Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Charlton - Bristol Rovers; 05.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2013 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2013
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 lutego 2012r.)

 

A

B

Rzemieślnik Pilzno I

Rzemieślnik Pilzno II

Czarnovia Czarna

MONIS Bielowy-Strzegocice

Brzostowianka Brzostek

Rudki (Ukraina)

Huragan Zarzecze

Wawel Kraków

 

 

Lp

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

A

Rzemieślnik I – Huragan

1:2

2

9:15

A

Czarnovia – Brzostowianka

2:0

3

9:30

B

Rzemieślnik II – Monis

0:2

4

9:45

B

Rudki – Wawel

1:3

5

10:00

A

Huragan – Czarnovia

2:6

6

10:15

A

Rzemieślnik I – Brzostowianka

4:1

7

10:30

B

Rzemieślnik II – Rudki

0:3

8

10:45

B

Wawel – Monis

3:2

9

11:00

A

Rzemieślnik I – Czarnovia

2:4

10

11:15

A

Huragan – Brzostowianka

0:2

11

11:30

B

Rudki – Monis

5:1

12

11:45

B

Rzemieślnik II – Wawel

0:5

13

12:00

A4-B3

Huragan - Monis

1:3

14

12:30

A3-B4

Brzostowianka - Rzemieślnik II

0:0, k. 3:4

15

12:45

1A-2B

CZARNOVIA - Rudki

2:0

16

13:00

1B-2A

Wawel - Rzemieślnik I

2:1

17

13:15

o 7.

Brzostowianka - Huragan

2:0

18

13:30

o 5.

Monis - Rzemieślnik II

3:2

19

13:45

o 3.

Rzemieślnik I - Rudki

1:1, k. 7:6

20

14:00

o 1.

Wawel - CZARNOVIA

1:0

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU (DEKORACJA) GODZINA 14:20

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Wawel Kraków

2. CZARNOVIA CZARNA

3. Rzemieślnik Pilzno I

4. Rudki

5. Monis Bielowy/Strzegocice

6. Rzemieślnik Pilzno II

7. Brzostowianka Brzostek

8. Huragan Zarzecze

Czarnovia: Michoń Mateusz (5 bramek), Michoń Patryk, Bałut Bartosz, Hebda Daniel (2 bramki), Deszcz Damian (1 bramka), Trzaskuś Patryk, Olędzki Marcel (1 bramka), Janus Mateusz (1 bramka),Petela Dariusz, Żydek Kacper (4 bramki). Trener: Żarowski Dawid

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaVictoria Ocieka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka
2019-11-09, 14:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

17

11-2019

niedziela

18

11-2019

pon.

Ze względu na wywiadówkę na hali WSZYSTKIE treningi ODWOŁANE!

19

11-2019

wtorek

17:15 - Czarnovia 2010

20

11-2019

środa

17:30 - Czarnovia 2011-14

21

11-2019

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

22

11-2019

piątek

23

11-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16