Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Sparing Czarnovia - Stal Łańcut r. 2007; 18.01.2017
Ładowanie...

Logowanie

XIV turniej R. Majchra - r. 96

XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Ryszarda Majchra

Dębica 2015

Grupa A

Grupa B

1. Igloopol I Dębica

1. BKS Bochnia

2. Rzemieślnik Pilzno

2. Czarni Jasło

3. Czarnovia Czarna

3. Monis Bielowy

4. GOSIR – NOVI  Rzezawianka

4. Igloopol II Dębica

 

L.P

GRUPA

GODZINA

DRUŻYNA

DRUŻYNA

WYNIK

1

A

9.00

Igloopol I Dębica

Rzemieślnik Pilzno

2-0

2

A

9.18

Czarnovia Czarna

GOSIR – NOVI Rzezawianka

0-3

3

B

9.36

BKS Bochnia

Czarni Jasło

1-1

4

B

9.54

Monis Bielowy

Igloopol II Dębica

0-1

5

A

10.12

Igloopol I Dębica

GOSIR – NOVI Rzezawianka

3-0

6

A

10.30

Rzemieślnik Pilzno

Czarnovia Czarna

0-0

7

B

10.48

BKS Bochnia

Igloopol II Dębica

0-2

8

B

11.06

Czarni Jasło

Monis Bielowy

1-0

9

A

11.24

Rzemieślnik Pilzno

GOSIR – NOVI Rzezawianka

0-0

10

A

11.42

Igloopol I Dębica

Czarnovia Czarna

3-0

11

B

12.00

Czarni Jasło

Igloopol II Dębica

0-0

12

B

12.18

BKS Bochnia

Monis Bielowy

0-1

 

 

 

 

 

 

13

   1/2

13.00

1A IGLOOPOL I

2B CZARNI

3-1

14

   1/2

13.20

1B IGLOOPOL II

2A GOSiR NOVI

1-1, k. 5-4

15

 O 5-6

13.40

3A RZEMIEŚLNIK

3B MONIS

2-2, k. 2-0

16

 O 7-8

14.00

4B BKS BOCHNIA

4A CZARNOVIA

5-2

 

 

 

 

 

 

17

O 3-4

14.20

P13 CZARNI

P14 GOSiR NOVI

1-0

18

  Finał

14.40

Z13 IGLOOPOL I

Z14 IGLOOPOL II

5-2



Klasyfikacja Końcowa:

1. IGLOOPOL I

5. RZEMIEŚLNIK PILZNO

2. IGLOOPOL II

6. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3.CZARNI JASŁO

7. BKS BOCHNIA

4. GOSiR NOVI-RZEZAWIANKA

8. CZARNOVIA

Król Strzelców:

TOMASZ DRAGUŁA - IGLOOPOL I

Najlepszy zawodnik:

PATRYK JAMUŁA - CZARNI JASŁO

Najlepszy bramkarz:

PATRYK KACZOR - IGLOOPOL I

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne