Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia II - Bobry Bobrowa; 03.04.2016
Ładowanie...

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
34  2021-06-26 Atut Podborze Olchovia Olchowa 00:00
34  2021-06-26 Płomień Zagorzyce Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
34  2021-06-26 Stal III Mielec Korona Majdan Królewski 00:00
34  2021-06-26 Smoczanka Mielec Kamieniarz Golemki 00:00
34  2021-06-26 Sparta Chorzelów LKS Głowaczowa 00:00
34  2021-06-26 Piast Wolica Piaskowa Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
34  2021-06-26 LKS Wiewiórka Chemik Pustków 00:00
34  2021-06-26 Victoria Czermin Czarni Trześń 00:00
34  2021-06-26 Victoria Ocieka Czarnovia Czarna 17:00
33  2021-06-19 Korona Majdan Królewski Płomień Zagorzyce 00:00
33  2021-06-19 Olchovia Olchowa Piast Wolica Piaskowa 00:00
33  2021-06-19 Czarni Trześń LKS Wiewiórka 00:00
33  2021-06-19 Chemik Pustków Atut Podborze 00:00
33  2021-06-19 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Stal III Mielec 00:00
33  2021-06-19 Czarnovia Czarna Victoria Czermin 17:00
33  2021-06-19 Kolorado Wola Chorzelowska Smoczanka Mielec 00:00
33  2021-06-19 Kamieniarz Golemki Sparta Chorzelów 00:00
33  2021-06-19 LKS Głowaczowa Victoria Ocieka 00:00
32  2021-06-13 LKS Wiewiórka Czarnovia Czarna 16:00
32  2021-06-12 Stal III Mielec Olchovia Olchowa 00:00
32  2021-06-12 Atut Podborze Piast Wolica Piaskowa 00:00
32  2021-06-12 Smoczanka Mielec Korona Majdan Królewski 00:00
32  2021-06-12 Victoria Ocieka Kamieniarz Golemki 00:00
32  2021-06-12 Victoria Czermin LKS Głowaczowa 00:00
32  2021-06-12 Chemik Pustków Czarni Trześń 00:00
32  2021-06-12 Sparta Chorzelów Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
32  2021-06-12 Płomień Zagorzyce Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
31  2021-06-05 Korona Majdan Królewski Sparta Chorzelów 00:00
31  2021-06-05 Olchovia Olchowa Płomień Zagorzyce 00:00
31  2021-06-05 LKS Głowaczowa LKS Wiewiórka 00:00
31  2021-06-05 Czarni Trześń Atut Podborze 00:00
31  2021-06-05 Piast Wolica Piaskowa Stal III Mielec 00:00
31  2021-06-05 Kamieniarz Golemki Victoria Czermin 00:00
31  2021-06-05 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec 00:00
31  2021-06-05 Czarnovia Czarna Chemik Pustków 17:00
31  2021-06-05 Kolorado Wola Chorzelowska Victoria Ocieka 00:00
30  2021-06-02 Płomień Zagorzyce Piast Wolica Piaskowa 00:00
30  2021-06-02 Sparta Chorzelów Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
30  2021-06-02 Victoria Czermin Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
30  2021-06-02 LKS Wiewiórka Kamieniarz Golemki 00:00
30  2021-06-02 Atut Podborze Stal III Mielec 00:00
30  2021-06-02 Victoria Ocieka Korona Majdan Królewski 00:00
30  2021-06-02 Chemik Pustków LKS Głowaczowa 00:00
30  2021-06-02 Czarni Trześń Czarnovia Czarna 17:00
30  2021-06-02 Smoczanka Mielec Olchovia Olchowa 00:00
29  2021-05-29 LKS Głowaczowa Czarni Trześń 00:00
29  2021-05-29 Kolorado Wola Chorzelowska LKS Wiewiórka 00:00
29  2021-05-29 Stal III Mielec Płomień Zagorzyce 00:00
29  2021-05-29 Olchovia Olchowa Sparta Chorzelów 00:00
29  2021-05-29 Czarnovia Czarna Atut Podborze 17:00
29  2021-05-29 Korona Majdan Królewski Victoria Czermin 00:00
29  2021-05-29 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Victoria Ocieka 00:00
29  2021-05-29 Kamieniarz Golemki Chemik Pustków 00:00
29  2021-05-29 Piast Wolica Piaskowa Smoczanka Mielec 00:00
28  2021-05-22 Sparta Chorzelów Piast Wolica Piaskowa 00:00
28  2021-05-22 Victoria Czermin Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
28  2021-05-22 Chemik Pustków Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
28  2021-05-22 Victoria Ocieka Olchovia Olchowa 00:00
28  2021-05-22 Atut Podborze Płomień Zagorzyce 00:00
28  2021-05-22 Smoczanka Mielec Stal III Mielec 00:00
28  2021-05-22 LKS Wiewiórka Korona Majdan Królewski 00:00
28  2021-05-22 Czarnovia Czarna LKS Głowaczowa 17:00
28  2021-05-22 Czarni Trześń Kamieniarz Golemki 00:00
27  2021-05-15 Stal III Mielec Sparta Chorzelów 00:00
27  2021-05-15 LKS Głowaczowa Atut Podborze 00:00
27  2021-05-15 Olchovia Olchowa Victoria Czermin 00:00
27  2021-05-15 Korona Majdan Królewski Chemik Pustków 00:00
27  2021-05-15 Piast Wolica Piaskowa Victoria Ocieka 00:00
27  2021-05-15 Radomyślanka Radomyśl Wlk. LKS Wiewiórka 00:00
27  2021-05-15 Kolorado Wola Chorzelowska Czarni Trześń 00:00
27  2021-05-15 Płomień Zagorzyce Smoczanka Mielec 00:00
27  2021-05-15 Kamieniarz Golemki Czarnovia Czarna 00:00
26  2021-05-08 Chemik Pustków Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
26  2021-05-08 Czarnovia Czarna Kolorado Wola Chorzelowska 17:00
26  2021-05-08 Victoria Czermin Piast Wolica Piaskowa 00:00
26  2021-05-08 Sparta Chorzelów Płomień Zagorzyce 00:00
26  2021-05-08 Czarni Trześń Korona Majdan Królewski 00:00
26  2021-05-08 LKS Głowaczowa Kamieniarz Golemki 00:00
26  2021-05-08 LKS Wiewiórka Olchovia Olchowa 00:00
26  2021-05-08 Atut Podborze Smoczanka Mielec 00:00
26  2021-05-08 Victoria Ocieka Stal III Mielec 00:00
25  2021-05-01 Smoczanka Mielec Sparta Chorzelów 00:00
25  2021-05-01 Płomień Zagorzyce Victoria Ocieka 00:00
25  2021-05-01 Stal III Mielec Victoria Czermin 00:00
25  2021-05-01 Kamieniarz Golemki Atut Podborze 00:00
25  2021-05-01 Korona Majdan Królewski Czarnovia Czarna 00:00
25  2021-05-01 Olchovia Olchowa Chemik Pustków 00:00
25  2021-05-01 Kolorado Wola Chorzelowska LKS Głowaczowa 00:00
25  2021-05-01 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Czarni Trześń 00:00
25  2021-05-01 Piast Wolica Piaskowa LKS Wiewiórka 00:00
24  2021-04-24 Victoria Ocieka Smoczanka Mielec 00:00
24  2021-04-24 Czarnovia Czarna Radomyślanka Radomyśl Wlk. 17:00
24  2021-04-24 Victoria Czermin Płomień Zagorzyce 00:00
24  2021-04-24 Kamieniarz Golemki Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
24  2021-04-24 Czarni Trześń Olchovia Olchowa 00:00
24  2021-04-24 LKS Wiewiórka Stal III Mielec 00:00
24  2021-04-24 LKS Głowaczowa Korona Majdan Królewski 00:00
24  2021-04-24 Atut Podborze Sparta Chorzelów 00:00
24  2021-04-24 Chemik Pustków Piast Wolica Piaskowa 00:00
23  2021-04-18 Olchovia Olchowa Czarnovia Czarna 15:00
23  2021-04-17 Piast Wolica Piaskowa Czarni Trześń 00:00
23  2021-04-17 Płomień Zagorzyce LKS Wiewiórka 00:00
23  2021-04-17 Smoczanka Mielec Victoria Czermin 00:00
23  2021-04-17 Kolorado Wola Chorzelowska Atut Podborze 00:00
23  2021-04-17 Radomyślanka Radomyśl Wlk. LKS Głowaczowa 00:00
23  2021-04-17 Stal III Mielec Chemik Pustków 00:00
23  2021-04-17 Sparta Chorzelów Victoria Ocieka 00:00
23  2021-04-17 Korona Majdan Królewski Kamieniarz Golemki 00:00
22  2021-04-10 Kamieniarz Golemki Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
22  2021-04-10 Victoria Czermin Sparta Chorzelów 00:00
22  2021-04-10 LKS Głowaczowa Olchovia Olchowa 00:00
22  2021-04-10 Chemik Pustków Płomień Zagorzyce 00:00
22  2021-04-10 Czarni Trześń Stal III Mielec 00:00
22  2021-04-10 Czarnovia Czarna Piast Wolica Piaskowa 16:00
22  2021-04-10 Atut Podborze Victoria Ocieka 00:00
22  2021-04-10 LKS Wiewiórka Smoczanka Mielec 00:00
22  2021-04-10 Kolorado Wola Chorzelowska Korona Majdan Królewski 00:00
21  2021-04-03 Sparta Chorzelów LKS Wiewiórka 00:00
21  2021-04-03 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
21  2021-04-03 Olchovia Olchowa Kamieniarz Golemki 00:00
21  2021-04-03 Victoria Ocieka Victoria Czermin 00:00
21  2021-04-03 Korona Majdan Królewski Atut Podborze 00:00
21  2021-04-03 Piast Wolica Piaskowa LKS Głowaczowa 00:00
21  2021-04-03 Smoczanka Mielec Chemik Pustków 00:00
21  2021-04-03 Płomień Zagorzyce Czarni Trześń 00:00
21  2021-04-03 Stal III Mielec Czarnovia Czarna 11:00
20  2021-03-27 Korona Majdan Królewski Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
20  2021-03-27 Chemik Pustków Sparta Chorzelów 00:00
20  2021-03-27 Czarni Trześń Smoczanka Mielec 00:00
20  2021-03-27 LKS Wiewiórka Victoria Ocieka 00:00
20  2021-03-27 Kolorado Wola Chorzelowska Olchovia Olchowa 00:00
20  2021-03-27 Czarnovia Czarna Płomień Zagorzyce 15:30
20  2021-03-27 Atut Podborze Victoria Czermin 00:00
20  2021-03-27 LKS Głowaczowa Stal III Mielec 00:00
20  2021-03-27 Kamieniarz Golemki Piast Wolica Piaskowa 00:00
19  2021-03-20 Victoria Czermin LKS Wiewiórka 00:00
19  2021-03-20 Victoria Ocieka Chemik Pustków 00:00
19  2021-03-20 Sparta Chorzelów Czarni Trześń 00:00
19  2021-03-20 Smoczanka Mielec Czarnovia Czarna 16:00
19  2021-03-20 Płomień Zagorzyce LKS Głowaczowa 00:00
19  2021-03-20 Stal III Mielec Kamieniarz Golemki 00:00
19  2021-03-20 Piast Wolica Piaskowa Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
19  2021-03-20 Olchovia Olchowa Korona Majdan Królewski 00:00
19  2021-03-20 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Atut Podborze 00:00
18  2021-03-13 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Olchovia Olchowa 00:00
18  2021-03-13 Chemik Pustków Victoria Czermin 00:00
18  2021-03-13 Kolorado Wola Chorzelowska Stal III Mielec 00:00
18  2021-03-13 Czarni Trześń Victoria Ocieka 00:00
18  2021-03-13 Atut Podborze LKS Wiewiórka 00:00
18  2021-03-13 Czarnovia Czarna Sparta Chorzelów 15:00
18  2021-03-13 Kamieniarz Golemki Płomień Zagorzyce 00:00
18  2021-03-13 Korona Majdan Królewski Piast Wolica Piaskowa 00:00
18  2021-03-13 LKS Głowaczowa Smoczanka Mielec 00:00
17  2020-11-28 Czarni Trześń 4:2 Victoria Czermin zobacz ›
17  2020-11-14 Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze zobacz ›
17  2020-11-14 Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
17  2020-11-14 Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec zobacz ›
17  2020-11-14 Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec zobacz ›
17  2020-11-14 LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów zobacz ›
17  2020-11-14 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
17  2020-11-14 Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka zobacz ›
17  2020-11-14 Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka relacja ›
16  2020-11-25 Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna relacja ›
16  2020-11-07 Płomień Zagorzyce 4:0 Korona Majdan Królewski zobacz ›
16  2020-11-07 Piast Wolica Piaskowa 5:0 Olchovia Olchowa zobacz ›
16  2020-11-07 LKS Wiewiórka 2:4 Czarni Trześń zobacz ›
16  2020-11-07 Atut Podborze 1:1 Chemik Pustków zobacz ›
16  2020-11-07 Stal III Mielec 1:2 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
16  2020-11-07 Smoczanka Mielec 5:0 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
16  2020-11-07 Sparta Chorzelów 3:5 Kamieniarz Golemki zobacz ›
16  2020-11-07 Victoria Ocieka 0:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
15  2020-11-21 Olchovia Olchowa 1:2 Stal III Mielec zobacz ›
15  2020-10-31 Czarnovia Czarna 0:1 LKS Wiewiórka relacja ›
15  2020-10-31 Piast Wolica Piaskowa 5:1 Atut Podborze zobacz ›
15  2020-10-31 Korona Majdan Królewski 0:4 Smoczanka Mielec zobacz ›
15  2020-10-31 Kamieniarz Golemki 3:0 Victoria Ocieka zobacz ›
15  2020-10-31 LKS Głowaczowa 1:1 Victoria Czermin zobacz ›
15  2020-10-31 Czarni Trześń 3:2 Chemik Pustków zobacz ›
15  2020-10-31 Kolorado Wola Chorzelowska 0:5 Sparta Chorzelów zobacz ›
15  2020-10-31 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
14  2020-11-21 Chemik Pustków 0:0 Czarnovia Czarna relacja ›
14  2020-11-04 Sparta Chorzelów 5:0 Korona Majdan Królewski zobacz ›
14  2020-10-24 Płomień Zagorzyce 1:1 Olchovia Olchowa zobacz ›
14  2020-10-24 LKS Wiewiórka 2:4 LKS Głowaczowa zobacz ›
14  2020-10-24 Atut Podborze 1:5 Czarni Trześń zobacz ›
14  2020-10-24 Stal III Mielec 2:1 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
14  2020-10-24 Victoria Czermin 4:0 Kamieniarz Golemki zobacz ›
14  2020-10-24 Smoczanka Mielec 2:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
14  2020-10-24 Victoria Ocieka 1:1 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
13  2020-11-22 Korona Majdan Królewski 3:0 Victoria Ocieka zobacz ›
13  2020-11-11 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 2:5 Sparta Chorzelów zobacz ›
13  2020-10-17 Piast Wolica Piaskowa 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
13  2020-10-17 Kolorado Wola Chorzelowska 2:8 Victoria Czermin zobacz ›
13  2020-10-17 Kamieniarz Golemki 4:0 LKS Wiewiórka zobacz ›
13  2020-10-17 Stal III Mielec 7:0 Atut Podborze zobacz ›
13  2020-10-17 LKS Głowaczowa 3:2 Chemik Pustków zobacz ›
13  2020-10-17 Czarnovia Czarna 2:2 Czarni Trześń relacja ›
13  2020-10-17 Olchovia Olchowa 3:0 Smoczanka Mielec zobacz ›
12  2020-11-11 Płomień Zagorzyce 2:4 Stal III Mielec zobacz ›
12  2020-10-21 Victoria Czermin 3:0 Korona Majdan Królewski zobacz ›
12  2020-10-11 Atut Podborze 2:4 Czarnovia Czarna relacja ›
12  2020-10-10 Czarni Trześń 2:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
12  2020-10-10 LKS Wiewiórka 6:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
12  2020-10-10 Sparta Chorzelów 9:0 Olchovia Olchowa zobacz ›
12  2020-10-10 Victoria Ocieka 0:7 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
12  2020-10-10 Chemik Pustków 2:3 Kamieniarz Golemki zobacz ›
12  2020-10-10 Smoczanka Mielec 3:1 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
11  2020-10-03 Piast Wolica Piaskowa 3:2 Sparta Chorzelów zobacz ›
11  2020-10-03 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 5:4 Victoria Czermin zobacz ›
11  2020-10-03 Kolorado Wola Chorzelowska 0:5 Chemik Pustków zobacz ›
11  2020-10-03 Olchovia Olchowa 1:0 Victoria Ocieka zobacz ›
11  2020-10-03 Płomień Zagorzyce 2:1 Atut Podborze zobacz ›
11  2020-10-03 Stal III Mielec 3:0 Smoczanka Mielec zobacz ›
11  2020-10-03 Korona Majdan Królewski 1:4 LKS Wiewiórka zobacz ›
11  2020-10-03 LKS Głowaczowa 1:1 Czarnovia Czarna relacja ›
11  2020-10-03 Kamieniarz Golemki 1:2 Czarni Trześń zobacz ›
10  2020-09-26 Sparta Chorzelów 2:4 Stal III Mielec zobacz ›
10  2020-09-26 Atut Podborze 0:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
10  2020-09-26 Victoria Czermin 3:0 Olchovia Olchowa zobacz ›
10  2020-09-26 Chemik Pustków 2:0 Korona Majdan Królewski zobacz ›
10  2020-09-26 Victoria Ocieka 1:5 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
10  2020-09-26 LKS Wiewiórka 2:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
10  2020-09-26 Czarni Trześń 5:1 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
10  2020-09-26 Smoczanka Mielec 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
10  2020-09-26 Czarnovia Czarna 1:1 Kamieniarz Golemki relacja ›
2020-09-20 Kolorado Wola Chorzelowska 1:6 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-09-19 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:1 Chemik Pustków zobacz ›
2020-09-19 Piast Wolica Piaskowa 3:3 Victoria Czermin zobacz ›
2020-09-19 Płomień Zagorzyce 2:2 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-09-19 Korona Majdan Królewski 0:4 Czarni Trześń zobacz ›
2020-09-19 Kamieniarz Golemki 4:5 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-09-19 Olchovia Olchowa 3:0 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-09-19 Smoczanka Mielec 3:0 Atut Podborze zobacz ›
2020-09-19 Stal III Mielec 7:0 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-09-12 Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec zobacz ›
2020-09-12 Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-09-12 Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec zobacz ›
2020-09-12 Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-09-12 Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski relacja ›
2020-09-12 Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa zobacz ›
2020-09-12 LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-09-12 Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-09-12 LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-09-09 Smoczanka Mielec 2:2 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-09-06 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:2 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-09-05 Płomień Zagorzyce 0:3 Victoria Czermin zobacz ›
2020-09-05 Kolorado Wola Chorzelowska 1:2 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-09-05 Olchovia Olchowa 1:5 Czarni Trześń zobacz ›
2020-09-05 Stal III Mielec 7:0 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-09-05 Korona Majdan Królewski 1:3 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-09-05 Sparta Chorzelów 2:2 Atut Podborze zobacz ›
2020-09-05 Piast Wolica Piaskowa 4:0 Chemik Pustków zobacz ›
2020-08-29 Czarni Trześń 5:1 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-08-29 LKS Wiewiórka 4:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-08-29 Victoria Czermin 4:0 Smoczanka Mielec zobacz ›
2020-08-29 Atut Podborze 4:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-08-29 LKS Głowaczowa 2:2 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-08-29 Czarnovia Czarna 4:0 Olchovia Olchowa relacja ›
2020-08-29 Chemik Pustków 0:3 Stal III Mielec zobacz ›
2020-08-29 Victoria Ocieka 1:0 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-08-29 Kamieniarz Golemki 5:3 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-08-22 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 5:2 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-08-22 Sparta Chorzelów 0:5 Victoria Czermin zobacz ›
2020-08-22 Olchovia Olchowa 1:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-08-22 Płomień Zagorzyce 3:2 Chemik Pustków zobacz ›
2020-08-22 Stal III Mielec 1:2 Czarni Trześń zobacz ›
2020-08-22 Piast Wolica Piaskowa 1:2 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-08-22 Victoria Ocieka 0:3 Atut Podborze zobacz ›
2020-08-22 Smoczanka Mielec 7:2 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-08-22 Korona Majdan Królewski 5:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-08-15 LKS Wiewiórka 2:2 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-08-15 Kolorado Wola Chorzelowska 1:7 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-08-15 Kamieniarz Golemki 3:3 Olchovia Olchowa zobacz ›
2020-08-15 Victoria Czermin 3:1 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-08-15 Atut Podborze 0:3 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-08-15 LKS Głowaczowa 2:2 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-08-15 Chemik Pustków 1:3 Smoczanka Mielec zobacz ›
2020-08-15 Czarni Trześń 5:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-08-15 Czarnovia Czarna 2:0 Stal III Mielec relacja ›
2020-08-09 Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-08-08 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-08-08 Sparta Chorzelów 3:1 Chemik Pustków zobacz ›
2020-08-08 Smoczanka Mielec 1:1 Czarni Trześń zobacz ›
2020-08-08 Victoria Ocieka 1:1 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-08-08 Olchovia Olchowa 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-08-08 Victoria Czermin 4:0 Atut Podborze zobacz ›
2020-08-08 Stal III Mielec 2:3 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-08-08 Piast Wolica Piaskowa 2:2 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-08-01 LKS Wiewiórka 1:4 Victoria Czermin zobacz ›
2020-08-01 Chemik Pustków 5:1 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-08-01 Czarni Trześń 1:1 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-08-01 Czarnovia Czarna 2:0 Smoczanka Mielec relacja ›
2020-08-01 LKS Głowaczowa 2:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-08-01 Kamieniarz Golemki 2:1 Stal III Mielec zobacz ›
2020-08-01 Kolorado Wola Chorzelowska 2:4 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-08-01 Korona Majdan Królewski 1:2 Olchovia Olchowa zobacz ›
2020-08-01 Atut Podborze 1:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-07-25 Olchovia Olchowa 1:2 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-07-25 Victoria Czermin 2:0 Chemik Pustków zobacz ›
2020-07-25 Stal III Mielec 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-07-25 Victoria Ocieka 0:3 Czarni Trześń zobacz ›
2020-07-25 LKS Wiewiórka 1:3 Atut Podborze zobacz ›
2020-07-25 Sparta Chorzelów 0:0 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-07-25 Płomień Zagorzyce 2:0 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-07-25 Piast Wolica Piaskowa 1:1 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-07-25 Smoczanka Mielec 1:3 LKS Głowaczowa zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2021-03-13, 15:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału kibiców)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

08

03-2021

pon.

17:00 - Czarnovia 2011-14

09

03-2021

wtorek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

10

03-2021

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

11

03-2021

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

12

03-2021

piątek

13

03-2021

sobota

15:00 - Czarnovia - Sparta Chorzelów (mecz bez udziału kibiców)

14

03-2021

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń 4:2 Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
LKS Głowaczowa - Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski - Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki - Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Atut Podborze - LKS Wiewiórka
Czarni Trześń - Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska - Stal III Mielec
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Olchovia Olchowa