Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Skrzyszów Cup r. 2009; 12.11.2017
Ładowanie...

Logowanie

XIV turniej R. Majchra - r. 96

XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Ryszarda Majchra

Dębica 2015

Grupa A

Grupa B

1. Igloopol I Dębica

1. BKS Bochnia

2. Rzemieślnik Pilzno

2. Czarni Jasło

3. Czarnovia Czarna

3. Monis Bielowy

4. GOSIR – NOVI  Rzezawianka

4. Igloopol II Dębica

 

L.P

GRUPA

GODZINA

DRUŻYNA

DRUŻYNA

WYNIK

1

A

9.00

Igloopol I Dębica

Rzemieślnik Pilzno

2-0

2

A

9.18

Czarnovia Czarna

GOSIR – NOVI Rzezawianka

0-3

3

B

9.36

BKS Bochnia

Czarni Jasło

1-1

4

B

9.54

Monis Bielowy

Igloopol II Dębica

0-1

5

A

10.12

Igloopol I Dębica

GOSIR – NOVI Rzezawianka

3-0

6

A

10.30

Rzemieślnik Pilzno

Czarnovia Czarna

0-0

7

B

10.48

BKS Bochnia

Igloopol II Dębica

0-2

8

B

11.06

Czarni Jasło

Monis Bielowy

1-0

9

A

11.24

Rzemieślnik Pilzno

GOSIR – NOVI Rzezawianka

0-0

10

A

11.42

Igloopol I Dębica

Czarnovia Czarna

3-0

11

B

12.00

Czarni Jasło

Igloopol II Dębica

0-0

12

B

12.18

BKS Bochnia

Monis Bielowy

0-1

 

 

 

 

 

 

13

   1/2

13.00

1A IGLOOPOL I

2B CZARNI

3-1

14

   1/2

13.20

1B IGLOOPOL II

2A GOSiR NOVI

1-1, k. 5-4

15

 O 5-6

13.40

3A RZEMIEŚLNIK

3B MONIS

2-2, k. 2-0

16

 O 7-8

14.00

4B BKS BOCHNIA

4A CZARNOVIA

5-2

 

 

 

 

 

 

17

O 3-4

14.20

P13 CZARNI

P14 GOSiR NOVI

1-0

18

  Finał

14.40

Z13 IGLOOPOL I

Z14 IGLOOPOL II

5-2



Klasyfikacja Końcowa:

1. IGLOOPOL I

5. RZEMIEŚLNIK PILZNO

2. IGLOOPOL II

6. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3.CZARNI JASŁO

7. BKS BOCHNIA

4. GOSiR NOVI-RZEZAWIANKA

8. CZARNOVIA

Król Strzelców:

TOMASZ DRAGUŁA - IGLOOPOL I

Najlepszy zawodnik:

PATRYK JAMUŁA - CZARNI JASŁO

Najlepszy bramkarz:

PATRYK KACZOR - IGLOOPOL I

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Wisłoka II DębicaCzarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
2021-11-21, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

07

12-2021

wtorek

16:00 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

08

12-2021

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

09

12-2021

czwartek

16:00 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

10

12-2021

piątek

11

12-2021

sobota

Czarnovia 2010 - turniej halowy w Brzostku (wyjazd spod basenu godz.: ....)

12

12-2021

niedziela

13

12-2021

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Korona Majdan Królewski 2:3 Chemik Pustków
LKS Głowaczowa 5:2 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 1:1 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 1:0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:1 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 1:3 Sparta Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 4:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Wolica Piaskowa pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20