Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - LKS Brzeźnica; 14.09.2013
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Kamil Łukaszewski
Kamil Łukaszewski 666 minut
2. Sebastian Wolak
Sebastian Wolak 630 minut
3. Marcin Balasa
Marcin Balasa 620 minut
4. Grzegorz Jeleń
Grzegorz Jeleń 605 minut
5. Michał Tryba
Michał Tryba 590 minut
6. Dominik Piekarczyk
Dominik Piekarczyk 551 minut
7. Helton Carlos Goncalves
Helton Carlos Goncalves 506 minut
8. Łukasz Wadas
Łukasz Wadas 468 minut
9. Tomasz Siwula
Tomasz Siwula 450 minut
10. Bartłomiej Miazga
Bartłomiej Miazga 415 minut
11. Radosław Mazur
Radosław Mazur 377 minut
12. Adrian Brzostowski
Adrian Brzostowski 358 minut
13. Grzegorz Domek
Grzegorz Domek 350 minut
14. Artur Augustyn
Artur Augustyn 344 minut
15. Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki 238 minut
16. Krystian Tabor
Krystian Tabor 232 minut
17. Dawid Ziarko
Dawid Ziarko 157 minut
18. Michał Chęciek
Michał Chęciek 152 minut
19. Paweł Bielak
Paweł Bielak 90 minut
20. Damian Serafin
Damian Serafin 67 minut
21. Mirosław Morys
Mirosław Morys 40 minut
22. Patryk Michoń
Patryk Michoń 10 minut
23. Rafał Krawczyk
Rafał Krawczyk 4 minuty

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków