Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Brzostowianka (trampkarz starszy); 24.09.2015
Ładowanie...

Logowanie

Obsada

 

OBSADA 2020

 

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2008

ROCZNIK 2009

 

NIEDZIELA

5 stycznia 2020

SOBOTA

11 stycznia 2020

NIEDZIELA

19 stycznia 2020

1

Czarnovia

Czarnovia

Czarnovia

2

KS Strzegocice

Legion Pilzno

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

SP Straszęcin

Westovia Tarnów

Legion Pilzno

4

Piast Czchów

KS Koszyce Wielkie

KS Koszyce Wielkie

5

AP English Football Zakliczyn

LUKS Skrzyszów

Wolania Wola Rz.

6

LUKS Skrzyszów

KS Zaczernie

Westovia Tarnów

7

Westovia Tarnów Dąbrówka St. Jastrząbka MULKS Pustynia

8

--- Piast Czchów

GAP Chemik Pustków

 

ROCZNIK 2010

ROCZNIK 2011

ROCZNIK 2012

 

NIEDZIELA

12 stycznia 2020

SOBOTA

18 stycznia 2020

SOBOTA

4 stycznia 2020

1

Czarnovia I

Czarnovia

Czarnovia

2

Czarnovia II

UKS 6 Jasło

CKM +sport

3

CKM +sport

UKS Niedźwiada Dolna

SP Straszęcin

4

KS Strzegocice

MULKS Pustynia

MULKS Pustynia

5

Igloopol Dębica Igloopol Dębica Dąbrówka St. Jastrząbka

6

SP Straszęcin GAP Chemik Pustków Stal Łańcut

7

Wolania Wola Rz. PAMP Radomyśl Wlk. GAP Chemik Pustków

8

UKS Niedźwiada Dolna LUKS Skrzyszów ---

 

 

Najbliższe spotkanie

Kolorado Wola ChorzelowskaCzarnovia Czarna
Kolorado Wola Chorzelowska   Czarnovia Czarna
2020-09-20, 15:00:00

Wola Chorzelowska 56 B

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaKorona Majdan Królewski
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
2020-09-12, 16:30:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

18

09-2020

piątek

19

09-2020

sobota

Czarnovia (ORLIKI 2010-2011) - LIGA TURNIEJOWA (wyjazd spod basenu godz. 8:00, Żdżary godz. 7:50, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

20

09-2020

niedziela

15:00 - Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

KS Bielowy/Strzegocice - Czarnovia (TRAMPKARZE 2007-2009) - (wyjazd spod basenu godz. 15:55, Żdżary godz. 15:45, pamiętamy o ochraniaczach i Legitymacjach Szkolnych)

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Wiewiórka 1:7 Piast Wolica Piaskowa
Czarni Trześń 1:3 Radomyślanka Radomyśl Wlk.
LKS Głowaczowa 2:0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 1:1 Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna 4:1 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 1:1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 1:2 Stal III Mielec
Victoria Ocieka 1:2 Płomień Zagorzyce
Sparta Chorzelów 1:2 Smoczanka Mielec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Stal III Mielec - Victoria Ocieka
Smoczanka Mielec - Atut Podborze
Olchovia Olchowa - LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki - LKS Głowaczowa
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce - Sparta Chorzelów
Piast Wolica Piaskowa - Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska - Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Chemik Pustków