Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Wisłoka Dębica; 5.05
Ładowanie...

Logowanie

Zaproszenie

                                   

 

Ludowy Klub Sportowy „Czarnovia” Czarna

wraz ze sponsorem tytularnym Firmą „REGAMET” mają zaszczyt zaprosić

drużyny młodzieżowe Waszego Klubu na coroczny cykl turniejów halowych Regamet Cup.

 

CEL TURNIEJÓW:

- popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci
- wychowanie przez aktywne spędzanie wolnego czasu
- wdrażanie zasad fair-play
- podnoszenie umiejętności sportowych

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW:

- hala sportowa Szkoły Publicznej w Czarnej, ul. Konarskiego 23

 

TERMINY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

- rocznik 2007 - 5. STYCZNIA 2020 (NIEDZIELA)

rocznik 2008 - 11. STYCZNIA 2020 (SOBOTA)

- rocznik 2009 - 19. STYCZNIA 2020 (NIEDZIELA)

rocznik 2010 - 12. STYCZNIA 2020 (NIEDZIELA)

- rocznik 2011 - 18. STYCZNIA 2020 (SOBOTA)

- rocznik 2012 - 4. STYCZNIA 2020 (SOBOTA)

 

 

SKRÓCONY REGULAMIN TURNIEJÓW „REGAMET CUP”:

- LICZBA UCZESTNIKÓW KAŻDEGO Z TURNIEJÓW: 6 -8 DRUŻYN (DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

- SYSTEM ROZGRYWEK: UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW („KAŻDY Z KAŻDYM” LUB DWIE GRUPY).

- CZAS GRY: 12 – 15 MINUT.

- OBOWIĄZUJE OBUWIE HALOWE.

- PIŁKA DO GRY: HALOWA („niski kozioł”).

- ODLEGŁOŚĆ ZAWODNIKÓW OD PIŁKI PRZY RZUTACH WOLNYCH – 3 M.

- DRUŻYNY GRAJĄ W PIĘCIOOSOBOWYCH SKŁADACH (BRAMKARZ + 4).

- KARY ZA PRZEWINIENIA: 2 LUB 5 MINUT LUB KARA MECZU ZA WYBITNIE NIESPORTOWE ZACHOWANIE.

- ZMIANY - "LOTNE" W WYZNACZONYCH STREFACH ZMIAN.

- „AUTY” – WYKONYWANE NOGĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZDOBYCIA BRAMKI.

- DOTKNIĘCIE PIŁKI SUFITU HALI – RZUT WOLNY POŚREDNI Z MIEJSCA POWSTAŁEGO ZDARZENIA.

- ZAKAZ GRY WŚLIZGIEM, Z WYJĄTKIEM BRAMKARZA W POLU KARNYM.

- BRAMKARZ MOŻE WPROWADZAĆ PIŁKĘ DO GRY W OBRĘBIE CAŁEGO BOISKA.

- KLUBY UBEZPIECZAJĄ ZAWODNIKÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE.

- O KOLEJNOŚCI W TURNIEJU (GRUPIE) DECYDUJĄ:

1. ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW (ZWYCIĘSTWO – 3, REMIS – 1)

2. WYNIK BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU (ew. tzw. „MAŁA TABELKA” DLA ZAINTERESOWANYCH DRUŻYN)

3. LEPSZA RÓŻNICA BRAMEK

4. WIĘKSZA ILOŚĆ ZDOBYTYCH BRAMEK

5. RZUTY KARNE (x3, NASTĘPNIE „DO SKUTKU”)

 

NAGRODY:

KAŻDA DRUŻYNA – PUCHAR I DYPLOM.

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU, NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU ORAZ KRÓL STRZELCÓW - DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.

DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW - MEDALE.

- PIZZA DLA DRUŻYNY.

- OPIEKUNOWIE ODPOWIADAJĄ ZA PORZĄDEK POZOSTAWIONY W SZATNIACH.

- ZA WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW ODPOWIADAJĄ ICH OPIEKUNOWIE.

- W SPORNYCH SPRAWACH – DECYDUJE ORGANIZATOR.

ZGŁASZANIE DRUŻYN: HADAS PAWEŁ 604-91-84-35  lub: dimeco@wp.pl

WSZYSTKIE INFORMACJE I AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO OBSADA: WWW.CZARNOVIA.NET

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaSparta Chorzelów
Czarnovia Czarna   Sparta Chorzelów
2021-03-13, 15:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23 (mecz bez udziału kibiców)

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria CzerminCzarnovia Czarna
Victoria Czermin 1:1 Czarnovia Czarna
2020-11-25, 19:00:00
Wola Chorzelowska (mecz bez udziału publiczności)
galeria »   relacja »

Kalendarium

08

03-2021

pon.

17:00 - Czarnovia 2011-14

09

03-2021

wtorek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

10

03-2021

środa

17:00 - Czarnovia 2011-14

11

03-2021

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

12

03-2021

piątek

13

03-2021

sobota

15:00 - Czarnovia - Sparta Chorzelów (mecz bez udziału kibiców)

14

03-2021

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Czarnovia Czarna 2:1 Victoria Ocieka
Czarni Trześń 4:2 Victoria Czermin
Chemik Pustków 3:0 LKS Wiewiórka
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 3:3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Głowaczowa 3:2 Sparta Chorzelów
Kamieniarz Golemki 1:1 Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 1:6 Stal III Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5:3 Płomień Zagorzyce
Olchovia Olchowa 0:3 Atut Podborze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
LKS Głowaczowa - Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski - Piast Wolica Piaskowa
Kamieniarz Golemki - Płomień Zagorzyce
Czarnovia Czarna - Sparta Chorzelów
Atut Podborze - LKS Wiewiórka
Czarni Trześń - Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska - Stal III Mielec
Chemik Pustków - Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - Olchovia Olchowa