Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Torpie Cup 2019 - rocznik 2010; 08.06.2019
Ładowanie...

Logowanie

VI Mem. Bielatowicza - r. 95

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

JUNIORÓW STARSZYCH

im. WIESŁAWA „GRZYBKA” BIELATOWICZA

25. styczeń 2014

 

HARMONOGRAM GIER

 

GODZINA

ROZGRYWANE MECZE

WYNIK

9:00

WISŁOKA – RZEMIEŚLNIK

3-1

9:22

BŁĘKITNI - CZARNOVIA

2-1

9:45

WOLANIA – LKS SKOŁYSZYN

3-2

10:10

OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU

----

10:25

WISŁOKA – BŁĘKITNI

2-4

10:47

RZEMIEŚLNIK – WOLANIA

1-2

11:10

CZARNOVIA – LKS SKOŁYSZYN

8-1

11:32

WISŁOKA – WOLANIA

2-0

11:55

BŁĘKITNI – LKS SKOŁYSZYN

3-4

12:17

CZARNOVIA - RZEMIEŚLNIK

6-2

----

PRZERWA OBIADOWA

----

13:10

WISŁOKA – LKS SKOŁYSZYN

1-1

13:32

CZARNOVIA – WOLANIA

5-2

13:54

RZEMIEŚLNIK - BŁĘKITNI

1-0

14:15

WISŁOKA - CZARNOVIA

4-4

14:37

RZEMIEŚLNIK – LKS SKOŁYSZYN

1-3

15:00

BŁĘKITNI - WOLANIA

8-1

15:30

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

----

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. CZARNOVIA CZARNA                            5     10     24-11

2. BŁĘKITNI ROPCZYCE                                  5       9     17-9

3. WISŁOKA DĘBICA                                          5       8     12-10

4. LKS SKOŁYSZYN                                             5       7     11-16

5. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA              5       6     8-18

6. RZEMIEŚLNIK PILZNO                                5      3     6-14

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaKamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna   Kamieniarz Golemki
2020-04-11, 00:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

07

04-2020

wtorek

08

04-2020

środa

09

04-2020

czwartek

10

04-2020

piątek

11

04-2020

sobota

12

04-2020

niedziela

13

04-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa