Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Błękitni II - Czarnovia II; 08.05.2016
Ładowanie...

Logowanie

Konkurs - klasyfikacja

Klasyfikacja konkursu

"Grać jak Stanisław Curyło"

stan: 27 czerwiec 2015

na zielono - "zwycięskie piątki" w każdej grupie

Roczniki 2001-02:                                 Roczniki 2003-05:

1. Borek Kamil +65                                                       1. Borek Bartosz +48

2. Chrabąszcz Filip +34                                               2. Brygoła Gabriele +59

3. Chmiel Gabriel +59                                                  3. Cygan Jakub +44

4. Cyboran Filip +77                                                    4. Dybowska Karolina +15

5. Kara Dawid +25                                                         5. Kara Sebastian +33

6. Knych Dawid +69                                                     6. Knych Paweł +13

7. Krawczyk Mateusz +35                                          7. Kolak Jakub +38

8. Kusek Konrad +54                                                   8. Kutrzuba Oliwier +91

9. Majka Arkadiusz +31                                              9. Łączak Ignacy +4

10. Petela Jakub +44                                                 10. Michoń Bartłomiej +29

11. Pękala Michał +1                                                  11. Podgórski Paweł +31

12. Piękoś Jakub +24                                                12. Poproch Krystian +66

13. Różycki Krzysztof +45                                       13. Poproch Mateusz +39

14. Różycki Marek +19                                                14. Rzepka Mateusz +46

15. Socha Michał +57                                                 15. Skowronek Bartosz +28

16. Szot Przemysław                                                   16. Smagacz Dawid +51

17. Toczyński Szymon +72                                       17. Szkodziński Bartosz +2

18. Tomala Konrad +62                                              18. Szygut Gabriela +12

19. Tryba Wojciech +39                                             19. Toczyńska Barbara +52

20. Warżała Szymon                                                     20. Wantuch Jakub

21. Pyrkowski Przemysław +17                               21. Waśko Adrian +21

                                                                                              22. Podgórska Anna +5

                                                                                              23. Podgórska +1

                                                                                              24. Kolak Michał +8

 

Roczniki 2005-07:                                  Roczniki 2007-10:

1. Cyboroń Szymon +43                                               1. Bugaj Kacper +21

2. Gawiec Dawid +36                                                      2. Łuszcz Karol +37

3. Kasprzyk Jakub +28                                                 3. Pękala Szymon +26

4. Kubicki Krystian +37                                               4. Skubel Jaś +48

5. Kurek Kacper +44                                                     5. Stawarz Nikodem +25

6. Ćwik Szymon +34                                                      6. Toczyńska Zosia +19

7. Labak Jakub +10                                                       7. Toczyński Franek +26

8. Łukasik Adam +9                                                      8. Toczyński Stasiu +25

9. Perlik Witold +17                                                      9. Tworek Krystian +25

10. Piróg Przemysław +30                                       10. Wojciechowski Kacper +24

11. Rak Szymon +26                                                     11. Wojciechowski Filip +25

12. Stachowicz Jakub +42                                        12. Wulkowicz Olga +22

13. Szęszoł Eryk +33                                                    13. Zagórski Marcel +41

14. Szkodziński Miłosz +22                                      14. Zagórski Wiktor +46

15. Świerczek Wiktor +5                                            15. Pękala Katarzyna +3

16. Tomala Hubert +38                                             16. Para Szymon +9

17. Wulkowicz Igor +43                                            17. Pękala Bartek +6

18. Żołądź Kacper +25                                                18. Baran Franek +11

19. Minda Bartek +29                                                  19. Derkacz Wiktor +29

20. Waśko Dawid +24                                                  20. Petela Oskar +1

                                                                                               21. Tokarski Rafał +1

                                                                                               22. Wilk Mikołaj +10

                                                                                               23. Jakub +8

                                                                                                24. Wilk Piotr +4

                                                                                                 25. Kolak Mateusz +4

 

Punkty (+/-):

+ 1 - za każdą obecność na treningu swojej grupy.

+ 3 - za obecność na meczu mistrzowskim (w sezonie), sparingu, turnieju.

+ 3 - za każdy miesiąc opłaconych składek członkowskich.

- 5 - za niezgłoszoną trenerowi nieobecność na meczu (w sezonie), sparingu, turnieju.

od + 1 do + 10 - za dodatkowe udzielanie się w Klubie (przyznaje trener lub Zarząd Klubu).

od - 1 do - 10 - za niegodne sportowca reprezentowanie Klubu w życiu codziennym.

 

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin