Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Jamnica Dulcza Wielka; 26.05.2019
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2012

HARMONOGRAM TURNIEJU

"REGAMET CUP 2020" - ROCZNIK 2012

CZARNA – 4. stycznia 2020

MECZ

KTO Z KIM

GODZINA

DRUŻYNY

WYNIK

1

1-2

9.00

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN – CZARNOVIA

0-1

2

3-4

9.14

MULKS PUSTYNIA – GAP CHEMIK PUSTKÓW

0-3

3

5-6

9.28

DĄBRÓWKA STARA JASTRZĄBKA – CKM +sport

0-4

4

7-1

9.42

STAL ŁAŃCUT – SP STRASZĘCIN

2-2

5

2-3

9.56

CZARNOVIA – MULKS PUSTYNIA

0-7

6

4-5

10.10

GAP CHEMIK – DĄBRÓWKA ST.J.

2-0

7

6-7

10.24

CKM +sport – STAL

5-1

8

1-3

10.38

SP STRASZĘCIN – MULKS PUSTYNIA

0-6

9

2-4

10.52

CZARNOVIA – GAP CHEMIK

0-5

10

5-7

11.06

DĄBRÓWKA ST.J. – STAL

1-1

11

1-6

11.20

SP STRASZĘCIN – CKM +sport

2-4

12

3-5

11.34

MULKS PUSTYNIA – DĄBRÓWKA ST.J.

4-0

13

2-7

11.48

CZARNOVIA – STAL

3-1

14

4-6

12.02

GAP CHEMIK – CKM +sport

0-1

15

1-5

12.16

SP STRASZĘCIN – DĄBRÓWKA ST.J.

1-2

16

3-7

12.30

MULKS PUSTYNIA – STAL

3-0

17

2-6

12.44

CZARNOVIA – CKM +sport

0-4

18

1-4

12.58

SP STRASZĘCIN – GAP CHEMIK

1-3

19

2-5

13.12

CZARNOVIA – DĄBRÓWKA ST.J.

1-1

20

3-6

13.26

MULKS PUSTYNIA – CKM +sport

1-0

21

4-7

13.40

GAP CHEMIK – STAL

6-0

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Maksymilian Janora - GAP Chemik Pustków

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Oskar Poloczek - MULKS Pustynia

Król Strzelców Turnieju - Oliwier Wcisło - CKM +sport

TABELA:

1. GAP Chemik Pustków    15    19-2

2. CKM +sport    15    18-4

3. MULKS Pustynia    15    21-3

4. Czarnovia Czarna    7    5-18

5. Dąbrówka Stara Jastrząbka    5    4-13

6. Stal Łańcut    2    5-20

7. Szkółka Piłkarska Straszęcin    1    6-18

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaPiast Wolica Piaskowa
Czarnovia Czarna 6:1 Piast Wolica Piaskowa
2021-07-03, 17:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
    relacja »

Kalendarium

31

07-2021

sobota

01

08-2021

niedziela

02

08-2021

pon.

03

08-2021

wtorek

04

08-2021

środa

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Victoria Ocieka 1:4 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:0 Czarni Trześń
LKS Wiewiórka 1:1 Chemik Pustków
Piast Wolica Piaskowa 5:4 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Sparta Chorzelów 6:4 LKS Głowaczowa
Smoczanka Mielec 3:1 Kamieniarz Golemki
Stal III Mielec 5:2 Korona Majdan Królewski
Płomień Zagorzyce 2:3 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 3:2 Olchovia Olchowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35