Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

 

Losowa galeria

Regamet Cup - 2001
Ładowanie...

Logowanie

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 13 36 12 0 1 42 - 14 +28
2. plus 13 30 9 3 1 32 - 17 +15
3. minus 13 28 9 1 3 39 - 15 +24
4. minus 13 28 9 1 3 37 - 20 +17
5. bz 13 24 7 3 3 28 - 20 +8
6. plus 13 18 5 3 5 34 - 23 +11
7. plus 13 18 5 3 5 28 - 17 +11
8. minus 13 18 5 3 5 25 - 25 0
9. minus 13 17 4 5 4 26 - 20 +6
10. minus 13 17 5 2 6 14 - 19 -5
11. bz 13 15 5 0 8 23 - 29 -6
12. bz 13 9 3 0 10 15 - 43 -28
13. bz 13 3 1 0 12 13 - 54 -41
14. bz 13 0 0 0 13 8 - 48 -40

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 7 21 7 0 0 20 - 7 +13
2. 6 18 6 0 0 24 - 5 +19
3. 7 16 5 1 1 18 - 7 +11
4. 7 15 4 3 0 12 - 5 +7
5. 6 13 4 1 1 22 - 9 +13
6. 6 13 4 1 1 16 - 10 +6
7. 7 10 3 1 3 13 - 11 +2
8. 7 10 3 1 3 8 - 8 0
9. 6 9 3 0 3 13 - 13 0
10. 6 9 3 0 3 10 - 16 -6
11. 6 8 2 2 2 15 - 11 +4
12. 7 8 2 2 3 13 - 14 -1
13. 7 3 1 0 6 7 - 31 -24
14. 6 0 0 0 6 4 - 22 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 6 15 5 0 1 22 - 7 +15
2. 7 15 5 0 2 21 - 10 +11
3. 6 15 5 0 1 20 - 12 +8
4. 7 10 3 1 3 15 - 10 +5
5. 6 10 3 1 2 12 - 11 +1
6. 7 9 2 3 2 11 - 9 +2
7. 6 8 2 2 2 15 - 6 +9
8. 6 8 2 2 2 10 - 13 -3
9. 6 7 2 1 3 6 - 11 -5
10. 7 6 2 0 5 10 - 16 -6
11. 7 5 1 2 4 12 - 14 -2
12. 6 0 0 0 6 6 - 23 -17
13. 7 0 0 0 7 5 - 27 -22
14. 7 0 0 0 7 4 - 26 -22

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Wisłoka II Dębica 13 36 12 0 1 42 - 14 +28
2. Team Przecław 13 30 9 3 1 32 - 17 +15
3. Czarnovia Czarna 13 28 9 1 3 39 - 15 +24
4. Borowiec Straszęcin 13 28 9 1 3 37 - 20 +17
5. LKS Zasów-Mokre 13 24 7 3 3 28 - 20 +8
6. LKS Pustków 13 18 5 3 5 34 - 23 +11
7. LKS Stasiówka 13 18 5 3 5 28 - 17 +11
8. LKS Żyraków 13 18 5 3 5 25 - 25 0
9. LKS Nagoszyn 13 17 4 5 4 26 - 20 +6
10. LKS Łęki Górne 13 17 5 2 6 14 - 19 -5
11. LKS Brzeźnica 13 15 5 0 8 23 - 29 -6
12. Jamnica Dulcza Wielka 13 9 3 0 10 15 - 43 -28
13. Orły Borowa 13 3 1 0 12 13 - 54 -41
14. Dragon Korzeniów 13 0 0 0 13 8 - 48 -40

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Czarnovia Czarna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. LKS Stasiówka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. LKS Zasów-Mokre 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Team Przecław 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. LKS Pustków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Jamnica Dulcza Wielka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. LKS Nagoszyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Wisłoka II Dębica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. LKS Żyraków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Orły Borowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Borowiec Straszęcin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. LKS Łęki Górne 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. LKS Brzeźnica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Dragon Korzeniów 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

15:45 - Czarnovia 2006-08 - HALA!

17:00 - Czarnovia 2009-11 - HALA!

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Czarnovia 2006-08 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 11:00)

Czarnovia 2009 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. ?)

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14