Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Tottenham - Wolves; 29.12.2018
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Szymon Żurek
Szymon Żurek 608 minut
2. Tomasz Siwula
Tomasz Siwula 536 minut
3. Grzegorz Domek
Grzegorz Domek 521 minut
4. Kamil Kubisztal
Kamil Kubisztal 484 minut
5. Sebastian Wolak
Sebastian Wolak 450 minut
6. Grzegorz Jeleń
Grzegorz Jeleń 439 minut
7. Helton Carlos Goncalves
Helton Carlos Goncalves 384 minut
8. Krystian Tabor
Krystian Tabor 360 minut
9. Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki 341 minut
10. Łukasz Wadas
Łukasz Wadas 340 minut
11. Bartłomiej Miazga
Bartłomiej Miazga 324 minut
12. Paweł Bielak
Paweł Bielak 308 minut
13. Michał Tryba
Michał Tryba 281 minut
14. Dawid Ziarko
Dawid Ziarko 264 minut
15. Adrian Brzostowski
Adrian Brzostowski 264 minut
16. Radosław Mazur
Radosław Mazur 248 minut
17. Jakub Piękoś
Jakub Piękoś 197 minut
18. Patryk Michoń
Patryk Michoń 184 minut
19. Marcin Balasa
Marcin Balasa 142 minut
20. Dawid Łapa
Dawid Łapa 106 minut
21. Artur Augustyn
Artur Augustyn 99 minut
22. Miłosz Żydek
Miłosz Żydek 44 minut
23. Radosław Lis
Radosław Lis 6 minut

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów