Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia OldBoy's - 16. Tczewski Batalion Saperów; 28.06.2015
Ładowanie...

Logowanie

Turnieje, sparingi

TURNIEJE

Data Turniej
(miejsce)
Drużyna
(rocznik)
Rezultat
11.05.2013 Errea Cup 2013
(Ośrodek Przygotowań Piłkarskich - Pustynia)
Młoda Czarnovia
(2005)
8. miejsce
04.05.2013 DAP Football Festiwal 2013 (ośrodek "Borowiec" - Straszęcin) Młoda Czarnovia
(2002)
14. miejsce
27.04.2013 DAP Football Festiwal 2013 (ośrodek "Borowiec" - Straszęcin) Młoda Czarnovia
(2003)
14. miejsce
09.03.2013 Unia Tarnów Cup
(hala "Jaskółka" w Tarnowie)
Młoda Czarnovia
(2004)
8. miejsce
16.02.2013 Chemik Pustków Cup
(hala w Pustkowie Osiedlu)
Młoda Czarnovia
(2002)
3. miejsce
10.02.2012 Turniej pod Balonem
(Mielec)
Młoda Czarnovia
(2002)
3. miejsce
02.02.2013

Kolbuszowianka Cup
(hala w Kolbuszowej)

Młoda Czarnovia
(2004)
4. miejsce
27.01.2013 MULKS Pustynia Cup
(hala w Pustyni)
Młoda Czarnovia
(2005)
6. miejsce
26.01.2013 Turniej w Mielcu
(hala)
Młoda Czarnovia
(2003)
6. miejsce
19.01.2013 Turniej w Ropczycach
(hala)
Młoda Czarnovia
(2002)
3. miejsce
12.01.2013 Regamet Cup
(hala Z.S. w Czarnej)
Młoda Czarnovia
(2005)
8. miejsce
05.01.2013 Regamet Cup
(hala Z.S. w Czarnej)
Młoda Czarnovia
(2004)
8. miejsce
29.12.2012 Regamet Cup
(hala Z.S. w Czarnej)
Młoda Czarnovia II
(2003)
8. miejsce
Młoda Czarnovia I
(2003)
7. miejsce
23.12.2012 DAP Winter Cup
(hala KS Wisłoka Dębica)
Młoda Czarnovia
(2004)
11. miejsce
15.12.2012 Regamet Cup
(hala Z.S. w Czarnej)

Młoda Czarnovia I
(2002)

3. miejsce

Młoda Czarnovia II
(2002)

6. miejsce

9.12.2012 PBS Cup
(hala LKS Igloopol Dębica)
Młoda Czarnovia
(2002)
12. miejsce

08.12.2012

Regamet Cup
(hala Z.S. w Czarnej)
Młoda Czarnovia
(2001)
7. miejsce

Młoda Czarnovia II
(2001)

8. miejsce

17.08.2012

Wolania Cup
(Wola Rzędzińska)

Młoda Czarnovia 3. miejsce

Obsada: Wolania, Czarnovia, Iskra Tarnów, LUKS Skrzyszów, Korona Kielce I, Korona KielceII;
Mecz o III miejsce: wygrana w rzutach karnych 3-2 z Iskrą Tarnów
Najlepszy bramkarz turnieju:Pyrkowski Bartłomiej (Czarnovia)
Najlepszy piłkarz drużyny: Krawczyk Mateusz
Dodatkowe informacje: LINK1, LINK2

 

SPARINGI

Data
Drużyna (rocznik)
Miejsce
Wynik
Uwagi
29.10.2012
15:00)
Młoda Czarnovia ('04)
-
Rzemieślnik Pilzno ('04)
Czarna
(hala)
6-4 bramki:
Waśko (2),
Kolak J. (2),
Szkodziński (2)
Młoda Czarnovia ('03)
-
Rzemieślnik Pilzno ('03)
5-2 bramki:
Pękala, Petela, Krawczyk, Zięba, Socha
22.10.2012
16:00
Brzostowianka ('01)
-
Młoda Czarnovia ('02)
Brzostek
(Orlik)
16-4

bramki:
Krawczyk M. (2),
Kusek K.,
Chmiel G.

INFO

22.13.2012
15:30
Młoda Czarnovia ('05)
-
MULKS Pustynia ('05)
Czarna
(hala)
6-5

bramki:
Rak S.(2),
Kolak J.(2),
Wulkowicz I.,
Kara
S.
INFO

01.09.2012
16:00

Stara Jastrząbka/Róża
-
Młoda Czarnovia
St. Jastrząbka
(Orlik)
16-2 bramki: Toczyński S., Różycki K.
26.08.2012
17:00
Młoda Czarnovia ('02)
-
Orły Zielonka ('01)
Czarna
(stadion)
0-3  
13.02.2012
17:00
Młoda Czarnovia ('02)
-
Korona Kielce ('02)
Czarna
(stadion)
0-15  

 

 

 

 

 

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia-Regamet CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia-Regamet Czarna   LKS Głowaczowa
2017-10-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Borowiec StraszęcinCzarnovia-Regamet Czarna
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia-Regamet Czarna
2017-10-14, 15:45:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia - MKS Kolbuszowa (MŁODZIKI 2006-08, zbiórka godz. 15:30)

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

15:30 - Czarnovia - LKS Głowaczowa

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

15:30 - Czarnovia 2008-11 - trening - HALA!

16:30 - Czarnovia 2006-07 - trening - STADION?

24

10-2017

wtorek

Czarnovia - MKS Kolbuszowa (TRAMPKARZE 2004-05, zbiórka g. 15:00)

25

10-2017

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Borowiec Straszęcin 2:0 Czarnovia - Regamet Czarna
LKS Głowaczowa 2:0 Dragon Korzeniów
Bobry Bobrowa 1:5 LKS Zasów - Mokre
LKS Brzeźnica 0:5 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3:1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 6:2 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2:0 LKS Żyraków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Łęki Górne - LKS Brzeźnica
Czarnovia - Regamet Czarna - LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica - Bobry Bobrowa
LKS Żyraków - LKS Nagoszyn
Bodzos Podgrodzie - Dragon Korzeniów
LKS Zasów - Mokre - Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka - LKS Pustków