Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Właściciela Domu Weselnego
Ładowanie...

Logowanie

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 34 78 25 3 6 102 - 41 +61
2. bz 34 76 23 7 4 84 - 36 +48
3. bz 34 74 23 5 6 119 - 43 +76
4. plus 34 65 21 2 11 103 - 45 +58
5. plus 33 63 18 9 6 88 - 61 +27
6. minus 34 63 19 6 9 80 - 58 +22
7. bz 34 56 17 5 12 73 - 48 +25
8. bz 34 52 16 4 14 86 - 69 +17
9. bz 34 51 15 6 13 64 - 56 +8
10. bz 33 47 14 5 14 81 - 83 -2
11. bz 34 43 12 7 15 81 - 76 +5
12. bz 34 40 12 4 18 63 - 83 -20
13. bz 34 37 10 7 17 57 - 80 -23
14. plus 34 33 10 3 21 71 - 111 -40
15. minus 34 32 10 2 22 61 - 102 -41
16. bz 34 27 7 6 21 44 - 109 -65
17. bz 34 22 6 4 24 48 - 123 -75
18. bz 34 11 2 5 27 31 - 112 -81

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 17 41 13 2 2 54 - 12 +42
2. 17 40 13 1 3 55 - 21 +34
3. 17 39 12 3 2 42 - 16 +26
4. 17 39 12 3 2 50 - 28 +22
5. 17 35 11 2 4 58 - 18 +40
6. 17 33 10 3 4 43 - 20 +23
7. 17 32 9 5 3 38 - 24 +14
8. 17 31 9 4 4 33 - 23 +10
9. 17 28 9 1 7 43 - 33 +10
10. 17 27 8 3 6 46 - 33 +13
11. 16 23 7 2 7 47 - 43 +4
12. 17 21 5 6 6 33 - 34 -1
13. 17 20 6 2 9 30 - 39 -9
14. 17 18 6 0 11 44 - 62 -18
15. 17 18 6 0 11 30 - 49 -19
16. 17 17 5 2 10 26 - 44 -18
17. 17 12 3 3 11 33 - 58 -25
18. 17 6 1 3 13 16 - 58 -42

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 17 38 12 2 3 47 - 20 +27
2. 17 37 11 4 2 42 - 20 +22
3. 17 33 10 3 4 65 - 31 +34
4. 17 31 10 1 6 42 - 34 +8
5. 17 30 10 0 7 45 - 27 +18
6. 17 24 7 3 7 43 - 36 +7
7. 16 24 6 6 4 38 - 33 +5
8. 17 24 7 3 7 34 - 40 -6
9. 17 23 7 2 8 30 - 28 +2
10. 17 20 6 2 9 31 - 33 -2
11. 17 20 6 2 9 33 - 44 -11
12. 17 16 4 4 9 35 - 43 -8
13. 17 16 5 1 11 24 - 46 -22
14. 17 15 4 3 10 27 - 49 -22
15. 17 14 4 2 11 31 - 53 -22
16. 17 10 2 4 11 18 - 65 -47
17. 17 10 3 1 13 15 - 65 -50
18. 17 5 1 2 14 15 - 54 -39

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Czarni Trześń 17 42 13 3 1 54 - 21 +33
2. Victoria Czermin 17 36 11 3 3 55 - 20 +35
3. Czarnovia Czarna 17 36 10 6 1 37 - 14 +23
4. LKS Głowaczowa 17 35 10 5 2 38 - 27 +11
5. Stal III Mielec 17 34 11 1 5 54 - 21 +33
6. Radomyślanka Radomyśl Wlk. 17 30 9 3 5 49 - 32 +17
7. Smoczanka Mielec 17 30 9 3 5 36 - 26 +10
8. Piast Wolica Piaskowa 17 29 8 5 4 50 - 31 +19
9. Kamieniarz Golemki 17 26 7 5 5 39 - 36 +3
10. Płomień Zagorzyce 17 23 7 2 8 33 - 39 -6
11. Sparta Chorzelów 17 20 5 5 7 44 - 33 +11
12. Olchovia Olchowa 17 17 4 5 8 20 - 42 -22
13. Atut Podborze 17 16 4 4 9 23 - 42 -19
14. Chemik Pustków 17 15 4 3 10 28 - 33 -5
15. LKS Wiewiórka 17 14 4 2 11 29 - 57 -28
16. Korona Majdan Królewski 17 13 4 1 12 22 - 50 -28
17. Victoria Ocieka 17 6 1 3 13 10 - 49 -39
18. Kolorado Wola Chorzelowska 17 6 1 3 13 24 - 72 -48

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Czarnovia Czarna 17 40 13 1 3 47 - 22 +25
2. Victoria Czermin 17 38 12 2 3 64 - 23 +41
3. Czarni Trześń 17 36 12 0 5 48 - 20 +28
4. Chemik Pustków 17 36 11 3 3 36 - 23 +13
5. Piast Wolica Piaskowa 16 34 10 4 2 38 - 30 +8
6. Stal III Mielec 17 31 10 1 6 49 - 24 +25
7. LKS Głowaczowa 17 28 9 1 7 42 - 31 +11
8. Kolorado Wola Chorzelowska 17 27 9 0 8 47 - 39 +8
9. Smoczanka Mielec 17 26 8 2 7 37 - 22 +15
10. Sparta Chorzelów 17 23 7 2 8 37 - 43 -6
11. Radomyślanka Radomyśl Wlk. 17 22 7 1 9 37 - 37 0
12. Atut Podborze 17 21 6 3 8 34 - 38 -4
13. Kamieniarz Golemki 16 21 7 0 9 42 - 47 -5
14. Korona Majdan Królewski 17 19 6 1 10 39 - 52 -13
15. Płomień Zagorzyce 17 17 5 2 10 30 - 44 -14
16. Olchovia Olchowa 17 10 3 1 13 24 - 67 -43
17. LKS Wiewiórka 17 8 2 2 13 19 - 66 -47
18. Victoria Ocieka 17 5 1 2 14 21 - 63 -42

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35