)

Huragan Zarzecze

Wawel Kraków

 

 

Lp

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

A

Rzemieślnik I – Huragan

1:2

2

9:15

A

Czarnovia – Brzostowianka

2:0

3

9:30

B

Rzemieślnik II – Monis

0:2

4

9:45

B

Rudki – Wawel

1:3

5

10:00

A

Huragan – Czarnovia

2:6

6

10:15

A

Rzemieślnik I – Brzostowianka

4:1

7

10:30

B

Rzemieślnik II – Rudki

0:3

8

10:45

B

Wawel – Monis

3:2

9

11:00

A

Rzemieślnik I – Czarnovia

2:4

10

11:15

A

Huragan – Brzostowianka

0:2

11

11:30

B

Rudki – Monis

5:1

12

11:45

B

Rzemieślnik II – Wawel

0:5

13

12:00

A4-B3

Huragan - Monis

1:3

14

12:30

A3-B4

Brzostowianka - Rzemieślnik II

0:0, k. 3:4

15

12:45

1A-2B

CZARNOVIA - Rudki

2:0

16

13:00

1B-2A

Wawel - Rzemieślnik I

2:1

17

13:15

o 7.

Brzostowianka - Huragan

2:0

18

13:30

o 5.

Monis - Rzemieślnik II

3:2

19

13:45

o 3.

Rzemieślnik I - Rudki

1:1, k. 7:6

20

14:00

o 1.

Wawel - CZARNOVIA

1:0

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU (DEKORACJA) GODZINA 14:20

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Wawel Kraków

2. CZARNOVIA CZARNA

3. Rzemieślnik Pilzno I

4. Rudki

5. Monis Bielowy/Strzegocice

6. Rzemieślnik Pilzno II

7. Brzostowianka Brzostek

8. Huragan Zarzecze

Czarnovia: Michoń Mateusz (5 bramek), Michoń Patryk, Bałut Bartosz, Hebda Daniel (2 bramki), Deszcz Damian (1 bramka), Trzaskuś Patryk, Olędzki Marcel (1 bramka), Janus Mateusz (1 bramka),Petela Dariusz, Żydek Kacper (4 bramki). Trener: Żarowski Dawid

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35