Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia Czarna - LKS Nagoszyn
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2008

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2008

CZARNA, 11. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

LEGION PILZNO

WESTOVIA TARNÓW

CZARNOVIA CZARNA

LUKS SKRZYSZÓW

DĄBRÓWKA STARA JASTRZĄBKA

KS ZACZERNIE

KS KOSZYCE WIELKIE

PIAST CZCHÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

LEGION – CZARNOVIA

1 - 0

9.15

A

DĄBRÓWKA ST.J. – KS KOSZYCE WLK.

0 - 7

9.30

B

WESTOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

0 - 5

9.45

B

KS ZACZERNIE – PIAST

1 - 4

10.00

A

LEGION – DĄBRÓWKA ST.J.

9 - 0

10.15

A

CZARNOVIA – KS KOSZYCE WLK.

3 - 0

10.30

B

WESTOVIA – KS ZACZERNIE

4 - 0

10.45

B

LUKS SKRZYSZÓW – PIAST

4 - 0

11.00

A

LEGION – KS KOSZYCE WLK.

2 - 2

11.15

A

CZARNOVIA – DĄBRÓWKA ST.J.

4 - 0

11.30

B

WESTOVIA – PIAST

0 - 2

11.45

B

LUKS SKRZYSZÓW – KS ZACZERNIE

5 - 0

12.00

4A – 3B

DĄBRÓWKA ST.J. - WESTOVIA

0 - 4

12.15

3A – 4B

KS KOSZYCE WLK. - KS ZACZERNIE

6 - 0

12.30

1A – 2B

LEGION - PIAST

2 - 2, k. 2 - 0

12.45

2A – 1B

CZARNOVIA - LUKS SKRZYSZÓW

0 - 2

13.00

o 7 m.

KS ZACZERNIE - DĄBRÓWKA ST.J.

1 - 1, k. 2 - 0

13.15

o 5 m.

KS KOSZYCE WLK. - WESTOVIA

3 - 0

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA - PIAST

1 - 0

13.45

FINAŁ

LEGION - LUKS SKRZYSZÓW

3 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Kacper Łączyński - Legion Pilzno

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Sebastian Orzeł - Piast Czchów

Król Strzelców Turnieju - Wiktor Jałocha - LUKS Skrzyszów

TABELA:

1. Legion Pilzno

2. LUKS Skrzyszów

3. Czarnovia Czarna

4. Piast Czchów

5. KS Koszyce Wielkie

6. Westovia Tarnów

7. KS Zaczernie

8. Dąbrówka Stara Jastrząbka

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaKamieniarz Golemki
Czarnovia Czarna   Kamieniarz Golemki
2020-04-11, 00:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

07

04-2020

wtorek

08

04-2020

środa

09

04-2020

czwartek

10

04-2020

piątek

11

04-2020

sobota

12

04-2020

niedziela

13

04-2020

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa