Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Skrzyszów Cup r. 2009; 08.01.2017
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2008

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2008

CZARNA, 11. STYCZNIA 2020

GRUPA A

GRUPA B

LEGION PILZNO

WESTOVIA TARNÓW

CZARNOVIA CZARNA

LUKS SKRZYSZÓW

DĄBRÓWKA STARA JASTRZĄBKA

KS ZACZERNIE

KS KOSZYCE WIELKIE

PIAST CZCHÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

LEGION – CZARNOVIA

1 - 0

9.15

A

DĄBRÓWKA ST.J. – KS KOSZYCE WLK.

0 - 7

9.30

B

WESTOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

0 - 5

9.45

B

KS ZACZERNIE – PIAST

1 - 4

10.00

A

LEGION – DĄBRÓWKA ST.J.

9 - 0

10.15

A

CZARNOVIA – KS KOSZYCE WLK.

3 - 0

10.30

B

WESTOVIA – KS ZACZERNIE

4 - 0

10.45

B

LUKS SKRZYSZÓW – PIAST

4 - 0

11.00

A

LEGION – KS KOSZYCE WLK.

2 - 2

11.15

A

CZARNOVIA – DĄBRÓWKA ST.J.

4 - 0

11.30

B

WESTOVIA – PIAST

0 - 2

11.45

B

LUKS SKRZYSZÓW – KS ZACZERNIE

5 - 0

12.00

4A – 3B

DĄBRÓWKA ST.J. - WESTOVIA

0 - 4

12.15

3A – 4B

KS KOSZYCE WLK. - KS ZACZERNIE

6 - 0

12.30

1A – 2B

LEGION - PIAST

2 - 2, k. 2 - 0

12.45

2A – 1B

CZARNOVIA - LUKS SKRZYSZÓW

0 - 2

13.00

o 7 m.

KS ZACZERNIE - DĄBRÓWKA ST.J.

1 - 1, k. 2 - 0

13.15

o 5 m.

KS KOSZYCE WLK. - WESTOVIA

3 - 0

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA - PIAST

1 - 0

13.45

FINAŁ

LEGION - LUKS SKRZYSZÓW

3 - 0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Kacper Łączyński - Legion Pilzno

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Sebastian Orzeł - Piast Czchów

Król Strzelców Turnieju - Wiktor Jałocha - LUKS Skrzyszów

TABELA:

1. Legion Pilzno

2. LUKS Skrzyszów

3. Czarnovia Czarna

4. Piast Czchów

5. KS Koszyce Wielkie

6. Westovia Tarnów

7. KS Zaczernie

8. Dąbrówka Stara Jastrząbka

 

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków