Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarni Trześń - Czarnovia; 04.10.2014
Ładowanie...

Logowanie

Kadra

 

 

KADRA SZKÓŁKI

1. Baran Oliwia
2. Borek Bartosz
3. Borek Kamil
4. Borek Tomasz
5.    
6. Chmiel Gabriel
7. Chrabąszcz Filip
8. Cyboran Filip
9. Cyboroń Szymon
10. Durołek Daniel
11. Kara Dawid
12. Kara Sebastian
13.   Kasprzyk Jakub
14. Kizior Jakub
15.   Knych Dawid
16. Knych Paweł
17. Kolak Jakub
18. Kolak Michał
19. Krawczyk Mateusz
20. Kubicki Krystain
21. Kusek Konrad
22. Kutrzuba Oliwier
23.    
24. Lipiński Szymon
25. Łączak Ignacy
26.   Małek Julia
27. Maksymilian Uryga
28. Mazur Patryk
29. Michoń Bartłomiej
30. Michoń Bartłomiej II
31.   Michoń Emilia
32.   Perlik Marcelina
33. Perlik Witold
34. Petela Jakub
35. Pękala Michał
36.   Piróg Przemysław
37.   Piwowar Wiktoria
38. Pochroń Monika
39. Poproch Krystian
40. Poproch Mateusz
41.    
42. Rak Szymon
43. Rzepka Mateusz
44. Skowronek Bartosz
45. Skubel Jan
46. Smagacz Dawid
47. Socha Michał
48. Stachowicz Jakub
49. Szkodziński Bartosz
50. Toczyńska Barbara
51. Toczyński Szymon
52. Tomala Hubert
53. Tomala Konrad
54. Tryba Wojciech
55. Wantuch Jakub
56. Warżała Szymon
57. Waśko Adrian
58.    
59.   Wilk Zuzanna
60. Wrzos Filip
61. Wulkowicz Igor
62. Żołądź Kacper
     

 

 

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin