Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Korona Góra Ropczycka - Czarnovia II; 16.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2009_II

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2009

CZARNA, 3. LUTEGO 2019

GRUPA A

GRUPA B

IGLOOPOL DĘBICA

LKS SZYNWAŁD

CZARNOVIA CZARNA

KS PILZNO

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

AP WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

IGLOOPOL – CZARNOVIA

0-2

9.15

A

WOLANIA – KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

5-1

9.30

B

LKS SZYNWAŁD – KS PILZNO

1-2

9.45

B

AP WŁÓKNIARZ – JUNAK

0-0

10.00

A

IGLOOPOL – WOLANIA

3-5

10.15

A

CZARNOVIA – KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

5-1

10.30

B

LKS SZYNWAŁD – AP WŁÓKNIARZ

1-5

10.45

B

KS PILZNO – JUNAK

4-1

11.00

A

IGLOOPOL – KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

0-0

11.15

A

CZARNOVIA – WOLANIA

3-1

11.30

B

LKS SZYNWAŁD – JUNAK

2-3

11.45

B

KS PILZNO – AP WŁÓKNIARZ

2-2

12.00

4A – 3B

KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE - JUNAK

1-2

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - LKS SZYNWAŁD

2-1

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA - AP WŁÓKNIARZ

4-2

12.45

2A – 1B

WOLANIA - KS PILZNO

0-3

13.00

o 7 m.

KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE - LKS SZYNWAŁD

4-1

13.15

o 5 m.

IGLOOPOL - JUNAK

4-0

13.30

o 3 m.

WOLANIA - AP WŁÓKNIARZ

2-1

13.45

FINAŁ

CZARNOVIA - KS PILZNO

3-2

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Patryk Berek - KS Pilzno.

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Kacper Bugaj - Czarnovia Czarna.

Król Strzelców Turnieju - Jan Skubel (10 bramek) - Czarnovia Czarna.

TABELA:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. KS Pilzno

3. Wolania Wola Rzędzińska

4. Akademia Piłkarska Włókniarz Rakszawa

5. Igloopol Dębica

6. Junak Słocina/Rzeszów

7. KS Nowa Jastrząbka/Żukowice

8. LKS Szynwałd

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski