Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Wisłoka Dębica; 5.05
Ładowanie...

Logowanie

Obsada

 

OBSADA 2020

 

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2008

ROCZNIK 2009

 

NIEDZIELA

5 stycznia 2020

SOBOTA

11 stycznia 2020

NIEDZIELA

19 stycznia 2020

1

Czarnovia

Czarnovia

Czarnovia

2

KS Strzegocice

Legion Pilzno

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

SP Straszęcin

Westovia Tarnów

Legion Pilzno

4

Piast Czchów

KS Koszyce Wielkie

KS Koszyce Wielkie

5

AP English Football Zakliczyn

LUKS Skrzyszów

Wolania Wola Rz.

6

LUKS Skrzyszów

KS Zaczernie

Westovia Tarnów

7

Westovia Tarnów Dąbrówka St. Jastrząbka MULKS Pustynia

8

--- Piast Czchów

GAP Chemik Pustków

 

ROCZNIK 2010

ROCZNIK 2011

ROCZNIK 2012

 

NIEDZIELA

12 stycznia 2020

SOBOTA

18 stycznia 2020

SOBOTA

4 stycznia 2020

1

Czarnovia I

Czarnovia

Czarnovia

2

Czarnovia II

UKS 6 Jasło

CKM +sport

3

CKM +sport

UKS Niedźwiada Dolna

SP Straszęcin

4

KS Strzegocice

MULKS Pustynia

MULKS Pustynia

5

Igloopol Dębica Igloopol Dębica Dąbrówka St. Jastrząbka

6

SP Straszęcin GAP Chemik Pustków Stal Łańcut

7

Wolania Wola Rz. PAMP Radomyśl Wlk. GAP Chemik Pustków

8

UKS Niedźwiada Dolna LUKS Skrzyszów ---

 

 

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2021-03-13, 15:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału kibiców)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

08

03-2021

pon.

17:00 - Czarnovia 2011-14

09

03-2021

wtorek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

10

03-2021

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

11

03-2021

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

12

03-2021

piątek

13

03-2021

sobota

15:00 - Czarnovia - Sparta Chorzelów (mecz bez udziału kibiców)

14

03-2021

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń 4:2 Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
LKS Głowaczowa - Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski - Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki - Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Atut Podborze - LKS Wiewiórka
Czarni Trześń - Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska - Stal III Mielec
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Olchovia Olchowa