Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

ASP Wisłoka Cup 2002; 07.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Kadra

 

 

KADRA SZKÓŁKI

1. Baran Oliwia
2. Borek Bartosz
3. Borek Kamil
4. Borek Tomasz
5.    
6. Chmiel Gabriel
7. Chrabąszcz Filip
8. Cyboran Filip
9. Cyboroń Szymon
10. Durołek Daniel
11. Kara Dawid
12. Kara Sebastian
13.   Kasprzyk Jakub
14. Kizior Jakub
15.   Knych Dawid
16. Knych Paweł
17. Kolak Jakub
18. Kolak Michał
19. Krawczyk Mateusz
20. Kubicki Krystain
21. Kusek Konrad
22. Kutrzuba Oliwier
23.    
24. Lipiński Szymon
25. Łączak Ignacy
26.   Małek Julia
27. Maksymilian Uryga
28. Mazur Patryk
29. Michoń Bartłomiej
30. Michoń Bartłomiej II
31.   Michoń Emilia
32.   Perlik Marcelina
33. Perlik Witold
34. Petela Jakub
35. Pękala Michał
36.   Piróg Przemysław
37.   Piwowar Wiktoria
38. Pochroń Monika
39. Poproch Krystian
40. Poproch Mateusz
41.    
42. Rak Szymon
43. Rzepka Mateusz
44. Skowronek Bartosz
45. Skubel Jan
46. Smagacz Dawid
47. Socha Michał
48. Stachowicz Jakub
49. Szkodziński Bartosz
50. Toczyńska Barbara
51. Toczyński Szymon
52. Tomala Hubert
53. Tomala Konrad
54. Tryba Wojciech
55. Wantuch Jakub
56. Warżała Szymon
57. Waśko Adrian
58.    
59.   Wilk Zuzanna
60. Wrzos Filip
61. Wulkowicz Igor
62. Żołądź Kacper
     

 

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów