Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Pogoń Lwów; 12.07.2014
Ładowanie...

Logowanie

II Mem. W. Łapy - r. 94

II MEMORIAŁ IM. WIESŁAWY ŁAPY

DĄBROWA TARNOWSKA - 19.01.2013

ROCZNIK 1994 I MŁODSI

 

CZARNOVIA - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA 1-1 (BRAMKA - DULIAN)

GLINK GORLICE - STAL MIELEC 0-2

GKS DRWINIA - TARNOVIA TARNÓW 2-0

DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA - TERMALICA 1-3

CZARNOVIA - TARNOVIA 1-3 (BRAMKA - OLĘDZKI)

GLINIK - GKS DRWINIA 0-1

DĄBROVIA - STAL 1-3

TERMALICA - TARNOVIA 1-2

CZARNOVIA - GLINIK 2-0 (BRAMKI - BAŁUT, CIEŚLA)

DĄBROVIA - TARNOVIA 3-1

STAL - GKS DRWINIA 1-1

TERMALICA - GLINIK 0-1

DĄBROVIA - GKS DRWINIA 0-1

TARNOVIA - GLINIK 0-0

STAL MIELEC - CZARNOVIA 3-2 (BRAMKI - DULIAN, KĄDZIELAWA)

DĄBROVIA - GLINIK 0-3

GKS DRWINIA - CZARNOVIA 4-1 (BRAMKA - KĄDZIELAWA)

STAL - TERMALICA 5-0

DĄBROVIA - CZARNOVIA 1-1 (BRAMKA - KĄDZIELAWA)

GKS DRWINIA - TERMALICA 2-4

TARNOVIA - STAL 0-1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MEMORIAŁU:

1. STAL MIELEC                                                        16     15-4

2. GKS DRWINIA                                                       13     11-6

3. TARNOVIA TARNÓW                                          7       6-8

4. GLINIK GORLICE                                                   7       4-5

5. TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA                7      6-12

6. CZARNOVIA CZARNA                                    5      8-12

7. DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA             4      6-12

 

 

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna   LKS Wiewiórka
2020-10-31, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

11:00 - Czarnovia - LKS Wiewiórka

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Victoria Ocieka 1:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 4:0 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:1 Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze 1:5 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 2:4 LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce 1:1 Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Płomień Zagorzyce
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Czarni Trześń - Chemik Pustków
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki - Victoria Ocieka
Korona Majdan Królewski - Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - Stal III Mielec
Czarnovia Czarna - LKS Wiewiórka