Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

PAMP Winter Cup 2018 - rocznik 2010; 17.03.2018
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2008

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2008

CZARNA, 11. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

LEGION PILZNO

WESTOVIA TARNÓW

CZARNOVIA CZARNA

LUKS SKRZYSZÓW

DĄBRÓWKA STARA JASTRZĄBKA

KS ZACZERNIE

KS KOSZYCE WIELKIE

PIAST CZCHÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

LEGION – CZARNOVIA

1 - 0

9.15

A

DĄBRÓWKA ST.J. – KS KOSZYCE WLK.

0 - 7

9.30

B

WESTOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

0 - 5

9.45

B

KS ZACZERNIE – PIAST

1 - 4

10.00

A

LEGION – DĄBRÓWKA ST.J.

9 - 0

10.15

A

CZARNOVIA – KS KOSZYCE WLK.

3 - 0

10.30

B

WESTOVIA – KS ZACZERNIE

4 - 0

10.45

B

LUKS SKRZYSZÓW – PIAST

4 - 0

11.00

A

LEGION – KS KOSZYCE WLK.

2 - 2

11.15

A

CZARNOVIA – DĄBRÓWKA ST.J.

4 - 0

11.30

B

WESTOVIA – PIAST

0 - 2

11.45

B

LUKS SKRZYSZÓW – KS ZACZERNIE

5 - 0

12.00

4A – 3B

DĄBRÓWKA ST.J. - WESTOVIA

0 - 4

12.15

3A – 4B

KS KOSZYCE WLK. - KS ZACZERNIE

6 - 0

12.30

1A – 2B

LEGION - PIAST

2 - 2, k. 2 - 0

12.45

2A – 1B

CZARNOVIA - LUKS SKRZYSZÓW

0 - 2

13.00

o 7 m.

KS ZACZERNIE - DĄBRÓWKA ST.J.

1 - 1, k. 2 - 0

13.15

o 5 m.

KS KOSZYCE WLK. - WESTOVIA

3 - 0

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA - PIAST

1 - 0

13.45

FINAŁ

LEGION - LUKS SKRZYSZÓW

3 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Kacper Łączyński - Legion Pilzno

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Sebastian Orzeł - Piast Czchów

Król Strzelców Turnieju - Wiktor Jałocha - LUKS Skrzyszów

TABELA:

1. Legion Pilzno

2. LUKS Skrzyszów

3. Czarnovia Czarna

4. Piast Czchów

5. KS Koszyce Wielkie

6. Westovia Tarnów

7. KS Zaczernie

8. Dąbrówka Stara Jastrząbka

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Wisłoka II DębicaCzarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
2021-11-21, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

25

01-2022

wtorek

UWAGA! ZMIANA GODZIN!

17:15 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

26

01-2022

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

27

01-2022

czwartek

UWAGA! ZMIANA GODZIN!

17:15 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

28

01-2022

piątek

29

01-2022

sobota

30

01-2022

niedziela

31

01-2022

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Korona Majdan Królewski 2:3 Chemik Pustków
LKS Głowaczowa 5:2 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 1:1 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 1:0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:1 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 1:3 Sparta Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 4:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Wolica Piaskowa pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20