Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

ASP Wisłoka Cup 2002; 07.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Szkółka w mediach

NAPISALI O NAS

 

Regamet Cup (I 2013, rocznik 2005):
www.mosirmielec.futbolowo.pl

www.glinikgorlice.futbolowo.pl

Regamet Cup (I 2013, rocznik 2004):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)
www.igloopol.info

Regamet Cup (XII 2012, rocznik 2003):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)
www.dapdebica2003.futbolowo.pl
www.dafrzeszow.pl

Regamet Cup (XII 2012, rocznik 2002):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)

Regamet Cup (XII 2012, rocznik 2001):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)
www.luksskrzyszow-trampkarze.c0.pl

Regamet Cup (XII 2012): www.tap.mafil.eu

Zapowiedź Regamet Cup (XI 2012): www.debica.eu

Sparing z Rzemieślnikiem Pilzno: www.miasto.dębica.pl

Sparing z Brzostowianką i MULKS Pustynia (X 2012): www.miasto.dębica.pl

Pasowanie adeptów Szkółki (X 2012): www.miasto.dębica.pl, www.debica.eu

Turniej Orlików na Wolanii (VIII 2012): www.miasto.dębica.pl, www.debica.eu

Początek działalności (VIII 2012): www.miasto.dębica.pl, www.debica.eu

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów