Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Korona Góra Ropczycka - Czarnovia II; 16.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Konkurs - klasyfikacja

Klasyfikacja konkursu

"Grać jak Stanisław Curyło"

stan: 27 czerwiec 2015

na zielono - "zwycięskie piątki" w każdej grupie

Roczniki 2001-02:                                 Roczniki 2003-05:

1. Borek Kamil +65                                                       1. Borek Bartosz +48

2. Chrabąszcz Filip +34                                               2. Brygoła Gabriele +59

3. Chmiel Gabriel +59                                                  3. Cygan Jakub +44

4. Cyboran Filip +77                                                    4. Dybowska Karolina +15

5. Kara Dawid +25                                                         5. Kara Sebastian +33

6. Knych Dawid +69                                                     6. Knych Paweł +13

7. Krawczyk Mateusz +35                                          7. Kolak Jakub +38

8. Kusek Konrad +54                                                   8. Kutrzuba Oliwier +91

9. Majka Arkadiusz +31                                              9. Łączak Ignacy +4

10. Petela Jakub +44                                                 10. Michoń Bartłomiej +29

11. Pękala Michał +1                                                  11. Podgórski Paweł +31

12. Piękoś Jakub +24                                                12. Poproch Krystian +66

13. Różycki Krzysztof +45                                       13. Poproch Mateusz +39

14. Różycki Marek +19                                                14. Rzepka Mateusz +46

15. Socha Michał +57                                                 15. Skowronek Bartosz +28

16. Szot Przemysław                                                   16. Smagacz Dawid +51

17. Toczyński Szymon +72                                       17. Szkodziński Bartosz +2

18. Tomala Konrad +62                                              18. Szygut Gabriela +12

19. Tryba Wojciech +39                                             19. Toczyńska Barbara +52

20. Warżała Szymon                                                     20. Wantuch Jakub

21. Pyrkowski Przemysław +17                               21. Waśko Adrian +21

                                                                                              22. Podgórska Anna +5

                                                                                              23. Podgórska +1

                                                                                              24. Kolak Michał +8

 

Roczniki 2005-07:                                  Roczniki 2007-10:

1. Cyboroń Szymon +43                                               1. Bugaj Kacper +21

2. Gawiec Dawid +36                                                      2. Łuszcz Karol +37

3. Kasprzyk Jakub +28                                                 3. Pękala Szymon +26

4. Kubicki Krystian +37                                               4. Skubel Jaś +48

5. Kurek Kacper +44                                                     5. Stawarz Nikodem +25

6. Ćwik Szymon +34                                                      6. Toczyńska Zosia +19

7. Labak Jakub +10                                                       7. Toczyński Franek +26

8. Łukasik Adam +9                                                      8. Toczyński Stasiu +25

9. Perlik Witold +17                                                      9. Tworek Krystian +25

10. Piróg Przemysław +30                                       10. Wojciechowski Kacper +24

11. Rak Szymon +26                                                     11. Wojciechowski Filip +25

12. Stachowicz Jakub +42                                        12. Wulkowicz Olga +22

13. Szęszoł Eryk +33                                                    13. Zagórski Marcel +41

14. Szkodziński Miłosz +22                                      14. Zagórski Wiktor +46

15. Świerczek Wiktor +5                                            15. Pękala Katarzyna +3

16. Tomala Hubert +38                                             16. Para Szymon +9

17. Wulkowicz Igor +43                                            17. Pękala Bartek +6

18. Żołądź Kacper +25                                                18. Baran Franek +11

19. Minda Bartek +29                                                  19. Derkacz Wiktor +29

20. Waśko Dawid +24                                                  20. Petela Oskar +1

                                                                                               21. Tokarski Rafał +1

                                                                                               22. Wilk Mikołaj +10

                                                                                               23. Jakub +8

                                                                                                24. Wilk Piotr +4

                                                                                                 25. Kolak Mateusz +4

 

Punkty (+/-):

+ 1 - za każdą obecność na treningu swojej grupy.

+ 3 - za obecność na meczu mistrzowskim (w sezonie), sparingu, turnieju.

+ 3 - za każdy miesiąc opłaconych składek członkowskich.

- 5 - za niezgłoszoną trenerowi nieobecność na meczu (w sezonie), sparingu, turnieju.

od + 1 do + 10 - za dodatkowe udzielanie się w Klubie (przyznaje trener lub Zarząd Klubu).

od - 1 do - 10 - za niegodne sportowca reprezentowanie Klubu w życiu codziennym.

 

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski