Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

LKS Łęki Górne - Czarnovia; 27.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2007

HARMONOGRAM TURNIEJU

"REGAMET CUP 2020" - ROCZNIK 2007

CZARNA – 5. stycznia 2020

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

KS STRZEGOCICE – CZARNOVIA

0 - 2

2

3-4

9.14

WESTOVIA TARNÓW – LUKS SKRZYSZÓW

2 - 0

3

5-6

9.28

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN – AKADEMIA PIŁKARSKA ENGLISH FOOTBALL ZAKLICZYN

0 - 0

4

7-1

9.42

PIAST CZCHÓW – KS STRZEGOCICE

3 - 0

5

2-3

9.56

CZARNOVIA – WESTOVIA

1 - 2

6

4-5

10.10

LUKS SKRZYSZÓW – SP STRASZĘCIN

1 - 0

7

6-7

10.24

AP EF ZAKLICZYN – PIAST

1 - 2

8

1-3

10.38

KS STRZEGOCICE – WESTOVIA

0 - 8

9

2-4

10.52

CZARNOVIA – LUKS SKRZYSZÓW

1 - 2

10

5-7

11.06

SP STRASZĘCIN – PIAST

0 - 2

11

1-6

11.20

KS STRZEGOCICE – AP EF ZAKLICZYN

0 - 4

12

3-5

11.34

WESTOVIA – SP STRASZĘCIN

2 - 0

13

2-7

11.48

CZARNOVIA – PIAST

2 - 1

14

4-6

12.02

LUKS SKRZYSZÓW – AP EF ZAKLICZYN

3 - 3

15

1-5

12.16

KS STRZEGOCICE – SP STRASZĘCIN

1 - 1

16

3-7

12.30

WESTOVIA – PIAST

0 - 0

17

2-6

12.44

CZARNOVIA – AP EF ZAKLICZYN

1 - 2

18

1-4

12.58

KS STRZEGOCICE – LUKS SKRZYSZÓW

1 - 4

19

2-5

13.12

CZARNOVIA – SP STRASZĘCIN

1 - 0

20

3-6

13.26

WESTOVIA – AP EF ZAKLICZYN

2 - 1

21

4-7

13.40

LUKS SKRZYSZÓW – PIAST

2 - 1

Najlepsi Zawodnicy Turnieju - Wiktor Cegliński i Szymon Złotnicki - obaj Westovia Tarnów

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Krystian Sroka - Szkółka Piłkarska Straszęcin

Król Strzelców Turnieju - Jakub Labaka - Czarnovia Czarna

TABELA:

1. Westovia Tarnów    16    16-2

2. LUKS Skrzyszów    13    12-7

3. Piast Czchów    10    9-5

4. Czarnovia Czarna    9    8-7

5. Akademia Piłkarska English Football Zakliczyn    8    11-8

6. Szkółka Piłkarska Straszęcin    2    1-7

7. KS Strzegocice    1    2-22

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Wisłoka II DębicaCzarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
2021-11-21, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

25

01-2022

wtorek

UWAGA! ZMIANA GODZIN!

17:15 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

26

01-2022

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

27

01-2022

czwartek

UWAGA! ZMIANA GODZIN!

17:15 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

28

01-2022

piątek

29

01-2022

sobota

30

01-2022

niedziela

31

01-2022

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Korona Majdan Królewski 2:3 Chemik Pustków
LKS Głowaczowa 5:2 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 1:1 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 1:0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:1 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 1:3 Sparta Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 4:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Wolica Piaskowa pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20