Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Treningi
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 12. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

KS STRZEGOCICE

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

UKS NIEDŹWIADA DOLNA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

CKM +sport

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

KS STRZEGOCICE – CZARNOVIA I

0 - 2

9.15

A

WOLANIA – SP STRASZĘCIN

3 - 1

9.30

B

IGLOOPOL – CZARNOVIA II

6 - 0

9.45

B

UKS NIEDŹWIADA DLN. – CKM +sport

1 - 6

10.00

A

KS STRZEGOCICE – WOLANIA

0 - 2

10.15

A

CZARNOVIA I – SP STRASZĘCIN

3 - 1

10.30

B

IGLOOPOL – UKS NIEDŹWIADA DLN.

4 - 0

10.45

B

CZARNOVIA II – CKM +sport

2 - 2

11.00

A

KS STRZEGOCICE – SP STRASZĘCIN

1 - 1

11.15

A

CZARNOVIA I – WOLANIA

2 - 1

11.30

B

IGLOOPOL – CKM +sport

3 - 1

11.45

B

CZARNOVIA II – UKS NIEDŹWIADA DLN.

1 - 0

12.00

4A – 3B

KS STRZEGOCICE - CZARNOVIA II

0 - 2

12.15

3A – 4B

SP STRASZĘCIN - UKS NIEDŹWIADA DLN.

3 - 1

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - CKM +sport

3 - 1

12.45

2A – 1B

WOLANIA - IGLOOPOL

0 - 3

13.00

o 7 m.

KS STRZEGOCICE - UKS NIEDŹWIADA DLN.

2 - 1

13.15

o 5 m.

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

2 - 1

13.30

o 3 m.

CKM +sport - WOLANIA

1 - 0

13.45

FINAŁ

IGLOOPOL - CZARNOVIA I

3 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Stanisław Toczyński - Czarnovia Czarna

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Antoni Bernat - CKM +sport

Król Strzelców Turnieju - Antoni Stec - Igloopol Dębica

TABELA:

1. Igloopol Dębica

2. Czarnovia I Czarna

3. CKM +sport

4. Wolania Wola Rzędzińska

5. Szkółka Piłkarska Straszęcin

6. Czarnovia II Czarna

7. KS Strzegocice

8. UKS Niedźwiada Dolna

Najbliższe spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk.   Czarnovia Czarna
2021-10-24, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPłomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
2021-10-16, 15:00:00
    relacja »

Kalendarium

17

10-2021

niedziela

18

10-2021

pon.

19

10-2021

wtorek

16:30 - Czarnovia 2009-10 - trening

17:00 - Czarnovia 2007-08 - trening

20

10-2021

środa

21

10-2021

czwartek

22

10-2021

piątek

Czarnovia - DAP Dębica (MŁODZIKI 2009-10) - (zbiórka 15:10, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

10-2021

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Czarnovia Czarna 5:2 Płomień Zagorzyce
Piast Wolica Piaskowa 2:0 Wisłoka II Dębica
Kolorado Wola Chorzelowska 3:2 Atut Podborze
Chemik Pustków 0:3 Smoczanka Mielec
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:2 Kamieniarz Golemki
Kolbuszowianka Kolbuszowa Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Victoria Czermin 3:0 Team Przecław
Sokół II Kolbuszowa Dolna LKS Głowaczowa
Sparta Chorzelów 0:1 Lechia Sędziszów Małopolski
Korona Majdan Królewski pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Lechia Sędziszów Małopolski - Kolorado Wola Chorzelowska
Korona Majdan Królewski - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Głowaczowa - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Team Przecław - Sparta Chorzelów
Smoczanka Mielec - Victoria Czermin
Atut Podborze - Piast Wolica Piaskowa
Płomień Zagorzyce - Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki - Sokół II Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica - pauza