Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Łęki Górne - Czarnovia; 27.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

II Mem. W. Łapy - r. 94

II MEMORIAŁ IM. WIESŁAWY ŁAPY

DĄBROWA TARNOWSKA - 19.01.2013

ROCZNIK 1994 I MŁODSI

 

CZARNOVIA - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA 1-1 (BRAMKA - DULIAN)

GLINK GORLICE - STAL MIELEC 0-2

GKS DRWINIA - TARNOVIA TARNÓW 2-0

DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA - TERMALICA 1-3

CZARNOVIA - TARNOVIA 1-3 (BRAMKA - OLĘDZKI)

GLINIK - GKS DRWINIA 0-1

DĄBROVIA - STAL 1-3

TERMALICA - TARNOVIA 1-2

CZARNOVIA - GLINIK 2-0 (BRAMKI - BAŁUT, CIEŚLA)

DĄBROVIA - TARNOVIA 3-1

STAL - GKS DRWINIA 1-1

TERMALICA - GLINIK 0-1

DĄBROVIA - GKS DRWINIA 0-1

TARNOVIA - GLINIK 0-0

STAL MIELEC - CZARNOVIA 3-2 (BRAMKI - DULIAN, KĄDZIELAWA)

DĄBROVIA - GLINIK 0-3

GKS DRWINIA - CZARNOVIA 4-1 (BRAMKA - KĄDZIELAWA)

STAL - TERMALICA 5-0

DĄBROVIA - CZARNOVIA 1-1 (BRAMKA - KĄDZIELAWA)

GKS DRWINIA - TERMALICA 2-4

TARNOVIA - STAL 0-1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MEMORIAŁU:

1. STAL MIELEC                                                        16     15-4

2. GKS DRWINIA                                                       13     11-6

3. TARNOVIA TARNÓW                                          7       6-8

4. GLINIK GORLICE                                                   7       4-5

5. TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA                7      6-12

6. CZARNOVIA CZARNA                                    5      8-12

7. DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA             4      6-12

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów