Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Łęki Górne - Czarnovia; 27.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2013 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2013
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 lutego 2012r.)

 

A

B

Rzemieślnik Pilzno I

Rzemieślnik Pilzno II

Czarnovia Czarna

MONIS Bielowy-Strzegocice

Brzostowianka Brzostek

Rudki (Ukraina)

Huragan Zarzecze

Wawel Kraków

 

 

Lp

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

A

Rzemieślnik I – Huragan

1:2

2

9:15

A

Czarnovia – Brzostowianka

2:0

3

9:30

B

Rzemieślnik II – Monis

0:2

4

9:45

B

Rudki – Wawel

1:3

5

10:00

A

Huragan – Czarnovia

2:6

6

10:15

A

Rzemieślnik I – Brzostowianka

4:1

7

10:30

B

Rzemieślnik II – Rudki

0:3

8

10:45

B

Wawel – Monis

3:2

9

11:00

A

Rzemieślnik I – Czarnovia

2:4

10

11:15

A

Huragan – Brzostowianka

0:2

11

11:30

B

Rudki – Monis

5:1

12

11:45

B

Rzemieślnik II – Wawel

0:5

13

12:00

A4-B3

Huragan - Monis

1:3

14

12:30

A3-B4

Brzostowianka - Rzemieślnik II

0:0, k. 3:4

15

12:45

1A-2B

CZARNOVIA - Rudki

2:0

16

13:00

1B-2A

Wawel - Rzemieślnik I

2:1

17

13:15

o 7.

Brzostowianka - Huragan

2:0

18

13:30

o 5.

Monis - Rzemieślnik II

3:2

19

13:45

o 3.

Rzemieślnik I - Rudki

1:1, k. 7:6

20

14:00

o 1.

Wawel - CZARNOVIA

1:0

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU (DEKORACJA) GODZINA 14:20

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Wawel Kraków

2. CZARNOVIA CZARNA

3. Rzemieślnik Pilzno I

4. Rudki

5. Monis Bielowy/Strzegocice

6. Rzemieślnik Pilzno II

7. Brzostowianka Brzostek

8. Huragan Zarzecze

Czarnovia: Michoń Mateusz (5 bramek), Michoń Patryk, Bałut Bartosz, Hebda Daniel (2 bramki), Deszcz Damian (1 bramka), Trzaskuś Patryk, Olędzki Marcel (1 bramka), Janus Mateusz (1 bramka),Petela Dariusz, Żydek Kacper (4 bramki). Trener: Żarowski Dawid

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów