Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Nagoszyn - Czarnovia Czarna
Ładowanie...

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
17  2020-11-14 Olchovia Olchowa Atut Podborze 00:00
17  2020-11-14 Kolorado Wola Chorzelowska Płomień Zagorzyce 00:00
17  2020-11-14 Korona Majdan Królewski Stal III Mielec 00:00
17  2020-11-14 Kamieniarz Golemki Smoczanka Mielec 00:00
17  2020-11-14 LKS Głowaczowa Sparta Chorzelów 00:00
17  2020-11-14 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Piast Wolica Piaskowa 00:00
17  2020-11-14 Chemik Pustków LKS Wiewiórka 00:00
17  2020-11-14 Czarni Trześń Victoria Czermin 00:00
17  2020-11-14 Czarnovia Czarna Victoria Ocieka 13:30
16  2020-11-08 Victoria Czermin Czarnovia Czarna 11:00
16  2020-11-07 Płomień Zagorzyce Korona Majdan Królewski 00:00
16  2020-11-07 Piast Wolica Piaskowa Olchovia Olchowa 00:00
16  2020-11-07 LKS Wiewiórka Czarni Trześń 00:00
16  2020-11-07 Atut Podborze Chemik Pustków 00:00
16  2020-11-07 Stal III Mielec Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
16  2020-11-07 Smoczanka Mielec Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
16  2020-11-07 Sparta Chorzelów Kamieniarz Golemki 00:00
16  2020-11-07 Victoria Ocieka LKS Głowaczowa 00:00
15  2020-10-31 Czarnovia Czarna LKS Wiewiórka 15:00
15  2020-10-31 Olchovia Olchowa Stal III Mielec 00:00
15  2020-10-31 Piast Wolica Piaskowa Atut Podborze 00:00
15  2020-10-31 Korona Majdan Królewski Smoczanka Mielec 00:00
15  2020-10-31 Kamieniarz Golemki Victoria Ocieka 00:00
15  2020-10-31 LKS Głowaczowa Victoria Czermin 00:00
15  2020-10-31 Czarni Trześń Chemik Pustków 00:00
15  2020-10-31 Kolorado Wola Chorzelowska Sparta Chorzelów 00:00
15  2020-10-31 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Płomień Zagorzyce 00:00
14  2020-10-24 Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski 00:00
14  2020-10-24 Płomień Zagorzyce Olchovia Olchowa 00:00
14  2020-10-24 LKS Wiewiórka LKS Głowaczowa 00:00
14  2020-10-24 Atut Podborze Czarni Trześń 00:00
14  2020-10-24 Stal III Mielec Piast Wolica Piaskowa 00:00
14  2020-10-24 Victoria Czermin Kamieniarz Golemki 00:00
14  2020-10-24 Smoczanka Mielec Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
14  2020-10-24 Chemik Pustków Czarnovia Czarna 15:00
14  2020-10-24 Victoria Ocieka Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
13  2020-10-17 Piast Wolica Piaskowa Płomień Zagorzyce 00:00
13  2020-10-17 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Sparta Chorzelów 00:00
13  2020-10-17 Kolorado Wola Chorzelowska Victoria Czermin 00:00
13  2020-10-17 Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka 00:00
13  2020-10-17 Stal III Mielec Atut Podborze 00:00
13  2020-10-17 Korona Majdan Królewski Victoria Ocieka 00:00
13  2020-10-17 LKS Głowaczowa Chemik Pustków 00:00
13  2020-10-17 Czarnovia Czarna Czarni Trześń 15:30
13  2020-10-17 Olchovia Olchowa Smoczanka Mielec 00:00
12  2020-10-11 Atut Podborze Czarnovia Czarna 12:00
12  2020-10-10 Czarni Trześń LKS Głowaczowa 00:00
12  2020-10-10 LKS Wiewiórka Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
12  2020-10-10 Płomień Zagorzyce Stal III Mielec 00:00
12  2020-10-10 Sparta Chorzelów Olchovia Olchowa 00:00
12  2020-10-10 Victoria Czermin Korona Majdan Królewski 00:00
12  2020-10-10 Victoria Ocieka Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
12  2020-10-10 Chemik Pustków Kamieniarz Golemki 00:00
12  2020-10-10 Smoczanka Mielec Piast Wolica Piaskowa 00:00
11  2020-10-03 Piast Wolica Piaskowa Sparta Chorzelów 00:00
11  2020-10-03 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Victoria Czermin 00:00
11  2020-10-03 Kolorado Wola Chorzelowska Chemik Pustków 00:00
11  2020-10-03 Olchovia Olchowa Victoria Ocieka 00:00
11  2020-10-03 Płomień Zagorzyce Atut Podborze 00:00
11  2020-10-03 Stal III Mielec Smoczanka Mielec 00:00
11  2020-10-03 Korona Majdan Królewski LKS Wiewiórka 00:00
11  2020-10-03 LKS Głowaczowa Czarnovia Czarna 11:00
11  2020-10-03 Kamieniarz Golemki Czarni Trześń 00:00
10  2020-09-26 Sparta Chorzelów Stal III Mielec 00:00
10  2020-09-26 Atut Podborze LKS Głowaczowa 00:00
10  2020-09-26 Victoria Czermin Olchovia Olchowa 00:00
10  2020-09-26 Chemik Pustków Korona Majdan Królewski 00:00
10  2020-09-26 Victoria Ocieka Piast Wolica Piaskowa 00:00
10  2020-09-26 LKS Wiewiórka Radomyślanka Radomyśl Wlk. 00:00
10  2020-09-26 Czarni Trześń Kolorado Wola Chorzelowska 00:00
10  2020-09-26 Smoczanka Mielec Płomień Zagorzyce 00:00
10  2020-09-26 Czarnovia Czarna Kamieniarz Golemki 10:00
2020-09-20 Kolorado Wola Chorzelowska Czarnovia Czarna 15:00
2020-09-19 Radomyślanka Radomyśl Wlk. Chemik Pustków 00:00
2020-09-19 Piast Wolica Piaskowa Victoria Czermin 00:00
2020-09-19 Płomień Zagorzyce Sparta Chorzelów 00:00
2020-09-19 Korona Majdan Królewski Czarni Trześń 00:00
2020-09-19 Kamieniarz Golemki LKS Głowaczowa 00:00
2020-09-19 Olchovia Olchowa LKS Wiewiórka 00:00
2020-09-19 Smoczanka Mielec Atut Podborze 00:00
2020-09-19 Stal III Mielec Victoria Ocieka 00:00
2020-09-12 Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec zobacz ›
2020-09-12 Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-09-12 Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec zobacz ›
2020-09-12 Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-09-12 Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski relacja ›
2020-09-12 Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa zobacz ›
2020-09-12 LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-09-12 Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-09-12 LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-09-09 Smoczanka Mielec 2:2 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-09-06 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:2 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-09-05 Płomień Zagorzyce 0:3 Victoria Czermin zobacz ›
2020-09-05 Kolorado Wola Chorzelowska 1:2 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-09-05 Olchovia Olchowa 1:5 Czarni Trześń zobacz ›
2020-09-05 Stal III Mielec 7:0 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-09-05 Korona Majdan Królewski 1:3 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-09-05 Sparta Chorzelów 2:2 Atut Podborze zobacz ›
2020-09-05 Piast Wolica Piaskowa 4:0 Chemik Pustków zobacz ›
2020-08-29 Czarni Trześń 5:1 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-08-29 LKS Wiewiórka 4:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-08-29 Victoria Czermin 4:0 Smoczanka Mielec zobacz ›
2020-08-29 Atut Podborze 4:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-08-29 LKS Głowaczowa 2:2 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-08-29 Czarnovia Czarna 4:0 Olchovia Olchowa relacja ›
2020-08-29 Chemik Pustków 0:3 Stal III Mielec zobacz ›
2020-08-29 Victoria Ocieka 1:0 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-08-29 Kamieniarz Golemki 5:3 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-08-22 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 5:2 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-08-22 Sparta Chorzelów 0:5 Victoria Czermin zobacz ›
2020-08-22 Olchovia Olchowa 1:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-08-22 Płomień Zagorzyce 3:2 Chemik Pustków zobacz ›
2020-08-22 Stal III Mielec 1:2 Czarni Trześń zobacz ›
2020-08-22 Piast Wolica Piaskowa 1:2 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-08-22 Victoria Ocieka 0:3 Atut Podborze zobacz ›
2020-08-22 Smoczanka Mielec 7:2 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-08-22 Korona Majdan Królewski 5:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-08-15 LKS Wiewiórka 2:2 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-08-15 Kolorado Wola Chorzelowska 1:7 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-08-15 Kamieniarz Golemki 3:3 Olchovia Olchowa zobacz ›
2020-08-15 Victoria Czermin 3:1 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-08-15 Atut Podborze 0:3 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-08-15 LKS Głowaczowa 2:2 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-08-15 Chemik Pustków 1:3 Smoczanka Mielec zobacz ›
2020-08-15 Czarni Trześń 5:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-08-15 Czarnovia Czarna 2:0 Stal III Mielec relacja ›
2020-08-09 Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-08-08 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-08-08 Sparta Chorzelów 3:1 Chemik Pustków zobacz ›
2020-08-08 Smoczanka Mielec 1:1 Czarni Trześń zobacz ›
2020-08-08 Victoria Ocieka 1:1 LKS Wiewiórka zobacz ›
2020-08-08 Olchovia Olchowa 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-08-08 Victoria Czermin 4:0 Atut Podborze zobacz ›
2020-08-08 Stal III Mielec 2:3 LKS Głowaczowa zobacz ›
2020-08-08 Piast Wolica Piaskowa 2:2 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-08-01 LKS Wiewiórka 1:4 Victoria Czermin zobacz ›
2020-08-01 Chemik Pustków 5:1 Victoria Ocieka zobacz ›
2020-08-01 Czarni Trześń 1:1 Sparta Chorzelów zobacz ›
2020-08-01 Czarnovia Czarna 2:0 Smoczanka Mielec relacja ›
2020-08-01 LKS Głowaczowa 2:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2020-08-01 Kamieniarz Golemki 2:1 Stal III Mielec zobacz ›
2020-08-01 Kolorado Wola Chorzelowska 2:4 Piast Wolica Piaskowa zobacz ›
2020-08-01 Korona Majdan Królewski 1:2 Olchovia Olchowa zobacz ›
2020-08-01 Atut Podborze 1:1 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-07-25 Olchovia Olchowa 1:2 Radomyślanka Radomyśl Wlk. zobacz ›
2020-07-25 Victoria Czermin 2:0 Chemik Pustków zobacz ›
2020-07-25 Stal III Mielec 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska zobacz ›
2020-07-25 Victoria Ocieka 0:3 Czarni Trześń zobacz ›
2020-07-25 LKS Wiewiórka 1:3 Atut Podborze zobacz ›
2020-07-25 Sparta Chorzelów 0:0 Czarnovia Czarna relacja ›
2020-07-25 Płomień Zagorzyce 2:0 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2020-07-25 Piast Wolica Piaskowa 1:1 Korona Majdan Królewski zobacz ›
2020-07-25 Smoczanka Mielec 1:3 LKS Głowaczowa zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków