Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

 

Losowa galeria

Czarni Trześń - Czarnovia; 04.10.2014
Ładowanie...

Logowanie

Hymn

     

Grecja piękne ma Ateny 
Paryż wieżę Eifla ma, 
a My mamy klub sportowy 
co się zowie Czarnovia. 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !! 

Czy wygrywa, czy przegrywa, 
zawsze bede kochał Ją. 
To nasz klub umiłowany, 
z dumą powiedz JESTEM Z NIĄ!! 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !! 

Dziś nieważne są wyniki, 
tylko walka liczy się, 
W górę serca, na przód marsz, 
hej Czarnovio: walcz walcz walcz!! 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !! 

Niech ta fala nas poniesie, 
doping szerzy sie po kres, 
wszyscy razem, jak najgłośniej, 
dodawajmy siły Jej. 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !!

(nieoficjalny)

 

Wsparcie

 

 

Najbliższe spotkanie

Orły BorowaCzarnovia Czarna
Orły Borowa   Czarnovia Czarna
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
2018-09-22, 16:30:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

17:00 - Czarnovia 2009-11

16:15 - Czarnovia 2006-08 - ZMIANA GODZINY!

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2010 - (pierwszy mecz godz. 9:00)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2009 - (pierwszy mecz godz. 12:45)

Soccer Super Liga w Pustyni - Czarnovia 2007/08 - (pierwszy mecz godz. 12:20) - wyjazd spod basenu godz. 11:15

16:00 - Orły Borowa - Czarnovia

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Borkovia Borek Wielki - Czarnovia (MŁODZIKI 2006-08, wyjazd spod basenu godz. 15:30)

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Czarnovia Czarna 6:1 LKS Brzeźnica
Borowiec Straszęcin 1:1 LKS Nagoszyn
Jamnica Dulcza Wielka 0:6 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0:7 LKS Stasiówka
LKS Zasów - Mokre 1:0 LKS Żyraków
Wisłoka II Dębica 3:0 LKS Łęki Górne
Team Przecław 3:1 Orły Borowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Orły Borowa - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - Team Przecław
LKS Żyraków - Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustków - Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn - Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica - Borowiec Straszęcin