Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Nagoszyn - Czarnovia Czarna
Ładowanie...

Logowanie

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Paweł Bielak bramkarz 4 0 0 0 0 0 90 23
2. Patryk Michoń bramkarz 4 0 0 0 0 0 10 3
3. Marcin Balasa bramkarz 7 0 0 0 0 0 620 89
4. Dominik Piekarczyk obrońca 8 0 0 0 0 0 551 69
5. Tomasz Kubicki obrońca 5 0 1 0 0 0 238 48
6. Tomasz Siwula obrońca 5 0 0 0 0 0 450 90
7. Artur Augustyn obrońca 4 0 0 0 0 0 344 86
8. Dawid Ziarko obrońca 6 0 0 0 0 0 157 27
9. Michał Tryba obrońca 7 2 6 0 0 0 590 85
10. Łukasz Wadas obrońca 7 0 0 0 0 0 468 67
11. Radosław Mazur obrońca 7 1 0 0 0 0 377 54
12. Grzegorz Jeleń pomocnik 8 1 3 0 0 0 605 76
13. Grzegorz Domek pomocnik 4 1 1 0 0 0 350 88
14. Damian Serafin pomocnik 7 1 0 0 0 0 67 10
15. Bartosz Bałut pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Kamil Łukaszewski pomocnik 8 1 2 0 0 0 666 84
17. Sebastian Wolak pomocnik 7 0 2 0 0 0 630 90
18. Mirosław Morys pomocnik 6 0 0 0 0 0 40 7
19. Bartłomiej Miazga pomocnik 6 2 0 0 0 0 415 70
20. Krystian Tabor napastnik 7 0 0 0 0 0 232 34
21. Adrian Brzostowski napastnik 7 5 1 0 0 0 358 52
22. Helton Carlos Goncalves napastnik 7 6 3 0 0 0 506 73
23. Michał Chęciek napastnik 5 0 0 0 0 0 152 31
24. Rafał Krawczyk napastnik 8 0 0 0 0 0 4 1
25. Kamil Kubisztal napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Janusz Murtaś kierownik drużyny
2. Dariusz Łukaszewski trener

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Patryk Cygan bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
2. Łukasz Ruda obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Dariusz Łukaszewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Paweł Kubicki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
5. Jarosław Kleszcz obrońca 0 0 0 0 0 0 0
6. Krzysztof Socha pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Marek Ciurkot pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Marcin Moraniec pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Grzegorz Pupek obrońca 0 0 0 0 0 0 0
10. Maciej Szyszkowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Daniel Hebda pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Dominik Bieniasz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Dariusz Dulian pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Łukasz Groch obrońca 0 0 0 0 0 0 0
15. Kamil Klęk bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
16. Marcin Zygmunt napastnik 0 0 0 0 0 0 0
17. Kacper Żydek napastnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Sebastian Świerczek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
19. Grzegorz Krawczyk napastnik 0 0 0 0 0 0 0
20. Tomasz Zygmunt pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
21. Bartosz Sobkowicz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
22. Marcel Olędzki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
23. Mateusz Chajdaś pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
24. Łukasz Wadas obrońca 0 0 0 0 0 0 0
25. Mateusz Cieśla pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
26. Wiktor Tryba napastnik 0 0 0 0 0 0 0
27. Marek Ziarko obrońca 0 0 0 0 0 0 0
28. Dariusz Petela obrońca 0 0 0 0 0 0 0
29. Adrian Kutrzuba bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
30. Damian Deszcz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
31. Piotr Kowalski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
32. Dominik Mazur bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
33. Sławomir Smagacz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
34. Szymon Perlik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
35. Artur Knych pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
36. Krystian Knych napastnik 0 0 0 0 0 0 0
37. Paweł Cyboran obrońca 0 0 0 0 0 0 0
38. Michał Janus obrońca 0 0 0 0 0 0 0
39. Rafał Kozioł pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
40. Dominik Porzuczek napastnik 0 0 0 0 0 0 0
41. Dominik Urjasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
42. Jurij Bufan obrońca 0 0 0 0 0 0 0
43. Tomasz Sasak napastnik 0 0 0 0 0 0 0
44. Łukasz Ferenc napastnik 0 0 0 0 0 0 0
45. Waldemar Gawlik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
46. Maksymilian Ragan pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
47. Krystian Knych pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
48. Paweł Hadas obrońca 0 0 0 0 0 0 0
49. Bartosz Nakończy pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
50. Arkadiusz Czekaj napastnik 0 0 0 0 0 0 0
51. Dawid Zygar obrońca 0 0 0 0 0 0 0
52. Damien Zygar pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
53. Dariusz Szczepaniak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
54. Szymon Hebda obrońca 0 0 0 0 0 0 0
55. Łukasz Augustyn obrońca 0 0 0 0 0 0 0
56. Paweł Napora pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
57. Bartłomiej Bogacz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
58. Konrad Kosiorowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
59. Michał Maziarka pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
60. Mateusz Cichowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
61. Mateusz Knych pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
62. Damian Rzeszowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
63. Dominik Ziaja napastnik 0 0 0 0 0 0 0
64. Jakub Kujawski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
65. Jakub Tabaszewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
66. Dawid Trojan napastnik 0 0 0 0 0 0 0
67. Michał Skrzek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
68. Dominik Szacik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
69. Adrian Wajs pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
70. Łukasz Barycza pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
71. Radosław Lis pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
72. Rafał Ryczek napastnik 0 0 0 0 0 0 0
73. Miłosz Żydek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
74. Szymon Żurek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
75. Jakub Piękoś obrońca 0 0 0 0 0 0 0
76. Dawid Łapa pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków