Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Wiewiórka - Czarnovia (trampkarz młodszy); 07.10.2014
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2015 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2015
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 styczeń  2015)

 

A

B

LKS Rzemieślnik Pilzno

LKS Monis Strzegocice

Team Przecław

Orzeł Dębno

Gyomaendrod (Węgry)

Wolania Wola Rzędzińska

Radomyślanka Radomyśl Wielki

Czarnovia Czarna

LKS Brzostowianka Brzostek

 

 

 

Lp.

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

 

OFICJALNE  ROZPOCZĘCIE

 

2

9:15

A

Rzemieślnik – Gyomaendrod

2:2

3

9:30

B

Monis – Wolania

4:0

4

9:45

A

Team – Radomyślanka

1:2

5

10:00

B

Czarnovia – Orzeł Dębno

2:0

6

10:15

A

Rzemieślnik  - Brzostowianka

2:1

7

10:30

A

Team – Gyomaendrod

4:1

8

10:45

B

Wolania – Orzeł 

1:0

9

11:00

A

Brzostowianka - Radomyślanka

0:2

10

11:15

B

Monis S./B.– Czarnovia

2:1

11

11:30

A

Rzemieślnik – Team

2:0

12

11:45

A

Gyomaendrod - Radomyślanka

1:6

13

12:00

B

Monis – Orzeł

3:1

14

12:15

A

Brzostowianka – Team

2:1

15

12:30

A

Rzemieślnik - Radomyślanka

2:1

16

12:45

B

Wolania W. Rz. - Czarnovia

1:1

17

13:00

A

Gyomaendrod – Brzostowianka

0:3

18

13:15

 

Półfinał  1

1A – 2B RZEMIEŚLNIK - CZARNOVIA

0:3

19

13:30

 

Półfinał  2

1B – 2A RADOMYŚLANKA - MONIS

0:5

20

13:45

 

MECZ  O 7 MIEJSCE

4A - 4B ORZEŁ DĘBNO - GYOMAENDROD

3:2

21

14:00

 

MECZ O 5 MIEJSCE

3A – 3B BRZOSTOWIANKA - WOLANIA

2:3

22

14:15

 

MECZ O 8 MIEJSCE    
Przegrany meczu o 7 miejsce z 5A

NIE ROZGRYWANO...

:

23

14:30

 

MECZ O 3 MIEJSCE   
Przegrany 1B/2A – Przegrany 1A/2B

RADOMYŚLANKA - RZEMIEŚLNIK

1:1, k. 2:1

24

14:45

 

FINAŁ
Zwycięzca 1A/2B – Zwycięzca 1B/2A

CZARNOVIA - MONIS

3:1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU "EUROPILZNO 2015" - ROCZNIK 1996:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3. RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WLK.

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

6. BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK

7. ORZEŁ DĘBNO

8. GYOMAENDROD (Węgry)

9. TEAM PRZECŁAW

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków