Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2017 - rocznik 2007
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2015 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2015
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 styczeń  2015)

 

A

B

LKS Rzemieślnik Pilzno

LKS Monis Strzegocice

Team Przecław

Orzeł Dębno

Gyomaendrod (Węgry)

Wolania Wola Rzędzińska

Radomyślanka Radomyśl Wielki

Czarnovia Czarna

LKS Brzostowianka Brzostek

 

 

 

Lp.

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

 

OFICJALNE  ROZPOCZĘCIE

 

2

9:15

A

Rzemieślnik – Gyomaendrod

2:2

3

9:30

B

Monis – Wolania

4:0

4

9:45

A

Team – Radomyślanka

1:2

5

10:00

B

Czarnovia – Orzeł Dębno

2:0

6

10:15

A

Rzemieślnik  - Brzostowianka

2:1

7

10:30

A

Team – Gyomaendrod

4:1

8

10:45

B

Wolania – Orzeł 

1:0

9

11:00

A

Brzostowianka - Radomyślanka

0:2

10

11:15

B

Monis S./B.– Czarnovia

2:1

11

11:30

A

Rzemieślnik – Team

2:0

12

11:45

A

Gyomaendrod - Radomyślanka

1:6

13

12:00

B

Monis – Orzeł

3:1

14

12:15

A

Brzostowianka – Team

2:1

15

12:30

A

Rzemieślnik - Radomyślanka

2:1

16

12:45

B

Wolania W. Rz. - Czarnovia

1:1

17

13:00

A

Gyomaendrod – Brzostowianka

0:3

18

13:15

 

Półfinał  1

1A – 2B RZEMIEŚLNIK - CZARNOVIA

0:3

19

13:30

 

Półfinał  2

1B – 2A RADOMYŚLANKA - MONIS

0:5

20

13:45

 

MECZ  O 7 MIEJSCE

4A - 4B ORZEŁ DĘBNO - GYOMAENDROD

3:2

21

14:00

 

MECZ O 5 MIEJSCE

3A – 3B BRZOSTOWIANKA - WOLANIA

2:3

22

14:15

 

MECZ O 8 MIEJSCE    
Przegrany meczu o 7 miejsce z 5A

NIE ROZGRYWANO...

:

23

14:30

 

MECZ O 3 MIEJSCE   
Przegrany 1B/2A – Przegrany 1A/2B

RADOMYŚLANKA - RZEMIEŚLNIK

1:1, k. 2:1

24

14:45

 

FINAŁ
Zwycięzca 1A/2B – Zwycięzca 1B/2A

CZARNOVIA - MONIS

3:1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU "EUROPILZNO 2015" - ROCZNIK 1996:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3. RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WLK.

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

6. BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK

7. ORZEŁ DĘBNO

8. GYOMAENDROD (Węgry)

9. TEAM PRZECŁAW

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne