Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Brzostowianka (Juniorzy); 14.06.2014
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2009_II

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2009

CZARNA, 3. LUTEGO 2019

GRUPA A

GRUPA B

IGLOOPOL DĘBICA

LKS SZYNWAŁD

CZARNOVIA CZARNA

KS PILZNO

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA

AP WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

JUNAK SŁOCINA/RZESZÓW

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

IGLOOPOL – CZARNOVIA

0-2

9.15

A

WOLANIA – KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

5-1

9.30

B

LKS SZYNWAŁD – KS PILZNO

1-2

9.45

B

AP WŁÓKNIARZ – JUNAK

0-0

10.00

A

IGLOOPOL – WOLANIA

3-5

10.15

A

CZARNOVIA – KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

5-1

10.30

B

LKS SZYNWAŁD – AP WŁÓKNIARZ

1-5

10.45

B

KS PILZNO – JUNAK

4-1

11.00

A

IGLOOPOL – KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE

0-0

11.15

A

CZARNOVIA – WOLANIA

3-1

11.30

B

LKS SZYNWAŁD – JUNAK

2-3

11.45

B

KS PILZNO – AP WŁÓKNIARZ

2-2

12.00

4A – 3B

KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE - JUNAK

1-2

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - LKS SZYNWAŁD

2-1

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA - AP WŁÓKNIARZ

4-2

12.45

2A – 1B

WOLANIA - KS PILZNO

0-3

13.00

o 7 m.

KS NOWA JASTRZĄBKA/ŻUKOWICE - LKS SZYNWAŁD

4-1

13.15

o 5 m.

IGLOOPOL - JUNAK

4-0

13.30

o 3 m.

WOLANIA - AP WŁÓKNIARZ

2-1

13.45

FINAŁ

CZARNOVIA - KS PILZNO

3-2

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Patryk Berek - KS Pilzno.

Najlepszy Bramkarz Turnieju - Kacper Bugaj - Czarnovia Czarna.

Król Strzelców Turnieju - Jan Skubel (10 bramek) - Czarnovia Czarna.

TABELA:

1. CZARNOVIA CZARNA

2. KS Pilzno

3. Wolania Wola Rzędzińska

4. Akademia Piłkarska Włókniarz Rakszawa

5. Igloopol Dębica

6. Junak Słocina/Rzeszów

7. KS Nowa Jastrząbka/Żukowice

8. LKS Szynwałd

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa