Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Borowiec Straszęcin - Czarnovia; 14.10.2017
Ładowanie...

Logowanie

Regamet Cup 2015 - r. 96

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 1996

CZARNA, 24. STYCZEŃ 2015

 

GRUPA A

GRUPA B

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WLK.

POGORIA POGÓRSKA WOLA

MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

CZARNOVIA

MULKS PUSTYNIA

KS ŁĘKAWICA

VICTORIA KOSZYCE MAŁE

PIAST WADOWICE GÓRNE

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

RADOMYŚLANKA – MONIS

0-1

9.13

A

MULKS PUSTYNIA – VICTORIA

3-2

9.26

B

POGORIA – CZARNOVIA

1-4

9.39

B

KS ŁĘKAWICA – PIAST

1-0

9.52

A

RADOMYŚLANKA – MULKS PUSTYNIA

1-2

10.05

A

MONIS – VICTORIA

3-1

10.18

B

POGORIA – KS ŁĘKAWICA

1-1

10.31

B

CZARNOVIA – PIAST

2-2

10.44

A

RADOMYŚLANKA – VICTORIA

3-1

10.57

A

MONIS – MULKS PUSTYNIA

0-0

11.10

B

POGORIA – PIAST

4-3

11.23

B

CZARNOVIA – KS ŁĘKAWICA

3-1

11.36

4A3B

VICTORIA - POGORIA 1-1, k.2-0

11.49

3A4B

RADOMYŚLANKA - PIAST 2-1

12.02

1A2B

MONIS - KS ŁĘKAWICA 1-1, k.2-0

12.15

2A1B

MULKS PUSTYNIA - CZARNOVIA 1-2

12.30

o 7 m.

POGORIA - PIAST 3-1

12.45

o 5 m.

RADOMYŚLANKA - VICTORIA 3-2

13.00

o 3 m.

MULKS PUSTYNIA - KS ŁĘKAWICA 7-0

13.15

FINAŁ

CZARNOVIA - MONIS 0-0, k. 4-3

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU "REGAMET CUP 2015" - ROCZNIK 1996:

1. CZARNOVIA

2. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3. MULKS PUSTYNIA

4. KS ŁĘKAWICA

5. RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

6. VICTORIA KOSZYCE MAŁE

7. POGORIA POGÓRSKA WOLA

8. PIAST WADOWICE GÓRNE

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: JAROSZ ALEKSANDER - VICTORIA KOSZYCE MAŁE (po serii dodatkowych rzutów karnych)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: MAŚLANKA JAN - MULKS PUSTYNIA

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: HEBDA DANIEL - CZARNOVIA

CZARNOVIA CZARNA: LADA DAMIAN, HEBDA DANIEL (NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU, 3 bramki), CHRABĄSZCZ JAKUB, PETELA DARIUSZ (1), CYBORAN PAWEŁ (2), OLĘDZKI MARCEL (1), ŻYDEK KACPER (4), KĄDZIELAWA MAREK. TRENER - ŁUKASZEWSKI DARIUSZ.

MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE: DRĄG PIOTR, SMOŁUCHA KAMIL, WNĘK DAWID, PAPIERNIK PAWEŁ (1), LISAK KAMIL, MACHAJ MARCIN, PIKUŁA KAMIL, PĘCAK TOMASZ, ROLNICKI BARTŁOMIEJ (3), KISIEL MARCIN (1). TRENER - FIS WALDEMAR.

MULKS PUSTYNIA: MAŚLANKA JAN (NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU), GWÓŹDŹ KRZYSZTOF (3), GAWRON PIOTR (3), PYSKATY PIOTR (2), SUJDAK RADOSŁAW (1), WOJTASZEK PAWEŁ (2), PYSKATY MATEUSZ (1), OCHAB BARTOSZ (1), TATAR KRZYSZTOF, ORKISZ KRYSTIAN. TRENER - ŁUKASZEWSKI JANUSZ.

KS ŁĘKAWICA: BURAS MATEUSZ, WÓJCIK KONRAD, BUDZIK MARIUSZ (2), WIERZBICKI KRYSTIAN, SIEDLIK KAMIL (1), SIEDLIK MAKSYMILIAN, KOROPATWA MATEUSZ (1), BILIŃSKI BARTOSZ. TRENER - ŻABA PAWEŁ.

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI: BATKO BARTOSZ, LEŚNIOWSKI NIKODEM, GUZIK PAWEŁ (1), GUZIK PIOTR (3), PLEBAN KAROL, SUCHY KAMIL (1), CHOLEWA DARIUSZ (1), KOLA KRYSTIAN, KOZAK DAMIAN (2). TRENER - GANCARCZYK MARCIN.

VICTORIA KOSZYCE MAŁE: CICHY JAKUB, WZOREK DOMINIK, BORUCH ADRIAN (1), WÓJCIK ŁUKASZ, ŁĄTKA SEBASTIAN, ŁĄTKA DAWID, MOKWA JACEK, MOKWA PIOTR, RYBAK KAMIL (1), JAROSZ ALEKSANDER (KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU, 5 bramek), OLEŚKIEWICZ SEWERYN. TRENER - GROMADZKI JERZY.

POGORIA POGÓRSKA WOLA: JAGODA KAMIL, HEBDA KAMIL (5), SMOTER DOMINIK (1), OLSZÓWKA RAFAŁ, KOZAK GRZEGORZ (1), KARA WOJCIECH (2), WAJDA PIOTR (1), JANORA TOMASZ, KIWIOR SEBASTIAN. TRENER - IRLA PAWEŁ.

PIAST WADOWICE GÓRNE: GAWRYŚ KAMIL, ROBAK PATRYK, MIDURA ADAM, FEDOR FILIP, HALADA MIROSŁAW (3), MIDURA DOMINIK (2), WRZESIEŃ BARTOSZ, SUCHY MATEUSZ, KAWA SEBASTIAN, WYZGA DANIEL (1), OSORA MICHAŁ, JANECZKO PATRYK (1). TRENER - KIEŁBASA TOMASZ.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia-Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

22

12-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia - Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14