Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Bobry Bobrowa - Czarnovia II; 21.09.2014
Ładowanie...

Logowanie

Kadra

 

 

KADRA SZKÓŁKI

1. Baran Oliwia
2. Borek Bartosz
3. Borek Kamil
4. Borek Tomasz
5.    
6. Chmiel Gabriel
7. Chrabąszcz Filip
8. Cyboran Filip
9. Cyboroń Szymon
10. Durołek Daniel
11. Kara Dawid
12. Kara Sebastian
13.   Kasprzyk Jakub
14. Kizior Jakub
15.   Knych Dawid
16. Knych Paweł
17. Kolak Jakub
18. Kolak Michał
19. Krawczyk Mateusz
20. Kubicki Krystain
21. Kusek Konrad
22. Kutrzuba Oliwier
23.    
24. Lipiński Szymon
25. Łączak Ignacy
26.   Małek Julia
27. Maksymilian Uryga
28. Mazur Patryk
29. Michoń Bartłomiej
30. Michoń Bartłomiej II
31.   Michoń Emilia
32.   Perlik Marcelina
33. Perlik Witold
34. Petela Jakub
35. Pękala Michał
36.   Piróg Przemysław
37.   Piwowar Wiktoria
38. Pochroń Monika
39. Poproch Krystian
40. Poproch Mateusz
41.    
42. Rak Szymon
43. Rzepka Mateusz
44. Skowronek Bartosz
45. Skubel Jan
46. Smagacz Dawid
47. Socha Michał
48. Stachowicz Jakub
49. Szkodziński Bartosz
50. Toczyńska Barbara
51. Toczyński Szymon
52. Tomala Hubert
53. Tomala Konrad
54. Tryba Wojciech
55. Wantuch Jakub
56. Warżała Szymon
57. Waśko Adrian
58.    
59.   Wilk Zuzanna
60. Wrzos Filip
61. Wulkowicz Igor
62. Żołądź Kacper
     

 

 

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14