Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Tatry Cup 2018 - dzień 1; 24.06.2018
Ładowanie...

Logowanie

VI Mem. Bielatowicza - r. 95

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

JUNIORÓW STARSZYCH

im. WIESŁAWA „GRZYBKA” BIELATOWICZA

25. styczeń 2014

 

HARMONOGRAM GIER

 

GODZINA

ROZGRYWANE MECZE

WYNIK

9:00

WISŁOKA – RZEMIEŚLNIK

3-1

9:22

BŁĘKITNI - CZARNOVIA

2-1

9:45

WOLANIA – LKS SKOŁYSZYN

3-2

10:10

OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU

----

10:25

WISŁOKA – BŁĘKITNI

2-4

10:47

RZEMIEŚLNIK – WOLANIA

1-2

11:10

CZARNOVIA – LKS SKOŁYSZYN

8-1

11:32

WISŁOKA – WOLANIA

2-0

11:55

BŁĘKITNI – LKS SKOŁYSZYN

3-4

12:17

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK

6-2

----

PRZERWA OBIADOWA

----

13:10

WISŁOKA – LKS SKOŁYSZYN

1-1

13:32

CZARNOVIA – WOLANIA

5-2

13:54

RZEMIEŚLNIK - BŁĘKITNI

1-0

14:15

WISŁOKA - CZARNOVIA

4-4

14:37

RZEMIEŚLNIK – LKS SKOŁYSZYN

1-3

15:00

BŁĘKITNI - WOLANIA

8-1

15:30

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

----

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. CZARNOVIA CZARNA                            5     10     24-11

2. BŁĘKITNI ROPCZYCE                                  5       9     17-9

3. WISŁOKA DĘBICA                                          5       8     12-10

4. LKS SKOŁYSZYN                                             5       7     11-16

5. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA              5       6     8-18

6. RZEMIEŚLNIK PILZNO                                5      3     6-14

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Zasów-MokreCzarnovia Czarna
LKS Zasów-Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
2018-06-17, 11:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

17:00 (NOWA godzina!) - Piłkarski Czwartek - wakacyjne spotkania z piłką dla roczników od 2004 do 2011.

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Zasów - Mokre 2:3 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka pauza
LKS Żyraków 1:2 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 1:0 LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica 3:2 Dragon Korzeniów
LKS Pustków 3:1 LKS Brzeźnica
Bodzos Podgrodzie 0:3 LKS Nagoszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27