Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

ASP Wisłoka Cup 2002; 07.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Patryk Michoń bramkarz 6 0 0 0 0 0 184 31
2. Marcin Balasa bramkarz 2 0 0 0 0 0 142 71
3. Paweł Bielak bramkarz 4 0 0 0 0 0 308 77
4. Tomasz Kubicki obrońca 5 0 0 0 0 0 341 69
5. Artur Augustyn obrońca 4 0 0 0 0 0 99 25
6. Dawid Ziarko obrońca 6 0 0 0 0 0 264 44
7. Michał Tryba obrońca 5 2 2 0 0 0 281 57
8. Łukasz Wadas obrońca 7 0 0 0 0 0 340 49
9. Jakub Kujawski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Radosław Mazur obrońca 6 0 0 0 0 0 248 42
11. Jakub Piękoś obrońca 7 0 0 0 0 0 197 29
12. Dariusz Łukaszewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Bartosz Bałut pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Sebastian Wolak pomocnik 5 1 0 0 0 0 450 90
15. Bartłomiej Miazga pomocnik 6 2 1 0 0 0 324 54
16. Radosław Lis pomocnik 3 0 0 0 0 0 6 2
17. Miłosz Żydek pomocnik 3 0 0 0 0 0 44 15
18. Szymon Żurek pomocnik 7 1 1 0 0 0 608 87
19. Grzegorz Jeleń pomocnik 6 0 2 0 0 0 439 74
20. Grzegorz Domek pomocnik 6 0 1 0 0 0 521 87
21. Dawid Łapa pomocnik 4 0 0 0 0 0 106 27
22. Tomasz Siwula napastnik 6 0 0 0 0 0 536 90
23. Rafał Krawczyk napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Kamil Kubisztal napastnik 6 2 0 0 0 0 484 81
25. Krystian Tabor napastnik 6 0 1 0 0 0 360 60
26. Adrian Brzostowski napastnik 5 0 0 0 0 0 264 53
27. Helton Carlos Goncalves napastnik 5 2 1 0 0 0 384 77

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Janusz Murtaś kierownik drużyny
2. Dariusz Łukaszewski trener

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Patryk Cygan bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
2. Łukasz Ruda obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Paweł Kubicki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Jarosław Kleszcz obrońca 0 0 0 0 0 0 0
5. Krzysztof Socha pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
6. Marek Ciurkot pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Marcin Moraniec pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Grzegorz Pupek obrońca 0 0 0 0 0 0 0
9. Maciej Szyszkowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Daniel Hebda pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Dominik Bieniasz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Dariusz Dulian pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Łukasz Groch obrońca 0 0 0 0 0 0 0
14. Kamil Klęk bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
15. Marcin Zygmunt napastnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Kacper Żydek napastnik 0 0 0 0 0 0 0
17. Sebastian Świerczek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Grzegorz Krawczyk napastnik 0 0 0 0 0 0 0
19. Tomasz Zygmunt pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
20. Bartosz Sobkowicz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
21. Marcel Olędzki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
22. Mateusz Chajdaś pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
23. Łukasz Wadas obrońca 0 0 0 0 0 0 0
24. Mateusz Cieśla pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
25. Wiktor Tryba napastnik 0 0 0 0 0 0 0
26. Marek Ziarko obrońca 0 0 0 0 0 0 0
27. Dariusz Petela obrońca 0 0 0 0 0 0 0
28. Adrian Kutrzuba bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
29. Damian Deszcz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
30. Piotr Kowalski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
31. Kamil Łukaszewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
32. Dominik Mazur bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
33. Sławomir Smagacz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
34. Szymon Perlik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
35. Artur Knych pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
36. Krystian Knych napastnik 0 0 0 0 0 0 0
37. Paweł Cyboran obrońca 0 0 0 0 0 0 0
38. Michał Janus obrońca 0 0 0 0 0 0 0
39. Rafał Kozioł pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
40. Dominik Porzuczek napastnik 0 0 0 0 0 0 0
41. Dominik Urjasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
42. Jurij Bufan obrońca 0 0 0 0 0 0 0
43. Tomasz Sasak napastnik 0 0 0 0 0 0 0
44. Łukasz Ferenc napastnik 0 0 0 0 0 0 0
45. Waldemar Gawlik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
46. Maksymilian Ragan pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
47. Krystian Knych pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
48. Paweł Hadas obrońca 0 0 0 0 0 0 0
49. Mirosław Morys pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
50. Bartosz Nakończy pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
51. Arkadiusz Czekaj napastnik 0 0 0 0 0 0 0
52. Dawid Zygar obrońca 0 0 0 0 0 0 0
53. Damien Zygar pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
54. Dariusz Szczepaniak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
55. Szymon Hebda obrońca 0 0 0 0 0 0 0
56. Łukasz Augustyn obrońca 0 0 0 0 0 0 0
57. Paweł Napora pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
58. Bartłomiej Bogacz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
59. Konrad Kosiorowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
60. Michał Maziarka pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
61. Mateusz Cichowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
62. Mateusz Knych pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
63. Damian Rzeszowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
64. Dominik Ziaja napastnik 0 0 0 0 0 0 0
65. Jakub Tabaszewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
66. Dawid Trojan napastnik 0 0 0 0 0 0 0
67. Michał Skrzek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
68. Dominik Szacik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
69. Adrian Wajs pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
70. Łukasz Barycza pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
71. Rafał Ryczek napastnik 0 0 0 0 0 0 0

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów