Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Skrzyszów Cup r. 2009; 12.11.2017
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2012

HARMONOGRAM TURNIEJU

"REGAMET CUP 2020" - ROCZNIK 2012

CZARNA – 4. stycznia 2020

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN – CZARNOVIA

0-1

2

3-4

9.14

MULKS PUSTYNIA – GAP CHEMIK PUSTKÓW

0-3

3

5-6

9.28

DĄBRÓWKA STARA JASTRZĄBKA – CKM +sport

0-4

4

7-1

9.42

STAL ŁAŃCUT – SP STRASZĘCIN

2-2

5

2-3

9.56

CZARNOVIA – MULKS PUSTYNIA

0-7

6

4-5

10.10

GAP CHEMIK – DĄBRÓWKA ST.J.

2-0

7

6-7

10.24

CKM +sport – STAL

5-1

8

1-3

10.38

SP STRASZĘCIN – MULKS PUSTYNIA

0-6

9

2-4

10.52

CZARNOVIA – GAP CHEMIK

0-5

10

5-7

11.06

DĄBRÓWKA ST.J. – STAL

1-1

11

1-6

11.20

SP STRASZĘCIN – CKM +sport

2-4

12

3-5

11.34

MULKS PUSTYNIA – DĄBRÓWKA ST.J.

4-0

13

2-7

11.48

CZARNOVIA – STAL

3-1

14

4-6

12.02

GAP CHEMIK – CKM +sport

0-1

15

1-5

12.16

SP STRASZĘCIN – DĄBRÓWKA ST.J.

1-2

16

3-7

12.30

MULKS PUSTYNIA – STAL

3-0

17

2-6

12.44

CZARNOVIA – CKM +sport

0-4

18

1-4

12.58

SP STRASZĘCIN – GAP CHEMIK

1-3

19

2-5

13.12

CZARNOVIA – DĄBRÓWKA ST.J.

1-1

20

3-6

13.26

MULKS PUSTYNIA – CKM +sport

1-0

21

4-7

13.40

GAP CHEMIK – STAL

6-0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Maksymilian Janora - GAP Chemik Pustków

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Oskar Poloczek - MULKS Pustynia

Król Strzelców Turnieju - Oliwier Wcisło - CKM +sport

TABELA:

1. GAP Chemik Pustków    15    19-2

2. CKM +sport    15    18-4

3. MULKS Pustynia    15    21-3

4. Czarnovia Czarna    7    5-18

5. Dąbrówka Stara Jastrząbka    5    4-13

6. Stal Łańcut    2    5-20

7. Szkółka Piłkarska Straszęcin    1    6-18

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Wisłoka II DębicaCzarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
2021-11-21, 11:00:00
    relacja »

Kalendarium

07

12-2021

wtorek

16:00 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

08

12-2021

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

09

12-2021

czwartek

16:00 - Czarnovia 2009-10

17:15 - Czarnovia 2007-08

10

12-2021

piątek

11

12-2021

sobota

Czarnovia 2010 - turniej halowy w Brzostku (wyjazd spod basenu godz.: ....)

12

12-2021

niedziela

13

12-2021

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Korona Majdan Królewski 2:3 Chemik Pustków
LKS Głowaczowa 5:2 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 1:1 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 1:0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:1 Smoczanka Mielec
Wisłoka II Dębica 0:2 Czarnovia Czarna
Płomień Zagorzyce 1:3 Sparta Chorzelów
Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 4:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Wolica Piaskowa pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20