Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Borowiec Straszęcin - Czarnovia; 14.10.2017
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2015 - r. 96

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2015
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1996

(10 styczeń  2015)

 

A

B

LKS Rzemieślnik Pilzno

LKS Monis Strzegocice

Team Przecław

Orzeł Dębno

Gyomaendrod (Węgry)

Wolania Wola Rzędzińska

Radomyślanka Radomyśl Wielki

Czarnovia Czarna

LKS Brzostowianka Brzostek

 

 

 

Lp.

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

1

9:00

 

OFICJALNE  ROZPOCZĘCIE

 

2

9:15

A

Rzemieślnik – Gyomaendrod

2:2

3

9:30

B

Monis – Wolania

4:0

4

9:45

A

Team – Radomyślanka

1:2

5

10:00

B

Czarnovia – Orzeł Dębno

2:0

6

10:15

A

Rzemieślnik  - Brzostowianka

2:1

7

10:30

A

Team – Gyomaendrod

4:1

8

10:45

B

Wolania – Orzeł 

1:0

9

11:00

A

Brzostowianka - Radomyślanka

0:2

10

11:15

B

Monis S./B.– Czarnovia

2:1

11

11:30

A

Rzemieślnik – Team

2:0

12

11:45

A

Gyomaendrod - Radomyślanka

1:6

13

12:00

B

Monis – Orzeł

3:1

14

12:15

A

Brzostowianka – Team

2:1

15

12:30

A

Rzemieślnik - Radomyślanka

2:1

16

12:45

B

Wolania W. Rz. - Czarnovia

1:1

17

13:00

A

Gyomaendrod – Brzostowianka

0:3

18

13:15

 

Półfinał  1

1A – 2B RZEMIEŚLNIK - CZARNOVIA

0:3

19

13:30

 

Półfinał  2

1B – 2A RADOMYŚLANKA - MONIS

0:5

20

13:45

 

MECZ  O 7 MIEJSCE

4A - 4B ORZEŁ DĘBNO - GYOMAENDROD

3:2

21

14:00

 

MECZ O 5 MIEJSCE

3A – 3B BRZOSTOWIANKA - WOLANIA

2:3

22

14:15

 

MECZ O 8 MIEJSCE    
Przegrany meczu o 7 miejsce z 5A

NIE ROZGRYWANO...

:

23

14:30

 

MECZ O 3 MIEJSCE   
Przegrany 1B/2A – Przegrany 1A/2B

RADOMYŚLANKA - RZEMIEŚLNIK

1:1, k. 2:1

24

14:45

 

FINAŁ
Zwycięzca 1A/2B – Zwycięzca 1B/2A

CZARNOVIA - MONIS

3:1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU "EUROPILZNO 2015" - ROCZNIK 1996:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. MONIS BIELOWY/STRZEGOCICE

3. RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WLK.

4. RZEMIEŚLNIK PILZNO

5. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

6. BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK

7. ORZEŁ DĘBNO

8. GYOMAENDROD (Węgry)

9. TEAM PRZECŁAW

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia-Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów-Mokre
2017-11-11, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

19:00 - Czarnovia 2004-05 - trening

19:00 - Czarnovia 2001-02 - trening

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

15:00 - Czarnovia 2009-11 - trening

16:30 - Czarnovia 2006-08 - trening

22

12-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarnovia - Regamet Czarna 2:4 LKS Zasów - Mokre
Bobry Bobrowa 0:3 LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3:2 LKS Żyraków
LKS Głowaczowa 1:0 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 0:2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1:4 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 3:2 Bodzos Podgrodzie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14