Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Borowiec Straszęcin; 15.06.2014
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 12. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

KS STRZEGOCICE

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

UKS NIEDŹWIADA DOLNA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

CKM +sport

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

KS STRZEGOCICE – CZARNOVIA I

0 - 2

9.15

A

WOLANIA – SP STRASZĘCIN

3 - 1

9.30

B

IGLOOPOL – CZARNOVIA II

6 - 0

9.45

B

UKS NIEDŹWIADA DLN. – CKM +sport

1 - 6

10.00

A

KS STRZEGOCICE – WOLANIA

0 - 2

10.15

A

CZARNOVIA I – SP STRASZĘCIN

3 - 1

10.30

B

IGLOOPOL – UKS NIEDŹWIADA DLN.

4 - 0

10.45

B

CZARNOVIA II – CKM +sport

2 - 2

11.00

A

KS STRZEGOCICE – SP STRASZĘCIN

1 - 1

11.15

A

CZARNOVIA I – WOLANIA

2 - 1

11.30

B

IGLOOPOL – CKM +sport

3 - 1

11.45

B

CZARNOVIA II – UKS NIEDŹWIADA DLN.

1 - 0

12.00

4A – 3B

KS STRZEGOCICE - CZARNOVIA II

0 - 2

12.15

3A – 4B

SP STRASZĘCIN - UKS NIEDŹWIADA DLN.

3 - 1

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - CKM +sport

3 - 1

12.45

2A – 1B

WOLANIA - IGLOOPOL

0 - 3

13.00

o 7 m.

KS STRZEGOCICE - UKS NIEDŹWIADA DLN.

2 - 1

13.15

o 5 m.

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

2 - 1

13.30

o 3 m.

CKM +sport - WOLANIA

1 - 0

13.45

FINAŁ

IGLOOPOL - CZARNOVIA I

3 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Stanisław Toczyński - Czarnovia Czarna

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Antoni Bernat - CKM +sport

Król Strzelców Turnieju - Antoni Stec - Igloopol Dębica

TABELA:

1. Igloopol Dębica

2. Czarnovia I Czarna

3. CKM +sport

4. Wolania Wola Rzędzińska

5. Szkółka Piłkarska Straszęcin

6. Czarnovia II Czarna

7. KS Strzegocice

8. UKS Niedźwiada Dolna

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2020-03-15, 00:00:00

Wiewiórka

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

23

02-2020

niedziela

24

02-2020

pon.

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:30 - Czarnovia 2011-14

25

02-2020

wtorek

17:15 - Czarnovia 2010

26

02-2020

środa

17:30 - Czarnovia 2011-14

27

02-2020

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

28

02-2020

piątek

29

02-2020

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa