Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Tatry Cup 2019 - dzień 2
Ładowanie...

Logowanie

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 16 39 12 3 1 50 - 19 +31
2. bz 16 36 11 3 2 53 - 16 +37
3. bz 17 36 10 6 1 37 - 14 +23
4. bz 17 35 10 5 2 38 - 27 +11
5. bz 17 34 11 1 5 54 - 21 +33
6. bz 17 30 9 3 5 49 - 32 +17
7. bz 17 30 9 3 5 36 - 26 +10
8. bz 17 29 8 5 4 50 - 31 +19
9. bz 17 26 7 5 5 39 - 36 +3
10. bz 17 23 7 2 8 33 - 39 -6
11. bz 17 20 5 5 7 44 - 33 +11
12. bz 17 17 4 5 8 20 - 42 -22
13. plus 17 16 4 4 9 23 - 42 -19
14. plus 17 15 4 3 10 28 - 33 -5
15. minus 17 14 4 2 11 29 - 57 -28
16. minus 17 13 4 1 12 22 - 50 -28
17. bz 17 6 1 3 13 10 - 49 -39
18. bz 17 6 1 3 13 24 - 72 -48

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 9 22 7 1 1 25 - 4 +21
2. 9 20 6 2 1 26 - 11 +15
3. 9 18 5 3 1 26 - 12 +14
4. 8 17 5 2 1 17 - 6 +11
5. 9 16 5 1 3 32 - 10 +22
6. 7 16 5 1 1 22 - 10 +12
7. 8 14 4 2 2 23 - 15 +8
8. 9 14 4 2 3 18 - 17 +1
9. 8 13 3 4 1 16 - 14 +2
10. 9 11 3 2 4 25 - 19 +6
11. 8 11 3 2 3 14 - 11 +3
12. 9 11 3 2 4 13 - 15 -2
13. 8 10 3 1 4 20 - 21 -1
14. 9 7 2 1 6 21 - 31 -10
15. 8 6 1 3 4 10 - 18 -8
16. 8 6 2 0 6 12 - 25 -13
17. 9 5 1 2 6 5 - 23 -18
18. 8 3 1 0 7 12 - 40 -28

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 9 23 7 2 0 28 - 9 +19
2. 9 22 7 1 1 22 - 13 +9
3. 9 20 6 2 1 29 - 11 +18
4. 9 19 5 4 0 20 - 8 +12
5. 8 18 6 0 2 22 - 11 +11
6. 7 14 4 2 1 28 - 12 +16
7. 9 12 3 3 3 16 - 21 -5
8. 8 11 3 2 3 24 - 19 +5
9. 8 10 3 1 4 10 - 15 -5
10. 9 10 3 1 5 13 - 24 -11
11. 8 9 2 3 3 19 - 14 +5
12. 8 9 3 0 5 15 - 22 -7
13. 9 7 2 1 6 10 - 25 -15
14. 8 7 2 1 5 8 - 26 -18
15. 8 6 1 3 4 7 - 27 -20
16. 9 4 1 1 7 14 - 22 -8
17. 9 3 0 3 6 12 - 32 -20
18. 8 1 0 1 7 5 - 26 -21

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Czarni Trześń 16 39 12 3 1 50 - 19 +31
2. Victoria Czermin 16 36 11 3 2 53 - 16 +37
3. Czarnovia Czarna 17 36 10 6 1 37 - 14 +23
4. LKS Głowaczowa 17 35 10 5 2 38 - 27 +11
5. Stal III Mielec 17 34 11 1 5 54 - 21 +33
6. Radomyślanka Radomyśl Wlk. 17 30 9 3 5 49 - 32 +17
7. Smoczanka Mielec 17 30 9 3 5 36 - 26 +10
8. Piast Wolica Piaskowa 17 29 8 5 4 50 - 31 +19
9. Kamieniarz Golemki 17 26 7 5 5 39 - 36 +3
10. Płomień Zagorzyce 17 23 7 2 8 33 - 39 -6
11. Sparta Chorzelów 17 20 5 5 7 44 - 33 +11
12. Olchovia Olchowa 17 17 4 5 8 20 - 42 -22
13. Atut Podborze 17 16 4 4 9 23 - 42 -19
14. Chemik Pustków 17 15 4 3 10 28 - 33 -5
15. LKS Wiewiórka 17 14 4 2 11 29 - 57 -28
16. Korona Majdan Królewski 17 13 4 1 12 22 - 50 -28
17. Victoria Ocieka 17 6 1 3 13 10 - 49 -39
18. Kolorado Wola Chorzelowska 17 6 1 3 13 24 - 72 -48

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Czarnovia Czarna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Atut Podborze 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Piast Wolica Piaskowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Stal III Mielec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Smoczanka Mielec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kolorado Wola Chorzelowska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Korona Majdan Królewski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Olchovia Olchowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Kamieniarz Golemki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Sparta Chorzelów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. LKS Wiewiórka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Victoria Ocieka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Czarni Trześń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Victoria Czermin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. LKS Głowaczowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Chemik Pustków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Płomień Zagorzyce 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

28

11-2020

sobota

29

11-2020

niedziela

30

11-2020

pon.

01

12-2020

wtorek

02

12-2020

środa

03

12-2020

czwartek

04

12-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18