Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

ASP Wisłoka Cup 2002; 07.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 19. STYCZNIA 2019

GRUPA A

GRUPA B

RZEMIEŚLNIK PILZNO

ASP WISŁOKA DĘBICA

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

IGLOOPOL DĘBICA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS 6 JASŁO

GLOBAL SOCCER ACADEMY JASŁO

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

RZEMIEŚLNIK – CZARNOVIA I

0-6

9.15

A

IGLOOPOL – UKS 6 JASŁO

1-4

9.30

B

ASP WISŁOKA – CZARNOVIA II

7-0

9.45

B

SP STRASZĘCIN – G.S.A. JASŁO

0-4

10.00

A

RZEMIEŚLNIK – IGLOOPOL

0-2

10.15

A

CZARNOVIA I – UKS 6 JASŁO

2-0

10.30

B

ASP WISŁOKA – SP STRASZĘCIN

8-0

10.45

B

CZARNOVIA II – G.S.A. JASŁO

0-6

11.00

A

RZEMIEŚLNIK – UKS 6 JASŁO

0-3

11.15

A

CZARNOVIA I – IGLOOPOL

3-2

11.30

B

ASP WISŁOKA – G.S.A. JASŁO

1-2

11.45

B

CZARNOVIA II – SP STRASZĘCIN

1-1

12.00

4A – 3B

RZEMIEŚLNIK - SP STRASZĘCIN

1-2

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - CZARNOVIA II

4-0

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - ASP WISŁOKA

1-3

12.45

2A – 1B

UKS 6 JASŁO - G.S.A. JASŁO

5-1

13.00

o 7 m.

RZEMIEŚLNIK - CZARNOVIA II

2-1

13.15

o 5 m.

IGLOOPOL - SP STRASZĘCIN

4-1

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA I - G.S.A. JASŁO

1-0

13.45

FINAŁ

ASP WISŁOKA - UKS 6 JASŁO

3-1

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Mateusz Pikusa - UKS 6 JASŁO

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Bartosz Kluk - ASP WISŁOKA DĘBICA

TABELA:

1. ASP Wisłoka Dębica

2. UKS 6 Jasło

3. CZARNOVIA I CZARNA

4. Global Soccer Academy Jasło

5. Igloopol Dębica

6. Szkółka Piłkarska Straszęcin

7. Rzemieślnik Pilzno

8. CZARNOVIA II CZARNA

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

Lechia Sędziszów MałopolskiCzarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski   Czarnovia Czarna
2019-09-21, 16:30:00

Sędziszów Małopolski, ul. Sportowa 32

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Olchovia OlchowaCzarnovia Czarna
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
2019-09-14, 16:00:00
Olchowa
    relacja »

Kalendarium

15

09-2019

niedziela

16

09-2019

pon.

Czarnovia - Sokół Kolbuszowa Dolna (MŁODZIKI 2007-09, zbiórka 16:00)

Treningi Czarnovii 2010 i 2011-14 przeniesione na WTOREK!

17

09-2019

wtorek

17:00 - Czarnovia 2010

17:30 - Czarnovia 2011-14

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

16:30 - Lechia Sędziszów Młp. - Czarnovia

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Strzelec Frysztak 6:1 Chemik Pustków
Sparta Chorzelów 0:6 Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki LKS Wiewiórka
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa 0:0 Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski 2:4 Kolorado Wola Chorzelowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chemik Pustków - Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wlk.
Lechia Sędziszów Małopolski - Czarnovia Czarna
Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka - AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak - Sparta Chorzelów