Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

MiniMundial 2019 - orliki - FINAŁY; 31.07.2019
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 19. STYCZNIA 2019

GRUPA A

GRUPA B

RZEMIEŚLNIK PILZNO

ASP WISŁOKA DĘBICA

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

IGLOOPOL DĘBICA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS 6 JASŁO

GLOBAL SOCCER ACADEMY JASŁO

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

RZEMIEŚLNIK – CZARNOVIA I

0-6

9.15

A

IGLOOPOL – UKS 6 JASŁO

1-4

9.30

B

ASP WISŁOKA – CZARNOVIA II

7-0

9.45

B

SP STRASZĘCIN – G.S.A. JASŁO

0-4

10.00

A

RZEMIEŚLNIK – IGLOOPOL

0-2

10.15

A

CZARNOVIA I – UKS 6 JASŁO

2-0

10.30

B

ASP WISŁOKA – SP STRASZĘCIN

8-0

10.45

B

CZARNOVIA II – G.S.A. JASŁO

0-6

11.00

A

RZEMIEŚLNIK – UKS 6 JASŁO

0-3

11.15

A

CZARNOVIA I – IGLOOPOL

3-2

11.30

B

ASP WISŁOKA – G.S.A. JASŁO

1-2

11.45

B

CZARNOVIA II – SP STRASZĘCIN

1-1

12.00

4A – 3B

RZEMIEŚLNIK - SP STRASZĘCIN

1-2

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - CZARNOVIA II

4-0

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - ASP WISŁOKA

1-3

12.45

2A – 1B

UKS 6 JASŁO - G.S.A. JASŁO

5-1

13.00

o 7 m.

RZEMIEŚLNIK - CZARNOVIA II

2-1

13.15

o 5 m.

IGLOOPOL - SP STRASZĘCIN

4-1

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA I - G.S.A. JASŁO

1-0

13.45

FINAŁ

ASP WISŁOKA - UKS 6 JASŁO

3-1

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Mateusz Pikusa - UKS 6 JASŁO

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Bartosz Kluk - ASP WISŁOKA DĘBICA

TABELA:

1. ASP Wisłoka Dębica

2. UKS 6 Jasło

3. CZARNOVIA I CZARNA

4. Global Soccer Academy Jasło

5. Igloopol Dębica

6. Szkółka Piłkarska Straszęcin

7. Rzemieślnik Pilzno

8. CZARNOVIA II CZARNA

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Czarnovia CzarnaLKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna   LKS Głowaczowa
2020-06-06, 17:00:00

Czarna, ul. Konarskiego 23

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Radomyślanka Radomyśl Wlk.Czarnovia Czarna
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 0:1 Czarnovia Czarna
2019-11-16, 13:30:00
Radomyśl Wlk., ul. Kościuszki 25
galeria »   relacja »

Kalendarium

05

06-2020

piątek

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Chemik Pustków - Victoria Ocieka
LKS Wiewiórka - Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa - Victoria Czermin
Smoczanka Mielec - Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska - Sparta Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wlk. - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski - Olchovia Olchowa