Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Pierwszy trening seniorów; 18.01.2017
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 12. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

KS STRZEGOCICE

IGLOOPOL DĘBICA

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

UKS NIED¬WIADA DOLNA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

CKM +sport

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

KS STRZEGOCICE – CZARNOVIA I

0 - 2

9.15

A

WOLANIA – SP STRASZĘCIN

3 - 1

9.30

B

IGLOOPOL – CZARNOVIA II

6 - 0

9.45

B

UKS NIED¬WIADA DLN. – CKM +sport

1 - 6

10.00

A

KS STRZEGOCICE – WOLANIA

0 - 2

10.15

A

CZARNOVIA I – SP STRASZĘCIN

3 - 1

10.30

B

IGLOOPOL – UKS NIED¬WIADA DLN.

4 - 0

10.45

B

CZARNOVIA II – CKM +sport

2 - 2

11.00

A

KS STRZEGOCICE – SP STRASZĘCIN

1 - 1

11.15

A

CZARNOVIA I – WOLANIA

2 - 1

11.30

B

IGLOOPOL – CKM +sport

3 - 1

11.45

B

CZARNOVIA II – UKS NIED¬WIADA DLN.

1 - 0

12.00

4A – 3B

KS STRZEGOCICE - CZARNOVIA II

0 - 2

12.15

3A – 4B

SP STRASZĘCIN - UKS NIED¬WIADA DLN.

3 - 1

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - CKM +sport

3 - 1

12.45

2A – 1B

WOLANIA - IGLOOPOL

0 - 3

13.00

o 7 m.

KS STRZEGOCICE - UKS NIED¬WIADA DLN.

2 - 1

13.15

o 5 m.

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

2 - 1

13.30

o 3 m.

CKM +sport - WOLANIA

1 - 0

13.45

FINAŁ

IGLOOPOL - CZARNOVIA I

3 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Stanisław Toczyński - Czarnovia Czarna

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Antoni Bernat - CKM +sport

Król Strzelców Turnieju - Antoni Stec - Igloopol Dębica

TABELA:

1. Igloopol Dębica

2. Czarnovia I Czarna

3. CKM +sport

4. Wolania Wola Rzędzińska

5. Szkółka Piłkarska Straszęcin

6. Czarnovia II Czarna

7. KS Strzegocice

8. UKS NiedĽwiada Dolna

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczno¶ci)
galeria »   relacja »

Kalendarium

28

11-2020

sobota

29

11-2020

niedziela

30

11-2020

pon.

01

12-2020

wtorek

02

12-2020

¶roda

03

12-2020

czwartek

04

12-2020

pi±tek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trze¶ń Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomy¶lanka Radomy¶l Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18