Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup - 2002
Ładowanie...

Logowanie

Euro Pilzno 2014 - r. 95

HARMONOGRAM GIER W EURO PILZNO 2014
O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA

rocznik 1995

(18 stycznia 2014r.)

 

 

Grupa A

 

Grupa B

1

LKS Rzemieślnik Pilzno

5

Gyomaendrőd (Węgry)

2

LUKS Skrzyszów

6

Wolania Wola Rzędzińska

3

Brzostowianka Brzostek

7

LKS Zgłobice

4

Czarnovia Czarna

8

MULKS Pustynia

L.p

Godzina

Grupa

Zespoły

Wynik

 

9:00

Oficjalne otwarcie EURO PILZNO 2014

1

9:16

A

Rzemieślnik - Skrzyszów

0:0

2

9:32

B

Gyomaendrőd - Pustynia

1:2

3

9:48

A

Brzostowianka - Czarnovia

3:4

4

10:04

B

Wolania - Zgłobice

1:0

5

10:20

A

Rzemieślnik - Czarnovia

2:2

6

10:36

B

Gyomaendrőd - Wolania

0:7

7

10:52

A

Skrzyszów - Brzostowianka

1:0

8

11:08

B

Zgłobice - Pustynia

0:1

9

11:24

A

Rzemieślnik - Brzostowianka

5:1

10

11:40

B

Gyomaendrőd - Zgłobice

0:5

11

11:56

A

Skrzyszów - Czarnovia

2:2

12

12:12

B

Wolania - Pustynia

1:0

 

12:28

P R Z E R W A      O B I A D O W A

13

13:30

 

Półfinał D

A4 - B3

Brzostowianka - Zgłobice

2:0

14

13:46

 

  Półfinał C

A3 - B4

Skrzyszów - Gyomaendrod

5:0

15

13:02

 

Półfinał B

A2 - B1

Czarnovia - Wolania

4:1

16

14:18

 

Półfinał A

A1 - B2

Rzemieślnik - Pustynia

0:0, k. 2:1

17

14:34

 

Mecz o 7 miejsce

Przegrani z Półfinału C i D

Zgłobice - Gyomaendrod

7:2

18

14:50

 

Mecz o 5 miejsce

Wygrani z półfinału C i D

Brzostowianka - Skrzyszów

2:0

19

15:06

 

Mecz o 3 miejsce

Przegrani z półfinału A i B

Wolania - Pustynia

2:0

20

15:22

 

FINAŁ

Wygrani z półfinału A i B

Czarnovia - Rzemieślnik

2:2, k. 3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU EURO PILZNO 2014:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. RZEMIEŚLNIK PILZNO

3. WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

4. MULKS PUSTYNIA

5. BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK

6. LUKS SKRZYSZÓW

7. LKS ZGŁOBICE

8. GYOMAENDROD (Węgry)

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: CIEŚLA MATEUSZ - CZARNOVIA

CZARNOVIA: KĄDZIELAWA MAREK, DULIAN DARIUSZ, OLĘDZKI MARCEL, ŻYDEK KACPER, CIEŚLA MATEUSZ, HEBDA DANIEL, HEBDA SZYMON, PERLIK SZYMON, PIĘKOŚ DAWID, KUTRZUBA ADRIAN. TRENER - DAWID ŻAROWSKI.

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne