Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Radomyślanka; 15.05
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2011

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2011

CZARNA, 18. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

PAMP RADOMYŚL WIELKI

LUKS SKRZYSZÓW

CZARNOVIA CZARNA

GAP CHEMIK PUSTKÓW

MULKS PUSTYNIA

UKS NIEDŹWIADA DOLNA

IGLOOPOL DĘBICA

UKS 6 JASŁO

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

PAMP RADOMYŚL WLK. – CZARNOVIA

0 - 0

9.15

A

MULKS PUSTYNIA – IGLOOPOL

1 - 1

9.30

B

LUKS SKRZYSZÓW – GAP CHEMIK

0 - 2

9.45

B

UKS NIEDŹWIADA DLN. – UKS 6 JASŁO

2 - 2

10.00

A

PAMP RADOMYŚL WLK. – MULKS PUSTYNIA

0 - 5

10.15

A

CZARNOVIA – IGLOOPOL

1 - 6

10.30

B

LUKS SKRZYSZÓW – UKS NIEDŹWIADA DLN.

3 - 1

10.45

B

GAP CHEMIK – UKS 6 JASŁO

4 - 0

11.00

A

PAMP RADOMYŚL WLK. – IGLOOPOL

1 - 3

11.15

A

CZARNOVIA – MULKS PUSTYNIA

0 - 3

11.30

B

LUKS SKRZYSZÓW – UKS 6 JASŁO

3 - 0

11.45

B

GAP CHEMIK – UKS NIEDŹWIADA DLN.

1 - 0

12.00

4A – 3B

CZARNOVIA - UKS NIEDŹWIADA DLN.

0 - 3

12.15

3A – 4B

PAMP RADOMYŚL WLK. - UKS 6 JASŁO

0 - 3

12.30

1A – 2B

MULKS PUSTYNIA - LUKS SKRZYSZÓW

0 - 3

12.45

2A – 1B

IGLOOPOL - GAP CHEMIK

1 - 3

13.00

o 7 m.

PAMP RADOMYŚL WLK. - CZARNOVIA

3-3, k. 4-3

13.15

o 5 m.

UKS NIEDŹWIADA DLN. - UKS 6 JASŁO

1-1, k. 2-1

13.30

o 3 m.

IGLOOPOL - MULKS PUSTYNIA

4 - 1

13.45

FINAŁ

GAP CHEMIK - LUKS SKRZYSZÓW

1 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Maciej Gąsiorek - GAP Chemik Pustków

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Karol Zięba - LUKS Skrzyszów

Król Strzelców Turnieju - Mateusz Łopatka - MULKS Pustynia

TABELA:

1. GAP Chemik Pustków

2. LUKS Skrzyszów

3. Igloopol Dębica

4. MULKS Pustynia

5. UKS Niedźwiada Dolna

6. UKS 6 Jasło

7. Piłkarska Akademia Mały Piłkarz Radomyśl Wielki

8. Czarnovia Czarna

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35