Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup - 2005
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2007

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2007

CZARNA, 20. STYCZNIA 2019

GRUPA A

GRUPA B

LUKS SKRZYSZÓW

TEAM PRZECŁAW

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

IGLOOPOL DĘBICA

SMS IGLOOPOL DĘBICA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

FOOTBALL ACADEMY LIPSKO

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

LUKS SKRZYSZÓW – CZARNOVIA I

2-1

9.15

A

IGLOOPOL – SP STRASZĘCIN

2-0

9.30

B

TEAM PRZECŁAW – CZARNOVIA II

2-0

9.45

B

SMS IGLOOPOL DĘBICA – FA LIPSKO

3-0

10.00

A

LUKS SKRZYSZÓW – IGLOOPOL

0-2

10.15

A

CZARNOVIA I – SP STRASZĘCIN

4-0

10.30

B

TEAM PRZECŁAW – SMS IGLOOPOL DĘBICA

0-0

10.45

B

CZARNOVIA II – FA LIPSKO

1-1

11.00

A

LUKS SKRZYSZÓW – SP STRASZĘCIN

5-0

11.15

A

CZARNOVIA I – IGLOOPOL

4-0

11.30

B

TEAM PRZECŁAW – FA LIPSKO

3-2

11.45

B

CZARNOVIA II – SMS IGLOOPOL DĘBICA

1-6

12.00

4A – 3B

SP STRASZĘCIN - FA LIPSKO

0-1

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - CZARNOVIA II

1-0

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - TEAM PRZECŁAW

1-5

12.45

2A – 1B

LUKS SKRZYSZÓW - SMS IGLOOPOL

2-2, k. 1-0

13.00

o 7 m.

SP STRASZĘCIN - CZARNOVIA II

2-1

13.15

o 5 m.

FA LIPSKO - IGLOOPOL

2-0

13.30

o 3 m.

SMS IGLOOPOL - CZARNOVIA I

1-1, k. 2-1

13.45

FINAŁ

TEAM PRZECŁAW - LUKS SKRZYSZÓW

4-1

Król Strzelców Turnieju - Krystian Mazur - Team Przecław

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Igor Madej - SMS Igloopol Dębica

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Szymon Zieliński - LUKS Skrzyszów

TABELA:

1. Team Przecław

2. LUKS Skrzyszów

3. SMS Igloopol Dębica

4. CZARNOVIA I CZARNA

5. Football Academy Lipsko

6. Igloopol Dębica

7. Szkółka Piłkarska Straszęcin

8. CZARNOVIA II CZARNA

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

LKS WiewiórkaCzarnovia Czarna
LKS Wiewiórka   Czarnovia Czarna
2019-08-11, 00:16:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

22

07-2019

pon.

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

28

07-2019

niedziela

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Ocieka - Chemik Pustków
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
Victoria Czermin - LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak - Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów - Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki - Korona Majdan Królewski
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski