Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Liga Turniejowa Orlików - 31.05.14r.
Ładowanie...

Logowanie

Puchar Wójta 2014 - r. 95

HARMONOGRAM HALOWEGO TURNIEJU JUNIORÓW

„O PUCHAR WÓJTA GMINY CZARNA” – ROCZNIK 1995

CZARNA, 9. LUTY 2014

 

GRUPA A

GRUPA B

ORŁY BOROWA

DĄB ŻDŻARY

CZARNOVIA I

CZARNOVIA II

SKS LIDER RADOMYŚL WIELKI

MONIS BIELOWY-STRZEGOCICE

MULKS PUSTYNIA

PASZCZYNIAK PASZCZYNA

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

ORŁY BOROWA – CZARNOVIA I

1-1

9.13

A

SKS LIDER R.W. – MULKS PUSTYNIA

1-0

9.26

B

DĄB ŻDŻARY – CZARNOVIA II

1-6

9.39

B

MONIS – PASZCZYNIAK

2-1

9.52

A

ORŁY BOROWA – SKS LIDER R.W.

1-2

10.05

A

CZARNOVIA I – MULKS PUSTYNIA

0-3

10.18

B

DĄB ŻDŻARY – MONIS

4-3

10.31

B

CZARNOVIA II – PASZCZYNIAK

3-2

10.44

A

ORŁY BOROWA – MULKS PUSTYNIA

0-2

10.57

A

CZARNOVIA I – SKS LIDER R.W.

0-3

11.10

B

DĄB ŻDŻARY – PASZCZYNIAK

1-0

11.23

B

CZARNOVIA II – MONIS

3-1

11.36

4A3B

CZARNOVIA I - MONIS

1-2

11.49

3A4B

ORŁY BOROWA - PASZCZYNIAK

1-3

12.02

1A2B

LIDER R.W. - DĄB ŻDŻARY

2-3

12.15

2A1B

MULKS PUSTYNIA - CZARNOVIA II

0-0, k. 2-0

12.30

o 7 m.

ORŁY BOROWA - CZARNOVIA I

3-2

12.45

o 5 m.

MONIS - PASZCZYNIAK

2-0

13.00

o 3 m.

CZARNOVIA II - LIDER RADOMYŚL W.

3-1

13.15

FINAŁ

DĄB ŻDŻARY - MULKS PUSTYNIA

1-0


KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY CZARNA:

1. DĄB ŻDŻARY

2. MULKS PUSTYNIA

3. CZARNOVIA II CZARNA

4. SKS LIDER RADOMYŚL WIELKI

5. MONIS BIELOWY - STRZEGOCICE

6. PASZCZYNIAK PASZCZYNA

7. ORŁY BOROWA

8. CZARNOVIA I CZARNA

 

DĄB ŻDŻARY: PIECUCH RADOSŁAW, PIESYK KONRAD, MIŚKOWICZ PATRYK, PLEZIA MACIEJ, KOLAK KAMIL, TWOREK MARCIN, KOWAL KAMIL, KAWA KAMIL, LUDWA MATEUSZ.

MULKS PUSTYNIA: MAŚLANKA JAN, GAWLIK PRZEMYSŁAW, WÓJCIK DAWID, CIOŁEK DOMINIK, TABASZEWSKI JAKUB, RADON JAKUB, PIKUŁA MICHAŁ, PITERA KAMIL, KISIEL MARCIN.

CZARNOVIA II: PERLIK SZYMON, ŻYDEK KACPER, CIEŚLA MATEUSZ, HEBDA DANIEL, DULIAN DARIUSZ, OLĘDZKI MARCEL.

SKS LIDER RADOMYŚL WIELKI: OLEJARZ PAWEŁ, MATŁOK DAWID, GRZANKA PIOTR, DUDEK MATEUSZ, MĄDZIEL KRYSTIAN, KOZA KRYSTIAN, KOWAL MATEUSZ, BEDNARZ TOMASZ, TRELA MAREK.

MONIS BIELOWY - STRZEGOCICE: KORDA RADOSŁAW, WNĘK DARIUSZ, WNĘK DAWID, WNĘK MICHAŁ, PODOLSKI RAFAŁ, WADAS RAFAŁ, PAPIERNIK PAWEŁ, FALARZ JAKUB, MICEK DOMINIK, MACHAJ MARCIN, ŚWIERCZEK KAMIL, SZTABA DAWID, POTOCKI ARTUR, GODZIŃSKI KAMIL.

PASZCZYNIAK PASZCZYNA: ŚWIĘTOŃ MATEUSZ, KUSIBAB ŁUKASZ, SZAŁAJ GRZEGORZ, CHORĄŻY ROBERT, CHORĄŻY WALDEMAR, WRONA JAKUB, ŻUREK KRZYSZTOF, RÓŻAK BARTŁOMIEJ, DURAŁ PIOTR, BOROWIEC WIKTOR, ROKOSZ ADRIAN.

ORŁY BOROWA: GAWLE MARCIN, SMAGACZ DOMINIK, ŁĘKAWA KAROL, PYCH ADAM, PYCH SEBASTIAN, GAWIEC KONRAD, KLESZCZ MIROSŁAW, KLESZCZ MATEUSZ, KNYCH KRZYSZTOF.

CZARNOVIA I: KĄDZIELAWA MAREK, TRZASKUŚ PATRYK, KUTRZUBA ADRIAN, JANUS MATEUSZ, HEBDA SZYMON, HEBDA MATEUSZ, DESZCZ DAMIAN.

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna   LKS Wiewiórka
2020-10-31, 11:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaCzarni Trześń
Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń
2020-10-17, 15:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

11:00 - Czarnovia - LKS Wiewiórka

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Victoria Ocieka 1:1 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 4:0 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:1 Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze 1:5 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 2:4 LKS Głowaczowa
Płomień Zagorzyce 1:1 Olchovia Olchowa
Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Płomień Zagorzyce
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Czarni Trześń - Chemik Pustków
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki - Victoria Ocieka
Korona Majdan Królewski - Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - Stal III Mielec
Czarnovia Czarna - LKS Wiewiórka