Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Czarnovia; 11.05
Ładowanie...

Logowanie

Zaproszenie

                                   

 

Ludowy Klub Sportowy „Czarnovia” Czarna

wraz ze sponsorem tytularnym Firmą „REGAMET” mają zaszczyt zaprosić

drużyny młodzieżowe Waszego Klubu na coroczny cykl turniejów halowych Regamet Cup.

 

CEL TURNIEJÓW:

- popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci
- wychowanie przez aktywne spędzanie wolnego czasu
- wdrażanie zasad fair-play
- podnoszenie umiejętności sportowych

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW:

- hala sportowa Szkoły Publicznej w Czarnej, ul. Konarskiego 23

 

TERMINY DLA POSZCZEGÓLNYCH ROCZNIKÓW:

- rocznik 2007 - 5. STYCZNIA 2020 (NIEDZIELA)

rocznik 2008 - 11. STYCZNIA 2020 (SOBOTA)

- rocznik 2009 - 19. STYCZNIA 2020 (NIEDZIELA)

rocznik 2010 - 12. STYCZNIA 2020 (NIEDZIELA)

- rocznik 2011 - 18. STYCZNIA 2020 (SOBOTA)

- rocznik 2012 - 4. STYCZNIA 2020 (SOBOTA)

 

 

SKRÓCONY REGULAMIN TURNIEJÓW „REGAMET CUP”:

- LICZBA UCZESTNIKÓW KAŻDEGO Z TURNIEJÓW: 6 -8 DRUŻYN (DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

- SYSTEM ROZGRYWEK: UZALEŻNIONY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW („KAŻDY Z KAŻDYM” LUB DWIE GRUPY).

- CZAS GRY: 12 – 15 MINUT.

- OBOWIĄZUJE OBUWIE HALOWE.

- PIŁKA DO GRY: HALOWA („niski kozioł”).

- ODLEGŁOŚĆ ZAWODNIKÓW OD PIŁKI PRZY RZUTACH WOLNYCH – 3 M.

- DRUŻYNY GRAJĄ W PIĘCIOOSOBOWYCH SKŁADACH (BRAMKARZ + 4).

- KARY ZA PRZEWINIENIA: 2 LUB 5 MINUT LUB KARA MECZU ZA WYBITNIE NIESPORTOWE ZACHOWANIE.

- ZMIANY - "LOTNE" W WYZNACZONYCH STREFACH ZMIAN.

- „AUTY” – WYKONYWANE NOGĄ, BEZ MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNIEGO ZDOBYCIA BRAMKI.

- DOTKNIĘCIE PIŁKI SUFITU HALI – RZUT WOLNY POŚREDNI Z MIEJSCA POWSTAŁEGO ZDARZENIA.

- ZAKAZ GRY WŚLIZGIEM, Z WYJĄTKIEM BRAMKARZA W POLU KARNYM.

- BRAMKARZ MOŻE WPROWADZAĆ PIŁKĘ DO GRY W OBRĘBIE CAŁEGO BOISKA.

- KLUBY UBEZPIECZAJĄ ZAWODNIKÓW WE WŁASNYM ZAKRESIE.

- O KOLEJNOŚCI W TURNIEJU (GRUPIE) DECYDUJĄ:

1. ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW (ZWYCIĘSTWO – 3, REMIS – 1)

2. WYNIK BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU (ew. tzw. „MAŁA TABELKA” DLA ZAINTERESOWANYCH DRUŻYN)

3. LEPSZA RÓŻNICA BRAMEK

4. WIĘKSZA ILOŚĆ ZDOBYTYCH BRAMEK

5. RZUTY KARNE (x3, NASTĘPNIE „DO SKUTKU”)

 

NAGRODY:

KAŻDA DRUŻYNA – PUCHAR I DYPLOM.

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU, NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU ORAZ KRÓL STRZELCÓW - DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE.

DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW - MEDALE.

- PIZZA DLA DRUŻYNY.

- OPIEKUNOWIE ODPOWIADAJĄ ZA PORZĄDEK POZOSTAWIONY W SZATNIACH.

- ZA WAŻNOŚĆ BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW ODPOWIADAJĄ ICH OPIEKUNOWIE.

- W SPORNYCH SPRAWACH – DECYDUJE ORGANIZATOR.

ZGŁASZANIE DRUŻYN: HADAS PAWEŁ 604-91-84-35  lub: dimeco@wp.pl

WSZYSTKIE INFORMACJE I AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO OBSADA: WWW.CZARNOVIA.NET

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2020-03-15, 00:00:00

Wiewiórka

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

23

02-2020

niedziela

24

02-2020

pon.

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:30 - Czarnovia 2011-14

25

02-2020

wtorek

17:15 - Czarnovia 2010

26

02-2020

środa

17:30 - Czarnovia 2011-14

27

02-2020

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

28

02-2020

piątek

29

02-2020

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa