Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2017 - rocznik 2007
Ładowanie...

Logowanie

Szkółka w mediach

NAPISALI O NAS

 

Regamet Cup (I 2013, rocznik 2005):
www.mosirmielec.futbolowo.pl

www.glinikgorlice.futbolowo.pl

Regamet Cup (I 2013, rocznik 2004):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)
www.igloopol.info

Regamet Cup (XII 2012, rocznik 2003):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)
www.dapdebica2003.futbolowo.pl
www.dafrzeszow.pl

Regamet Cup (XII 2012, rocznik 2002):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)

Regamet Cup (XII 2012, rocznik 2001):
www.szkolkapilkarskawojnicz.futbolowo.pl (relacja + film)
www.luksskrzyszow-trampkarze.c0.pl

Regamet Cup (XII 2012): www.tap.mafil.eu

Zapowiedź Regamet Cup (XI 2012): www.debica.eu

Sparing z Rzemieślnikiem Pilzno: www.miasto.dębica.pl

Sparing z Brzostowianką i MULKS Pustynia (X 2012): www.miasto.dębica.pl

Pasowanie adeptów Szkółki (X 2012): www.miasto.dębica.pl, www.debica.eu

Turniej Orlików na Wolanii (VIII 2012): www.miasto.dębica.pl, www.debica.eu

Początek działalności (VIII 2012): www.miasto.dębica.pl, www.debica.eu

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Jamnica Dulcza WielkaCzarnovia Czarna
Jamnica Dulcza Wielka   Czarnovia Czarna
2019-05-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
2019-05-18, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

19

05-2019

niedziela

20

05-2019

pon.

Czarnovia - Borkovia B.W. (MŁODZIKI 2006-09, zbiórka godz. 16:00)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

21

05-2019

wtorek

22

05-2019

środa

Chemik Pustków - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-09, wyjazd spod basenu godz. 15:45)

23

05-2019

czwartek

17:00 - trening grupy naborowej 2011-2014 - STADION (w razie złej pogody - HALA!)

17:00 - Czarnovia 2010 - STADION!

24

05-2019

piątek

25

05-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Czarnovia Czarna 4:2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1:8 LKS Żyraków
Team Przecław 2:1 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica LKS Pustków
LKS Zasów - Mokre LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0:3 LKS Brzeźnica
Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Jamnica Dulcza Wielka - Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin - Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica - LKS Zasów - Mokre
LKS Nagoszyn - Wisłoka II Dębica
LKS Pustków - Team Przecław
LKS Stasiówka - Orły Borowa
LKS Żyraków - LKS Łęki Górne