Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Lechia; 16.04.2016
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2013 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2013
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 lutego 2012r.)

 

A

B

Rzemieślnik Pilzno I

Rzemieślnik Pilzno II

Czarnovia Czarna

MONIS Bielowy-Strzegocice

Brzostowianka Brzostek

Rudki (Ukraina)

Huragan Zarzecze

Wawel Kraków

 

 

Lp

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

A

Rzemieślnik I – Huragan

1:2

2

9:15

A

Czarnovia – Brzostowianka

2:0

3

9:30

B

Rzemieślnik II – Monis

0:2

4

9:45

B

Rudki – Wawel

1:3

5

10:00

A

Huragan – Czarnovia

2:6

6

10:15

A

Rzemieślnik I – Brzostowianka

4:1

7

10:30

B

Rzemieślnik II – Rudki

0:3

8

10:45

B

Wawel – Monis

3:2

9

11:00

A

Rzemieślnik I – Czarnovia

2:4

10

11:15

A

Huragan – Brzostowianka

0:2

11

11:30

B

Rudki – Monis

5:1

12

11:45

B

Rzemieślnik II – Wawel

0:5

13

12:00

A4-B3

Huragan - Monis

1:3

14

12:30

A3-B4

Brzostowianka - Rzemieślnik II

0:0, k. 3:4

15

12:45

1A-2B

CZARNOVIA - Rudki

2:0

16

13:00

1B-2A

Wawel - Rzemieślnik I

2:1

17

13:15

o 7.

Brzostowianka - Huragan

2:0

18

13:30

o 5.

Monis - Rzemieślnik II

3:2

19

13:45

o 3.

Rzemieślnik I - Rudki

1:1, k. 7:6

20

14:00

o 1.

Wawel - CZARNOVIA

1:0

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU (DEKORACJA) GODZINA 14:20

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Wawel Kraków

2. CZARNOVIA CZARNA

3. Rzemieślnik Pilzno I

4. Rudki

5. Monis Bielowy/Strzegocice

6. Rzemieślnik Pilzno II

7. Brzostowianka Brzostek

8. Huragan Zarzecze

Czarnovia: Michoń Mateusz (5 bramek), Michoń Patryk, Bałut Bartosz, Hebda Daniel (2 bramki), Deszcz Damian (1 bramka), Trzaskuś Patryk, Olędzki Marcel (1 bramka), Janus Mateusz (1 bramka),Petela Dariusz, Żydek Kacper (4 bramki). Trener: Żarowski Dawid

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski