Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Czarnovia - Jamnica D. Wlk. (sparing) + młodziki; 15.03.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010_II

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 2. LUTEGO 2019

GRUPA A

GRUPA B

IGLOOPOL DĘBICA

AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC I

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

WESTOVIA TARNÓW

KS PILZNO PILZNO

AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC II

AP ENGLISH FOOTBALL ZAKLICZYN

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

IGLOOPOL – CZARNOVIA I

0-0

9.15

A

WESTOVIA – AP PN MIELEC II

1-4

9.30

B

AP PN MIELEC I – CZARNOVIA II

1-1

9.45

B

KS PILZNO – AP EF ZAKLICZYN

0-5

10.00

A

IGLOOPOL – WESTOVIA

2-1

10.15

A

CZARNOVIA I – AP PN MIELEC II

1-3

10.30

B

AP PN MIELEC I – KS PILZNO

3-0

10.45

B

CZARNOVIA II – AP EF ZAKLICZYN

0-5

11.00

A

IGLOOPOL – AP PN MIELEC II

1-3

11.15

A

CZARNOVIA I – WESTOVIA

2-0

11.30

B

AP PN MIELEC I – AP EF ZAKLICZYN

2-2

11.45

B

CZARNOVIA II – KS PILZNO

0-1

12.00

4A – 3B

WESTOVIA - KS PILZNO

2-0

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - CZARNOVIA II

0-0, k. 4-3

12.30

1A – 2B

AP PN MIELEC II - AP PN MIELEC I

1-2

12.45

2A – 1B

CZARNOVIA I - AP EF ZAKLICZYN

0-0, k. 1-0

13.00

o 7 m.

KS PILZNO - CZARNOVIA II

0-0, k. 2-1

13.15

o 5 m.

WESTOVIA - IGLOOPOL

2-0

13.30

o 3 m.

AP PN MIELEC II - AP EF ZAKLICZYN

2-0

13.45

FINAŁ

AP PN MIELEC I - CZARNOVIA I

1-0

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Igor Cyboroń - Czarnovia Czarna

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Oliwier Madej - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

TABELA:

1. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec I

2. CZARNOVIA I CZARNA

3. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec II

4. Akademia Piłkarska English Football Zakliczyn

5. Westovia Tarnów

6. Igloopol Dębica

7. KS Pilzno

8. CZARNOVIA II CZARNA

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

05

06-2020

piątek

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa