Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Oldboys Czarnovia - Oldboys Lisia Góra; 19.06.2016
Ładowanie...

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2019-06-16 LKS Zasów-Mokre Dragon Korzeniów 00:00
26  2019-06-16 Wisłoka II Dębica Jamnica Dulcza Wielka 00:00
26  2019-06-16 Team Przecław Borowiec Straszęcin 00:00
26  2019-06-16 Orły Borowa LKS Brzeźnica 00:00
26  2019-06-16 LKS Łęki Górne LKS Nagoszyn 00:00
26  2019-06-16 LKS Żyraków LKS Pustków 00:00
26  2019-06-16 Czarnovia Czarna LKS Stasiówka 17:00
25  2019-06-09 LKS Stasiówka LKS Żyraków 00:00
25  2019-06-09 LKS Pustków LKS Łęki Górne 00:00
25  2019-06-09 LKS Nagoszyn Orły Borowa 00:00
25  2019-06-09 LKS Brzeźnica Team Przecław 00:00
25  2019-06-09 Borowiec Straszęcin Wisłoka II Dębica 00:00
25  2019-06-09 Jamnica Dulcza Wielka LKS Zasów-Mokre 00:00
25  2019-06-09 Dragon Korzeniów Czarnovia Czarna 14:00
24  2019-06-01 Dragon Korzeniów Jamnica Dulcza Wielka 00:00
24  2019-06-01 LKS Zasów-Mokre Borowiec Straszęcin 00:00
24  2019-06-01 Wisłoka II Dębica LKS Brzeźnica 00:00
24  2019-06-01 Team Przecław LKS Nagoszyn 00:00
24  2019-06-01 Orły Borowa LKS Pustków 00:00
24  2019-06-01 LKS Łęki Górne LKS Stasiówka 00:00
24  2019-06-01 Czarnovia Czarna LKS Żyraków 17:00
23  2019-05-26 Jamnica Dulcza Wielka Czarnovia Czarna 14:00
23  2019-05-25 LKS Żyraków LKS Łęki Górne 00:00
23  2019-05-25 LKS Stasiówka Orły Borowa 00:00
23  2019-05-25 LKS Pustków Team Przecław 00:00
23  2019-05-25 LKS Nagoszyn Wisłoka II Dębica 00:00
23  2019-05-25 LKS Brzeźnica LKS Zasów-Mokre 00:00
23  2019-05-25 Borowiec Straszęcin Dragon Korzeniów 00:00
22  2019-05-18 Jamnica Dulcza Wielka Borowiec Straszęcin 00:00
22  2019-05-18 Dragon Korzeniów LKS Brzeźnica 00:00
22  2019-05-18 LKS Zasów-Mokre LKS Nagoszyn 00:00
22  2019-05-18 Wisłoka II Dębica LKS Pustków 00:00
22  2019-05-18 Team Przecław LKS Stasiówka 00:00
22  2019-05-18 Orły Borowa LKS Żyraków 00:00
22  2019-05-18 Czarnovia Czarna LKS Łęki Górne 17:00
21  2019-05-11 LKS Łęki Górne Orły Borowa 00:00
21  2019-05-11 LKS Żyraków Team Przecław 00:00
21  2019-05-11 LKS Stasiówka Wisłoka II Dębica 00:00
21  2019-05-11 LKS Pustków LKS Zasów-Mokre 00:00
21  2019-05-11 LKS Nagoszyn Dragon Korzeniów 00:00
21  2019-05-11 LKS Brzeźnica Jamnica Dulcza Wielka 00:00
21  2019-05-11 Borowiec Straszęcin Czarnovia Czarna 17:00
20  2019-05-04 Borowiec Straszęcin LKS Brzeźnica 00:00
20  2019-05-04 Jamnica Dulcza Wielka LKS Nagoszyn 00:00
20  2019-05-04 Dragon Korzeniów LKS Pustków 00:00
20  2019-05-04 LKS Zasów-Mokre LKS Stasiówka 00:00
20  2019-05-04 Wisłoka II Dębica LKS Żyraków 00:00
20  2019-05-04 Team Przecław LKS Łęki Górne 00:00
20  2019-05-04 Czarnovia Czarna Orły Borowa 17:00
19  2019-04-28 LKS Brzeźnica Czarnovia Czarna 14:00
19  2019-04-27 Orły Borowa Team Przecław 00:00
19  2019-04-27 LKS Łęki Górne Wisłoka II Dębica 00:00
19  2019-04-27 LKS Żyraków LKS Zasów-Mokre 00:00
19  2019-04-27 LKS Stasiówka Dragon Korzeniów 00:00
19  2019-04-27 LKS Pustków Jamnica Dulcza Wielka 00:00
19  2019-04-27 LKS Nagoszyn Borowiec Straszęcin 00:00
18  2019-04-20 LKS Brzeźnica LKS Nagoszyn 00:00
18  2019-04-20 Borowiec Straszęcin LKS Pustków 00:00
18  2019-04-20 Jamnica Dulcza Wielka LKS Stasiówka 00:00
18  2019-04-20 Dragon Korzeniów LKS Żyraków 00:00
18  2019-04-20 LKS Zasów-Mokre LKS Łęki Górne 00:00
18  2019-04-20 Wisłoka II Dębica Orły Borowa 00:00
18  2019-04-20 Czarnovia Czarna Team Przecław 11:00
17  2019-04-14 Team Przecław Wisłoka II Dębica 00:00
17  2019-04-14 Orły Borowa LKS Zasów-Mokre 00:00
17  2019-04-14 LKS Łęki Górne Dragon Korzeniów 00:00
17  2019-04-14 LKS Żyraków Jamnica Dulcza Wielka 00:00
17  2019-04-14 LKS Stasiówka Borowiec Straszęcin 00:00
17  2019-04-14 LKS Pustków LKS Brzeźnica 00:00
17  2019-04-13 LKS Nagoszyn Czarnovia Czarna 00:00
16  2019-04-06 LKS Nagoszyn LKS Pustków 00:00
16  2019-04-06 LKS Brzeźnica LKS Stasiówka 00:00
16  2019-04-06 Borowiec Straszęcin LKS Żyraków 00:00
16  2019-04-06 Jamnica Dulcza Wielka LKS Łęki Górne 00:00
16  2019-04-06 Dragon Korzeniów Orły Borowa 00:00
16  2019-04-06 LKS Zasów-Mokre Team Przecław 00:00
16  2019-04-06 Czarnovia Czarna Wisłoka II Dębica 16:30
15  2019-03-31 Wisłoka II Dębica LKS Zasów-Mokre 00:00
15  2019-03-31 Team Przecław Dragon Korzeniów 00:00
15  2019-03-31 Orły Borowa Jamnica Dulcza Wielka 00:00
15  2019-03-31 LKS Łęki Górne Borowiec Straszęcin 00:00
15  2019-03-31 LKS Żyraków LKS Brzeźnica 00:00
15  2019-03-31 LKS Stasiówka LKS Nagoszyn 00:00
15  2019-03-31 LKS Pustków Czarnovia Czarna 14:00
14  2019-03-23 LKS Pustków LKS Stasiówka 00:00
14  2019-03-23 LKS Nagoszyn LKS Żyraków 00:00
14  2019-03-23 LKS Brzeźnica LKS Łęki Górne 00:00
14  2019-03-23 Borowiec Straszęcin Orły Borowa 00:00
14  2019-03-23 Jamnica Dulcza Wielka Team Przecław 00:00
14  2019-03-23 Dragon Korzeniów Wisłoka II Dębica 00:00
14  2019-03-23 Czarnovia Czarna LKS Zasów-Mokre 15:30
13  2018-11-11 Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
13  2018-11-11 Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica zobacz ›
13  2018-11-11 Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław zobacz ›
13  2018-11-11 LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa zobacz ›
13  2018-11-11 LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne zobacz ›
13  2018-11-11 LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków zobacz ›
13  2018-11-11 LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna relacja ›
12  2018-11-18 LKS Zasów-Mokre 6:0 Jamnica Dulcza Wielka zobacz ›
12  2018-11-03 LKS Żyraków 2:2 LKS Stasiówka zobacz ›
12  2018-11-03 LKS Łęki Górne 2:0 LKS Pustków zobacz ›
12  2018-11-03 Orły Borowa 0:3 LKS Nagoszyn zobacz ›
12  2018-11-03 Team Przecław 3:1 LKS Brzeźnica zobacz ›
12  2018-11-03 Wisłoka II Dębica 3:2 Borowiec Straszęcin zobacz ›
12  2018-11-03 Czarnovia Czarna 5:1 Dragon Korzeniów relacja ›
11  2018-10-28 Jamnica Dulcza Wielka 2:0 Dragon Korzeniów zobacz ›
11  2018-10-28 Borowiec Straszęcin 4:1 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Brzeźnica 1:4 Wisłoka II Dębica zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Nagoszyn 1:4 Team Przecław zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Pustków 7:1 Orły Borowa zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Stasiówka 3:0 LKS Łęki Górne zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Żyraków 1:4 Czarnovia Czarna relacja ›
10  2018-10-20 LKS Łęki Górne 1:2 LKS Żyraków zobacz ›
10  2018-10-20 Orły Borowa 0:4 LKS Stasiówka zobacz ›
10  2018-10-20 Team Przecław 1:0 LKS Pustków zobacz ›
10  2018-10-20 Wisłoka II Dębica 2:0 LKS Nagoszyn zobacz ›
10  2018-10-20 LKS Zasów-Mokre 3:1 LKS Brzeźnica zobacz ›
10  2018-10-20 Dragon Korzeniów 1:2 Borowiec Straszęcin zobacz ›
10  2018-10-20 Czarnovia Czarna 5:1 Jamnica Dulcza Wielka relacja ›
2018-10-14 Borowiec Straszęcin 4:2 Jamnica Dulcza Wielka zobacz ›
2018-10-14 LKS Brzeźnica 3:1 Dragon Korzeniów zobacz ›
2018-10-14 LKS Nagoszyn 7:1 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
2018-10-14 LKS Pustków 4:1 Wisłoka II Dębica zobacz ›
2018-10-14 LKS Stasiówka 2:3 Team Przecław zobacz ›
2018-10-14 LKS Żyraków 3:1 Orły Borowa zobacz ›
2018-10-11 LKS Łęki Górne 0:2 Czarnovia Czarna relacja ›
2018-10-06 Orły Borowa 0:3 LKS Łęki Górne zobacz ›
2018-10-06 Team Przecław 1:1 LKS Żyraków zobacz ›
2018-10-06 Wisłoka II Dębica 1:0 LKS Stasiówka zobacz ›
2018-10-06 LKS Zasów-Mokre 1:1 LKS Pustków zobacz ›
2018-10-06 Dragon Korzeniów 1:4 LKS Nagoszyn zobacz ›
2018-10-06 Jamnica Dulcza Wielka 2:1 LKS Brzeźnica zobacz ›
2018-10-06 Czarnovia Czarna 2:1 Borowiec Straszęcin relacja ›
2018-09-29 LKS Brzeźnica 0:2 Borowiec Straszęcin zobacz ›
2018-09-29 LKS Nagoszyn 3:0 Jamnica Dulcza Wielka zobacz ›
2018-09-29 LKS Pustków 6:0 Dragon Korzeniów zobacz ›
2018-09-29 LKS Stasiówka 0:2 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
2018-09-29 LKS Żyraków 0:1 Wisłoka II Dębica zobacz ›
2018-09-29 LKS Łęki Górne 1:2 Team Przecław zobacz ›
2018-09-29 Orły Borowa 1:4 Czarnovia Czarna relacja ›
2018-09-22 Team Przecław 3:1 Orły Borowa zobacz ›
2018-09-22 Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne zobacz ›
2018-09-22 LKS Zasów-Mokre 1:0 LKS Żyraków zobacz ›
2018-09-22 Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka zobacz ›
2018-09-22 Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków zobacz ›
2018-09-22 Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn zobacz ›
2018-09-22 Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica relacja ›
2018-09-16 LKS Nagoszyn 1:3 LKS Brzeźnica zobacz ›
2018-09-16 LKS Pustków 2:5 Borowiec Straszęcin zobacz ›
2018-09-16 LKS Stasiówka 5:1 Jamnica Dulcza Wielka zobacz ›
2018-09-16 LKS Żyraków 3:1 Dragon Korzeniów zobacz ›
2018-09-16 LKS Łęki Górne 1:1 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
2018-09-16 Orły Borowa 1:9 Wisłoka II Dębica zobacz ›
2018-09-15 Team Przecław 1:1 Czarnovia Czarna relacja ›
2018-09-09 Wisłoka II Dębica 4:2 Team Przecław zobacz ›
2018-09-09 LKS Zasów-Mokre 4:1 Orły Borowa zobacz ›
2018-09-09 Dragon Korzeniów 1:2 LKS Łęki Górne zobacz ›
2018-09-09 Jamnica Dulcza Wielka 2:3 LKS Żyraków zobacz ›
2018-09-09 Borowiec Straszęcin 1:0 LKS Stasiówka zobacz ›
2018-09-09 LKS Brzeźnica 4:2 LKS Pustków zobacz ›
2018-09-09 Czarnovia Czarna 2:0 LKS Nagoszyn relacja ›
2018-09-02 LKS Pustków 0:0 LKS Nagoszyn zobacz ›
2018-09-02 LKS Stasiówka 0:3 LKS Brzeźnica zobacz ›
2018-09-02 LKS Żyraków 1:2 Borowiec Straszęcin zobacz ›
2018-09-02 LKS Łęki Górne 2:1 Jamnica Dulcza Wielka zobacz ›
2018-09-02 Orły Borowa 4:1 Dragon Korzeniów zobacz ›
2018-09-02 Team Przecław 1:1 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
2018-09-02 Wisłoka II Dębica 4:3 Czarnovia Czarna relacja ›
2018-08-26 LKS Zasów-Mokre 1:3 Wisłoka II Dębica zobacz ›
2018-08-26 Dragon Korzeniów 1:3 Team Przecław zobacz ›
2018-08-26 Jamnica Dulcza Wielka 4:2 Orły Borowa zobacz ›
2018-08-26 Borowiec Straszęcin 3:0 LKS Łęki Górne zobacz ›
2018-08-26 LKS Brzeźnica 3:4 LKS Żyraków zobacz ›
2018-08-26 LKS Nagoszyn 2:2 LKS Stasiówka zobacz ›
2018-08-24 Czarnovia Czarna 4:1 LKS Pustków relacja ›
2018-08-19 LKS Zasów-Mokre 2:1 Czarnovia Czarna relacja ›
2018-08-18 LKS Stasiówka 2:2 LKS Pustków zobacz ›
2018-08-18 LKS Żyraków 3:3 LKS Nagoszyn zobacz ›
2018-08-18 LKS Łęki Górne 1:0 LKS Brzeźnica zobacz ›
2018-08-18 Orły Borowa 1:7 Borowiec Straszęcin zobacz ›
2018-08-18 Team Przecław 2:0 Jamnica Dulcza Wielka zobacz ›
2018-08-18 Wisłoka II Dębica 3:0 Dragon Korzeniów zobacz ›

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Zasów-Mokre
Czarnovia Czarna   LKS Zasów-Mokre
2019-03-23, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS StasiówkaCzarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
2018-11-11, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

Czarnovia 2010 - TURNIEJ HALOWY (wyjazd spod basenu godz. 8:30)

15:30 - Czarnovia - Zasów-Mokre

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

17:00 - HALA - pierwszy trening dla roczników 2011, 2012, 2013 i młodszych

28

03-2019

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Stasiówka 1:0 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3:2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 1:1 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 2:0 Orły Borowa
Borowiec Straszęcin 3:6 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 0:4 Wisłoka II Dębica
Dragon Korzeniów 0:4 LKS Zasów - Mokre

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarnovia Czarna - LKS Zasów - Mokre
Dragon Korzeniów - Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka - Team Przecław
Borowiec Straszęcin - Orły Borowa
LKS Brzeźnica - LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn - LKS Żyraków
LKS Pustków - LKS Stasiówka