Czarnovia Czarna - strona oficjalna

Strona klubowa

Regamet Cup

Losowa galeria

Regamet Cup 2016 - rocznik 2007 A
Ładowanie...

Logowanie

Rocznik 2010

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

„REGAMET CUP” – ROCZNIK 2010

CZARNA, 19. STYCZNIA 2019

GRUPA A

GRUPA B

RZEMIEŚLNIK PILZNO

ASP WISŁOKA DĘBICA

CZARNOVIA I CZARNA

CZARNOVIA II CZARNA

IGLOOPOL DĘBICA

SZKÓŁKA PIŁKARSKA STRASZĘCIN

UKS 6 JASŁO

GLOBAL SOCCER ACADEMY JASŁO

 

GODZINA

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

9.00

A

RZEMIEŚLNIK – CZARNOVIA I

0-6

9.15

A

IGLOOPOL – UKS 6 JASŁO

1-4

9.30

B

ASP WISŁOKA – CZARNOVIA II

7-0

9.45

B

SP STRASZĘCIN – G.S.A. JASŁO

0-4

10.00

A

RZEMIEŚLNIK – IGLOOPOL

0-2

10.15

A

CZARNOVIA I – UKS 6 JASŁO

2-0

10.30

B

ASP WISŁOKA – SP STRASZĘCIN

8-0

10.45

B

CZARNOVIA II – G.S.A. JASŁO

0-6

11.00

A

RZEMIEŚLNIK – UKS 6 JASŁO

0-3

11.15

A

CZARNOVIA I – IGLOOPOL

3-2

11.30

B

ASP WISŁOKA – G.S.A. JASŁO

1-2

11.45

B

CZARNOVIA II – SP STRASZĘCIN

1-1

12.00

4A – 3B

RZEMIEŚLNIK - SP STRASZĘCIN

1-2

12.15

3A – 4B

IGLOOPOL - CZARNOVIA II

4-0

12.30

1A – 2B

CZARNOVIA I - ASP WISŁOKA

1-3

12.45

2A – 1B

UKS 6 JASŁO - G.S.A. JASŁO

5-1

13.00

o 7 m.

RZEMIEŚLNIK - CZARNOVIA II

2-1

13.15

o 5 m.

IGLOOPOL - SP STRASZĘCIN

4-1

13.30

o 3 m.

CZARNOVIA I - G.S.A. JASŁO

1-0

13.45

FINAŁ

ASP WISŁOKA - UKS 6 JASŁO

3-1

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Mateusz Pikusa - UKS 6 JASŁO

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Bartosz Kluk - ASP WISŁOKA DĘBICA

TABELA:

1. ASP Wisłoka Dębica

2. UKS 6 Jasło

3. CZARNOVIA I CZARNA

4. Global Soccer Academy Jasło

5. Igloopol Dębica

6. Szkółka Piłkarska Straszęcin

7. Rzemieślnik Pilzno

8. CZARNOVIA II CZARNA

 

Wsparcie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Czarnovia CzarnaVictoria Ocieka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka
2019-11-09, 14:00:00
Czarna, ul. Konarskiego 23
galeria »   relacja »

Kalendarium

17

11-2019

niedziela

18

11-2019

pon.

Ze względu na wywiadówkę na hali WSZYSTKIE treningi ODWOŁANE!

19

11-2019

wtorek

17:15 - Czarnovia 2010

20

11-2019

środa

17:30 - Czarnovia 2011-14

21

11-2019

czwartek

16:00 - Czarnovia 2007-09

17:15 - Czarnovia 2010

22

11-2019

piątek

23

11-2019

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Olchovia Olchowa 2:2 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wlk. 1:1 Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski 1:4 Sparta Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska 4:2 Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec 0:3 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3:2 LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna 4:1 Victoria Ocieka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16