Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Korona Góra Ropczycka - Czarnovia II; 16.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010_II

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 2. LUTEGO 2019

GRUPA A

GRUPA B

IGLOOPOL DĘBICA

AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC I

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

WESTOVIA TARNÓW

KS PILZNO PILZNO

AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC II

AP ENGLISH FOOTBALL ZAKLICZYN

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

IGLOOPOL – CZARNOVIA I

0-0

9.15

A

WESTOVIA – AP PN MIELEC II

1-4

9.30

B

AP PN MIELEC I – CZARNOVIA II

1-1

9.45

B

KS PILZNO – AP EF ZAKLICZYN

0-5

10.00

A

IGLOOPOL – WESTOVIA

2-1

10.15

A

CZARNOVIA I – AP PN MIELEC II

1-3

10.30

B

AP PN MIELEC I – KS PILZNO

3-0

10.45

B

CZARNOVIA II – AP EF ZAKLICZYN

0-5

11.00

A

IGLOOPOL – AP PN MIELEC II

1-3

11.15

A

CZARNOVIA I – WESTOVIA

2-0

11.30

B

AP PN MIELEC I – AP EF ZAKLICZYN

2-2

11.45

B

CZARNOVIA II – KS PILZNO

0-1

12.00

4A – 3B

WESTOVIA - KS PILZNO

2-0

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - CZARNOVIA II

0-0, k. 4-3

12.30

1A – 2B

AP PN MIELEC II - AP PN MIELEC I

1-2

12.45

2A – 1B

CZARNOVIA I - AP EF ZAKLICZYN

0-0, k. 1-0

13.00

o 7 m.

KS PILZNO - CZARNOVIA II

0-0, k. 2-1

13.15

o 5 m.

WESTOVIA - IGLOOPOL

2-0

13.30

o 3 m.

AP PN MIELEC II - AP EF ZAKLICZYN

2-0

13.45

FINAŁ

AP PN MIELEC I - CZARNOVIA I

1-0

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Igor Cyboroń - Czarnovia Czarna

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Oliwier Madej - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

TABELA:

1. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec I

2. CZARNOVIA I CZARNA

3. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec II

4. Akademia Piłkarska English Football Zakliczyn

5. Westovia Tarnów

6. Igloopol Dębica

7. KS Pilzno

8. CZARNOVIA II CZARNA

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski