Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Skrzyszów Cup r. 2009; 12.11.2017
Ładowanie...

Logowanie

Hymn

     

Grecja piękne ma Ateny 
Paryż wieżę Eifla ma, 
a My mamy klub sportowy 
co się zowie Czarnovia. 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !! 

Czy wygrywa, czy przegrywa, 
zawsze bede kochał Ją. 
To nasz klub umiłowany, 
z dumą powiedz JESTEM Z NIĄ!! 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !! 

Dziś nieważne są wyniki, 
tylko walka liczy się, 
W górę serca, na przód marsz, 
hej Czarnovio: walcz walcz walcz!! 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !! 

Niech ta fala nas poniesie, 
doping szerzy sie po kres, 
wszyscy razem, jak najgłośniej, 
dodawajmy siły Jej. 


Hej Czarnovia Hej Czarnovia, 
Hej Czarnovia LKS 
Hej Czarnovia Hej CZarnovia 
Hej Czarnovia Mistrzem jest !!

(nieoficjalny)

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaStal III Mielec
Czarnovia Czarna   Stal III Mielec
2020-08-15, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Płomień ZagorzyceCzarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
2020-08-09, 14:00:00
galeria »   relacja »

Kalendarium

11

08-2020

wtorek

17:00 - Czarnovia 2007-09

17:00 - Czarnovia 2010

17:15 - Czarnovia 2011-14

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

14

08-2020

piątek

15

08-2020

sobota

14:00 - Czarnovia - Stal III Mielec

16

08-2020

niedziela

17

08-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Piast Wolica Piaskowa 2:2 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 2:3 LKS Głowaczowa
Victoria Czermin 4:0 Atut Podborze
Płomień Zagorzyce 2:4 Czarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 2:2 Kolorado Wola Chorzelowska
Victoria Ocieka 1:1 LKS Wiewiórka
Smoczanka Mielec 1:1 Czarni Trześń
Sparta Chorzelów 3:1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:2 Korona Majdan Królewski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Czarnovia Czarna - Stal III Mielec
Czarni Trześń - Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków - Smoczanka Mielec
LKS Głowaczowa - Piast Wolica Piaskowa
Atut Podborze - Korona Majdan Królewski
Victoria Czermin - Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki - Olchovia Olchowa
Kolorado Wola Chorzelowska - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Wiewiórka - Sparta Chorzelów