Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia II - Błękitni II Ropczyce; 04.10.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2011

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2011

CZARNA, 18. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

PAMP RADOMYŚL WIELKI

LUKS SKRZYSZÓW

CZARNOVIA CZARNA

GAP CHEMIK PUSTKÓW

MULKS PUSTYNIA

UKS NIEDŹWIADA DOLNA

IGLOOPOL DĘBICA

UKS 6 JASŁO

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

PAMP RADOMYŚL WLK. – CZARNOVIA

0 - 0

9.15

A

MULKS PUSTYNIA – IGLOOPOL

1 - 1

9.30

B

LUKS SKRZYSZÓW – GAP CHEMIK

0 - 2

9.45

B

UKS NIEDŹWIADA DLN. – UKS 6 JASŁO

2 - 2

10.00

A

PAMP RADOMYŚL WLK. – MULKS PUSTYNIA

0 - 5

10.15

A

CZARNOVIA – IGLOOPOL

1 - 6

10.30

B

LUKS SKRZYSZÓW – UKS NIEDŹWIADA DLN.

3 - 1

10.45

B

GAP CHEMIK – UKS 6 JASŁO

4 - 0

11.00

A

PAMP RADOMYŚL WLK. – IGLOOPOL

1 - 3

11.15

A

CZARNOVIA – MULKS PUSTYNIA

0 - 3

11.30

B

LUKS SKRZYSZÓW – UKS 6 JASŁO

3 - 0

11.45

B

GAP CHEMIK – UKS NIEDŹWIADA DLN.

1 - 0

12.00

4A – 3B

CZARNOVIA - UKS NIEDŹWIADA DLN.

0 - 3

12.15

3A – 4B

PAMP RADOMYŚL WLK. - UKS 6 JASŁO

0 - 3

12.30

1A – 2B

MULKS PUSTYNIA - LUKS SKRZYSZÓW

0 - 3

12.45

2A – 1B

IGLOOPOL - GAP CHEMIK

1 - 3

13.00

o 7 m.

PAMP RADOMYŚL WLK. - CZARNOVIA

3-3, k. 4-3

13.15

o 5 m.

UKS NIEDŹWIADA DLN. - UKS 6 JASŁO

1-1, k. 2-1

13.30

o 3 m.

IGLOOPOL - MULKS PUSTYNIA

4 - 1

13.45

FINAŁ

GAP CHEMIK - LUKS SKRZYSZÓW

1 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Maciej Gąsiorek - GAP Chemik Pustków

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Karol Zięba - LUKS Skrzyszów

Król Strzelców Turnieju - Mateusz Łopatka - MULKS Pustynia

TABELA:

1. GAP Chemik Pustków

2. LUKS Skrzyszów

3. Igloopol Dębica

4. MULKS Pustynia

5. UKS Niedźwiada Dolna

6. UKS 6 Jasło

7. Piłkarska Akademia Mały Piłkarz Radomyśl Wielki

8. Czarnovia Czarna

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków